چند نکته در انتخاب سرویس عروس

چند نکته در انتخاب سرویس عروس

در فرهنگ ما رسم است که در قبل جشن عقد, خانواده داماد سرویس طلایی به عروس خانم هدیه میدهند, که بعد از حلقه جزو جداناشدنی مراسم ازدواج, و نمادی از این مراسم و وصلت مبارک میباشد. اما شاید شما هم موقع انتخاب و سرویس عروسی تان دچار دودلی و تردید شده باشید و از مناسب ترین انتخاب برای خودتان مطمئن نیستید. در این مقاله به نکاتی خواهیم پرداخت که در انتخاب بهتر و راحتتر سرویس عروسی به شما کمک خواهد کرد.
روبرتو کوین, روبی کوچک با داستانی عظیم

روبرتو کوین, روبی کوچک با داستانی عظیم

صاحب این برند نام آشنای صنعت طلا و جواهر, ایده ی بکاربردن روبی به عنوان یک امضای نمادین را, از صفحات مجموعه کتاب های باستانی گرفت. اشتیاق رابرت کوئین به تاریخ و اسطوره شناسی, منجر به کشف سه داستان بسیار ویژه توسط او شد و وجه اشتراک همه, باور اساطیری به سنگ روبی بود..
سواروفسکی, از الماسهای کریستالی تا تجمل گرایی

سواروفسکی, از الماسهای کریستالی تا تجمل گرایی

سواروفسکی کار خود را با تولید کریستال هایی آغاز کرد, که به شدت شبیه الماس بوداما قیمتی بسیار پایین تر از الماس داشت. اما امروز سواروفسکی را یکی از بزرگترین شرکت‌های لاکچری و تجملی میشناسند, که پهنای فعالیت این برند وسعت پیدا کرده, و از تولید اکسسوری‌ های تجملی گرفته, تا عدسی های دوربین و تلسکوپ به بازار جهانی عرضه میکند.
چهار فاکتور در انتخاب و خرید گردنبند!

چهار فاکتور در انتخاب و خرید گردنبند!

چهار فاکتور اساسی وجود دارد, که بایستی در خرید و یا انتخاب گردنبند مناسب خود, در نظر بگیرید. فرم گردن و شکل اندام بالاتنه دو فاکتوری است که در انتخاب گردنبند مناسب شما بسیار تاثیرگذار است. همچنین فرم صورت و نوع یقه لباستان نیز, دو فاکتور دیگری است که در انتخاب گردنبند و زیبایی بیشتر شما, تاثیر بسزایی دارد.
ست کردن طلاهای رنگی

ست کردن طلاهای رنگی

هرگز چند رنگ طلا را با هم بر تنتان نیاویزید, مگر اینکه زیورآلات دورنگ از طلای سفید و زرد داشته باشید که میتوانید با طلاهای دورنگ دیگر استفاده کرده, و یا نهایتا با یکی از زیورآلات خود, یا زرد و یا سفید رنگ, ست کنید.
کارتیه, جواهرپادشاهان و پادشاه جواهرات

کارتیه, جواهرپادشاهان و پادشاه جواهرات

امروزه کارتیه به یکی از معتبرترین برندها در صنعت طلا و جواهرات و ساعت‌های لوکس بدل شده است.خانواده سلطنتی انگلیس از مشتریان این برند بوده اند و بدین واسطه لقب " جواهرپادشاهان و پادشاه جواهرات" به برند کارتیه تعلق گرفت.
مروارید, مد امسال و هر سال!

مروارید, مد امسال و هر سال!

از گذشته تا به امروز, همواره مروارید و زیورآلاتی که مروارید در آنها کار شده, جزو پیشنهادات مجلات مد و زیبایی بوده است, اما در سال 2017 استفاده از مروارید, بسیار و بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.
12
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک