ارسال پستی رایگان
شما برای خرید از دیجی زرگر هیچ گونه هزینه پستی پرداخت نمی کنید. کلیه سفارشات شما هموطنان گرامی از سراسر کشور، بصورت رایگان به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد.
ضمانت اصل بودن
تمامی کالاهای ارائه شده در دیجی زرگر طلای 18 عیار است. دیجی زرگر این اطمینان را به شما می دهد که کلیه کالاها نو هستند و هیچ گونه کالای دست دوم و متفرقه ای در این سایت به فروش نمی رسد.
ارایه فاکتور معتبر
دیجی زرگر تنها با طلافروشان دارای جواز کسب معتبر از اتحادیه طلا و جواهر همکاری می‌کند. بنابراین کلیه کالاهای ارائه شده در سایت اصل بوده و مورد تایید اتحادیه طلا و جواهر است و به همراه فاکتور رسمی طلافروش برای مشتریان ارسال می گردد.
امکان عودت کالا
رضایت شما یکی از مهترین اهداف ماست و برای اینکه نگران خرید غیر حضوری خود نباشید امکان مرجوع نمودن کالا را در نظر گرفته ایم. یعنی اگر شما به هر دلیلی از خرید خود راضی نبودید، بدون نگرانی می توانید، پس از هماهنگی با تیم فروش، کالا را در همان روز برای ما ارسال نمایید. توجه نمایید که کالا باید همانطور که تحویل گرفته اید، استفاده نشده باشد و نهایتا ظرف 3روز از تاریخ خرید به همراه فاکتور به دست ما برسد. دیجی زرگر مبلغ کالا را به قیمت روز محاسبه و به حساب شما واریز خواهد کرد.
تعویض مادام العمر
کلیه کالاهایی که از دیجی زرگر خریدای می کنید دارای ضمانت تعویض مادام العمر هستند. شما میتوانید در هر زمان کالای جدید دیگری را از دیجی زرگر انتخاب نمایید و پس از هماهنگی با تیم فروش دیجی زرگر، کالای قبلی خود را به همراه فاکتور خریدتان برای ما ارسال نمایید. ما کالای دست دوم شما را می گیریم و کالای جدید را برایتان ارسال می کنیم.
امکان ساخت سفارشی
اگر کالایی را پسندیدید ولی نیاز دارید تغییراتی در آن بدهید و یا طرح خاصی در ذهن خود دارید کافیست وارد سایت دیجی زرگر شوید و در بالای صفحه اصلی گزینه ثبت سفارش کالا را انتخاب نمایید و اطلاعات فرم مربوطه را تکمیل نموده و ارسال نمایید.
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک