ارسال پستی با بیمه
کلیه سفارشات شما بیمه می گردد و از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در بازه زمانی 24 الی 48 ساعت کاری به آدرس شما ارسال می گردد.
ضمانت اصل بودن
تمامی کالاهای ارائه شده در دیجی زرگر طلای 18 عیار است. دیجی زرگر این اطمینان را به شما می دهد که کلیه کالاها نو هستند و هیچ گونه کالای دست دوم و متفرقه ای در این سایت به فروش نمی رسد.
ارایه فاکتور معتبر
دیجی زرگر تنها با طلافروشان دارای جواز کسب معتبر از اتحادیه طلا و جواهر همکاری می‌کند. بنابراین کلیه کالاهای ارائه شده در سایت اصل بوده و مورد تایید اتحادیه طلا و جواهر است و به همراه فاکتور رسمی طلافروش برای مشتریان ارسال می گردد.
امکان عودت کالا
رضایت شما یکی از مهترین اهداف ماست و برای اینکه نگران خرید غیر حضوری خود نباشید امکان مرجوع نمودن کالا را در نظر گرفته ایم. چنانچه کالای دریافتی شما از نظر ظاهر، عیار و سایر مشخصات درج شده در فاکتور مشکل یا مغایرتی داشته باشد، پس از هماهنگی با تیم فروش، کالا را در همان روز برای ما ارسال نمایید. توجه نمایید که کالا باید همانطور که تحویل گرفته اید، استفاده نشده باشد و در همان تاریخ دریافت کالا به همراه فاکتور از طریق پست برای ما ارسال شود. دیجی زرگر مبلغ کالا را به قیمت روز محاسبه و به حساب شما واریز خواهد کرد.
امکان تعویض کالا
کلیه کالاهایی که از دیجی زرگر خریدای می شوند امکان تعویض برای آن ها وجود دارد . شما میتوانید در هر زمان کالای جدید دیگری را از دیجی زرگر انتخاب نمایید و پس از هماهنگی با تیم فروش دیجی زرگر، کالای قبلی خود را به همراه فاکتور خریدتان برای ما ارسال نمایید. ما کالای دست دوم شما را می گیریم و کالای جدید را برایتان ارسال می کنیم
امکان ساخت سفارشی
اگر کالایی را پسندیدید ولی نیاز دارید تغییراتی در آن بدهید و یا طرح خاصی در ذهن خود دارید کافیست وارد سایت دیجی زرگر شوید و در بالای صفحه اصلی گزینه ثبت سفارش کالا را انتخاب نمایید و اطلاعات فرم مربوطه را تکمیل نموده و ارسال نمایید.
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک