ارسال پستی رایگان
شما برای خرید از دیجی زرگر هیچ گونه هزینه پستی پرداخت نمی کنید. کلیه سفارشات شما هموطنان گرامی از سراسر کشور، بصورت رایگان به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد.
ضمانت اصل بودن
تمامی کالاهای ارایه شده در دیجی زرگر طلای 18 عیار است . دیجی زرگر این اطمینان را به شما می دهد که کلیه کالاها نو هستند و هیچ گونه کالای دست دومی در این سایت به فروش نمی رسد.
ارایه فاکتور معتبر
از آنجا که دیجی زرگر، تنها با طلافروشان معتبر و دارای جواز کسب همکاری می‌کند، برای اطمینان خاطر شما هموطنان گرامی فاکتور رسمی طلافروشی نیز به همراه کلیه کالاها ارسال می گردد.
امکان عودت کالا
رضایت شما یکی از مهترین اهداف ماست و برای اینکه نگران خرید غیر حضوری خود نباشید امکان مرجوع نمودن کالا را در نظر گرفته ایم. یعنی اگر شما به هر دلیلی از خرید خود راضی نبودید، بدون نگرانی می توانید، پس از هماهنگی با تیم فروش، کالا را در همان روز برای ما ارسال نمایید. توجه نمایید که کالا باید همانطور که تحویل گرفته اید، استفاده نشده باشد و نهایتا ظرف 5 روز از تاریخ خرید به همراه فاکتور به دست ما برسد. ما کل وجه پرداختی شما را نهاتا سه روز پس از دریافت کالا به حساب شما واریز می کنیم.
تعویض مادام العمر
کلیه کالاهایی که از دیجی زرگر خریدای می کنید دارای ضمانت تعویض مادام العمر هستند. شما میتوانید در هر زمان کالای جدید دیگری را از دیجی زرگر انتخاب نمایید و پس از هماهنگی با تیم فروش دیجی زرگر، کالای قبلی خود را به همراه فاکتور خریدتان برای ما ارسال نمایید. ما کالای دست دوم شما را می گیریم و کالای جدید را برایتان ارسال می کنیم.
امکان ساخت سفارشی
اگر کالایی را پسندیدید ولی نیاز دارید تغییراتی در آن بدهید و یا طرح خاصی در ذهن خود دارید کافیست وارد سایت دیجی زرگر شوید و در بالای صفحه اصلی گزینه ثبت سفارش کالا را انتخاب نمایید و اطلاعات فرم مربوطه را تکمیل نموده و ارسال نمایید.
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک