مجتمع طلا و جواهر عتیق اصفهان با ویژگی های خاص فنی و معماری و همگام با آخرین استانداردهای ساخت واحدهای تجاری به عنوان یک پروژه منحصر به فرد در سطح منطقه می باشد که در نزدیکی بازار و مسجد جامع اصفهان واقع شده است و از خیابان های ابن سینا، کمال و هاتف قابل دسترسی می باشد.

موقعیت جغرافیایی خاص مجتمع:

اتصال به بازار طلای مسجد جامع و همچنین قرار گیری در نزدیکی میدان امام علی (ع) که با توجه به ساماندهی و به سازی بافت اطراف آن، به یکی از نقاط پر3 گردشگر شهر اصفهان مبدل شده است.

مزایا و ویژگی ها:

استفاده کلیه واحد ها از نور طبیعی با طراحی راهروهای عریض و وید بزرگ در فضای داخلی امکان استفاده از پارکینگ برای تمامی واحدهای تجاری. انتقال نور طبیعی از پشت بام به پارکینگ ها توسط آیینه های هوشمند استفاه از فضاهای متنوع عمومی در قالب آکواریوم بزرگ در طبقه سوم، آبشار و آب نما و سیستم صوتی ایجاد امنیت با استفاده از دوربین های مداربسته در فضاهای مشاع و کنترل کامل آنها در اتاق مانیتورینگ

بازار عتیق اولین بازار آنلاین طلا و جواهر اصفهان :

با توجه به توسعه روز افزون فناوری در حوزه وب و تجارت الکترونیک و استقبال و گرایش مردم ، مجموعه بزرگ بازار عتیق بعنوان اولین بازار در دیجی زرگر| ویترین انلاین طلاو جواهر کشور، ثبت شده است و با معرفی فروشگاهها و محصولات آنها در دیجی زرگر ،گامی بزرگ در جهت رفاه حال هموطنان عزیز و توسعه و تعالی صنعت طلا و جواهر کشور برداشته است.

تماس با هیات مدیره :

هیات مدیره بازار بزرگ طلا و جواهر عتیق اصفهان همواره آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات شما مشتریان عزیز و همکاران صنف طلا و جواهر می باشد .لذا جهت تماس می توانید همه روزه در ساعات اداری با شماره تلفن 34462452 (جناب آقای آقای صداقت) تماس بگیرید.

ساعات کاری مجتمع :

بازار طلا و جواهر عتیق همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 9 صبح الی 13:30 و بعد از ظهر ها از ساعت 17 الی 21:30 پذیرای علاقه مندان و بازدید کنندگان گرامی می باشد.

درخواست شما با موفقیت ثبت شد ،به زودی کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

نظر سنجی