درباره شرکت :

شرکت امید طلایی آتیه به شماره ثبت 53898 با هدف فعالیت در حوزه تجارت الکترونیک نزد مرجع ثبت شرکتها به ثبت رسیده است . این شرکت به پشتوانه تجربه چندین ساله در بازار طلا، بازارهای سرمایه داخلی و بین المللی و با اتکا به دانش فنی تیم طراح و اتاق فکر خلاق خود اقدام به طراحی سامانه معاملات آنلاین طلا در کشور نموده است. این سامانه که تلفیقی از روش های نوین معاملاتی روز دنیا در بازار طلای داخل کشور است ، بستری را فرآهم آورده که با شناسایی نقاط ضعف و گلوگاههای موجود، این بازار را از وضعیت سنتی و عامیانه به سمت بازاری مدرن و تکنیکال با روش ها و ابزار های جدید و متنوع معاملاتی سوق دهد.

 

خدمات ما :

خدمتی که ما ارائه می کنیم ایجاد بازاری امن و آنلاین در فضای مجازی است که مشتریان ما (همان کاربران سایت ) از طریق سایت ما از تامین کنندگان ما (یا نمایندگان ما که همان طلا فروشی های سطح شهرهستند ) کالا های قابل معامله سایت را خریداری می کنند.

هدف این مجموعه، ایجاد بازارطلای آنلاین و یکپارچه در فضای مجازی برای ارتباط خریداران و فروشندگان طلا است، که تمامی هموطنان عزیز بتوانند بطور آنلاین اقدام به خرید طلا از طلا فروشان معتبر (نمایندگان دیجی زرگر ) در سرتاسر کشور نموده و هر زمان که تمایل داشتند کالای خریداری شده را در اسرع وقت با مراجعه به نزدیکترین نمایندگی و ارائه رسید دیجی زرگر، تحویل بگیرند. درضمن دیجی زرگر هیچ گونه هزینه اضافی بابت فروش کالا از مشتری و نمایندگان خود دریافت نمی کند و قیمت ها بر اساس قیمتهای اتحادیه طلا و جواهر می باشد .

 

کالاهای قابل ارائه در سایت :

کالاهای قابل خرید در این سایت عبارتند از: انواع مصنوعات طلا و جواهر ، شمش طلای 18 عیار وشمش طلای 24 عیار که بر اساس واحد گرم به فروش می رسد.