قوانین و مقررات سایت

 1. کلیه فعالیت های دیجی زرگر بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 2. استفاده کاربران از دیجی زرگر منوط به قبول کلیه شرایط و قوانین این سایت می باشد که در زمان ثبت نام آن را مطالعه و به تایید می رساند
 3. چنانچه در آینده در قوانین و مقررات و رویه های دیجی زرگر تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه و صفحه راهنما منتشر و به روز رسانی می شود و کاربران توافق می‏‌کنند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش این تغییرات احتمالی است.
 4. هر شخص حقیقی و حقوقی تنها یک نام کاربری میتواند در دیجی زرگر ثبت نماید و در صورتیکه اطلاعات واقعی کاربر با اطلاعات پروفایل کاربری وی مغایرتی داشته باشد ، حساب کاربری وی جعلی تلقی شده و مشتري حق هرگونه اعتراض و ادعايي را تحت هر عنوان كه باشد از خود سلب مي‌نمايد.
 5. جهت استفاده کامل از امکانات سایت و قابلیت معامله در سامانه بایستی پروفایل کاربری خود را تکمیل نمایید .
 6. از آنجا که وجوه درخواستی کاربران به حساب بانکی که در پروفایل کاربری اعلام کرده اند واریز خواهد شد ، اطلاعات حساب بانکی خود را بدقت وارد نمایید و از وارد کردن اطلاعات حساب و کارت بانکی دیگران جدا پرهیز نمایید که در این صورت مسئولیت آن متوجه شخص کاربر می باشد.
 7. با وجود اینکه تمامی تمهیدات در جهت بالا بردن ضریب ایمنی معاملات و فرایند های سامانه اندیشه شده است ، در حفظ و نگهداری رمز عبور خود کوشا باشید چراکه مسئولیت افشاء و سوء استفاده از آن صرفا بر عهده خود کاربر می باشد.
 8. درصورت سه بار تلاش ناموفق کاربران برای ورود به سایت، حساب کاربری وی مسدود شده و فعال شدن دوباره آن مستلزم تایید مجدد کاربر از طریق ایمیل ارسالی به وی می باشد.
 9. دیجی زرگر متعهد می شود کلیه اطلاعات کاربران را محرمانه تلقی کرده و در اختیار هیچ شخص حقیقی و حقوقی دیگری قرارندهد.
 10. در موارد فورس ماژوراز قبيل وقایع قهری و پیش بینی نشده مثل سیل ، زلزله ، اختلالات فنی سیستمهای كامپيوتري ، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطي ، رويدادهاي اجتناب ناپذير ، صدور بخشنامه های جدید از سوی بانک مرکزی و یا ارگان های دولتی و هرآنچه كه خارج از كنترل و ارائه خدمات ما باشد ،مسئوليتي متوجه دیجی زرگرنخواهد بود. ولی کاربران همچنان می توانند با مراجعه به نمایندگان و دفتر مرکزی شرکت نسبت به وصول مطالبات خود اقدام نمایند.
 11. چنانچه کاربری به هر نحو قصد خرابکاری ،کلاهبرداری و سوء استفاده از سامانه دیجی زرگر را داشته باشد،شناسه كاربري وي مسدود و موضوع از طریق مراجع قضایی ذیربط پیگیری مي‌گردد.  
 12. چنانچه بين دیجی زرگر و کاربران اختلاف نظري پیرامون تراکنش های مالی پیش آید ، اسناد دفاتر ، گزارشات و همچنين دیتا بیس ثبت شده سامانه دیجی زرگرو رسید های بانکی در مقابل ادعاي مشتري سند و دليل معتبر خواهند بود و مشتري حق هرگونه اعتراض و ادعايي را تحت هر عنوان كه باشد از خود سلب مي‌نمايد.
 13. در صورت فوت یا حجر هر یک از اعضاء، حساب کاربری وی مسدود می گردد و پس از طی مراحل قانونی حقوق وی، به وراث یا قیم وی مسترد می گردد.
 14. دیجی زرگر مسئولیتی در قبال نظرات و محتوی مطالب و عکس های استفاده شده توسط کاربران در بخش هایی مانند نظرات کاربران ، معرفی محصول و ... ندارد و کاربران ملزم به رعایت شئونات و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشند و در صورت تخلف از این موارد حساب کاربری فرد مسدود و به پلیس فضای مجازی و تبادل اطلاعات ارجاع داده خواهد شد.