1-کلیه فعالیت های دیجی زرگر بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

2-استفاده کاربران از دیجی زرگر منوط به قبول کلیه شرایط و قوانین این سایت می باشد که آن را مطالعه و به تایید می رساند.

3- چنانچه در آینده در قوانین و مقررات و رویه های دیجی زرگر تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه و صفحه راهنما منتشر و به روز رسانی می شود و کاربران توافق می‏‌کنند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش این تغییرات احتمالی است.

4- دیجی زرگر متعهد می شود کلیه اطلاعات کاربران را محرمانه تلقی کرده و در اختیار هیچ شخص حقیقی و حقوقی دیگری قرارندهد.

5-در موارد فورس ماژوراز قبيل وقایع قهری و پیش بینی نشده مثل سیل ، زلزله ، اختلالات فنی سیستمهای كامپيوتري ، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطي ، رويدادهاي اجتناب ناپذير ، صدور بخشنامه های جدید از سوی بانک مرکزی و یا ارگان های دولتی و هرآنچه كه خارج از كنترل و ارائه خدمات ما باشد ،مسئوليتي متوجه دیجی زرگرنخواهد بود. ولی کاربران همچنان می توانند با مراجعه به نمایندگان و دفتر مرکزی شرکت نسبت به وصول مطالبات خود اقدام نمایند.

6-چنانچه کاربری به هر نحو قصد خرابکاری ،کلاهبرداری و سوء استفاده از سامانه دیجی زرگر را داشته باشد،شناسه كاربري وي مسدود و موضوع از طریق مراجع قضایی ذیربط پیگیری مي‌گرد.

7-چنانچه بين دیجی زرگر و کاربران اختلاف نظري پیش آید ، اسناد دفاتر ، گزارشات و همچنين دیتابیس ثبت شده سامانه دیجی زرگر و در مقابل ادعاي مشتري سند و دليل معتبر خواهند بود و مشتري حق هرگونه اعتراض و ادعايي را تحت هر عنوان كه باشد از خود سلب مي‌نمايد.

8-در صورت فوت یا حجر هر یک از اعضاء، حساب کاربری وی مسدود می گردد و پس از طی مراحل قانونی مطالبات وی، به وراث یا قیم وی مسترد می گردد.

9-دیجی زرگر مسئولیتی در قبال نظرات و محتوی مطالب و عکس های استفاده شده توسط کاربران در بخش هایی مانند نظرات کاربران ، معرفی محصول و ... ندارد و کاربران ملزم به رعایت شئونات و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشند و در صورت تخلف از این موارد حساب کاربری فرد مسدود و به پلیس فضای مجازی و تبادل اطلاعات ارجاع داده خواهد شد.

10- دیجی زرگر بعنوان ویترین آنلاین طلا و جواهر شرایطی را برای معرفی کالا و خدمات طلا فروشان به هموطنان عزیز فراهم کرده و در مرحله عضویت میکوشد با طلا فروشان خوش نام و دارای جواز کسب همکاری کند. با این حال دیجی زرگر مسئولیت آن بخش از کالاهایی را که گروه پشتیبانی برای شما ارسال میکند را برعهده میگیرد. آن دسته از مشتریانی که بطور مستقیم و بی واسطه با طلا فروشان ارتباط بر قرار میکنند بایستی از فروشنده فاکتور رسمی با مهر و امضاء فروشنده بخواهند ومسئولیت خرید های این بخش از مشتریان با دیجی زرگر نیست.

11- ساعت پاسخگويي: ساعات پاسخگویی دیجی زرگر از ساعت 8 الی 20 بصورت تلفنی می باشد.

12- نحوه پرداخت وجه: مشتری پس از استعلام موجودی و قیمت دقیق کالا از پشتیبانی دیجی زرگر، مبلغ کالا را از طریق صفحه پرداخت الکترونیک سایت پرداخت می نماید.

13- شيوه حمل: کالا از طریق پشت پیشتاز به سراسر کشور ارسال می گردد.

14- مدت زمان تحويل: مدت زمان تحویل سفارشات حداکثر 48 ساعت می باشد.

15- نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش: تیم پشتیبانی دیجی زرگر بصورت تلفنی پاسخگوی شتریان میباشند و هر گونه خدماتی در راستای خرسند سازی و خدمات پس از فروش را در اختیار مشتریان قرار میدهند، طلا جزو کالاهایی است که فقط در صورت استفاده نشدن و صرفا در صورت مشکل ظاهری و فیزیکی عودت داده می شود لذا خدمات پس از فروش خاصی برای این کالا در نظر گرفته نمی شود.

16- نحوه ثبت شكايات مصرف‌كنندگان: مشتریان می توانند علاوه بر ثبت شکایت خود بصورت تلفنی، از طریق صفحه پشتیبانی درخواست خود را ثبت نمایند تا در اولین فرصت از طرف تیم مدیریت دیجی زرگر شکایت مشتری مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

17- روند مرجوعی کالا و استرداد وجه و نحوه فسخ خدمات : در صورتیکه کالایی با مشخصات کالای سفارش داده شده همخوانی نداشته باشد، مشتری میبایست حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا به اطلاع پشتیبانی دیجی زرگر برساند، دیجی زرگر پس از بررسی های لازم در صورت وجود نقص ظاهری و فیزیکی و یا عدم همخوانی با مشخصات ثبت شده کالا ، کالا را از مشتری دریافت می کند و به فروشنده عودت می دهد و مبلغ کالا را به مشتری بر می گرداند. در صورتیکه فروشندگان طلا و جواهر بخواهند خدمات خود را متوقف کنند، دیجی زرگر پس از فسخ قرارداد امضاء شده بین دیجی زرگر و فروشندگان طلا و جواهر ، صفحه اختصاصی و کالاهای آنها را غیر فعال می نماید.