راهنمای خرید یک حلقه ی نامزدی مناسب

راهنمای خرید یک حلقه ی نامزدی مناسب

یافتن یک حلقهی نامزدی مناسب میتواند به یک کابوس بدل شود! چه سنگی، چه طرحی، چه رکابی و هزاران سوال دیگر که شما را میان انتخابهای مختلف سردرگم میکند؛اگر میخواهید نامزد خود را غافلگیر کرده و بدون حضور او حلقهای مناسب را انتخاب کنید و یا از آن دسته خانمهای سختگیر هستید که جزییات برایتان اهمیت زیادی دارد و یا حتی اگر هیچ چیز از طلا و جواهرات نمیدانید این مقاله میتواند کارتان را برای خرید حلقه آسانتر کند.
طلا و جواهر برای کودکان

طلا و جواهر برای کودکان

بسیاری از کودکان نیز به طلا و جواهر و استفاده از آنها علاقمند هستند، تنها نیاز دارید جواهراتی را انتخاب کنید که هم برای آنها مناسب باشد و هم کودکان آن را دوست داشتهباشند. کودکان هم مثل بزرگسالان هستند، برخی از آنها نسبت به ظاهر خود و آنچه میپوشند بسیار دقت و توجه دارند و برخی هم نه، برخی خوب حواسشان را نسبت به وسایل و تزیینات خود جلب کرده و از آن مراقبت میکنند و برخی هم وقتی از مهدکودک یا مدرسه برمیگردند، چیزی را جا گذاشتهاند.
نکته هایی در نگهداری ساعت

نکته هایی در نگهداری ساعت

رعایت نکاتی در نگهداری و استفاده صحیح از ساعت و زیورآلات, تاثیر بسزایی در طول عمر آن داشته و با رعایت نکات زیر میتوانید استفاده بیشتر و بهتری از ساعتهای خود داشته باشید.
۹ روش برای انتخاب بهترین حلقه ازدواج

۹ روش برای انتخاب بهترین حلقه ازدواج

اینبار هم خدمت شما عزیزان هستیم تا به شما کمک کنیم تا حلقه ازدواج خود را انتخاب کنید. امیدوارم راهنمایی های ما باعث شود تا سرانجام یک حلقه ازدواج مناسب و زیبا و صد البته شیک را برای خود و همسرتان تهیه کنید. پس از خواندن نکات و روش هایی که برای شما در نظر گرفتیم، قادر خواهید بود با خیال آسوده تری حلقه ازدواج دلخواه خود را تهیه کنید. اکنون زمان آن رسیده که حلقه شیکی برگزینید تا ماباقی عمر سرشار از خوشبختی تان، آن را همراه خود داشته باشید.
چگونه سایز النگو کودک را بیابیم؟

چگونه سایز النگو کودک را بیابیم؟

احتمالا برای هدیه های مناسبتی برای کودک, برای یافتن دست او دچار مشکل شده اید. در این مقاله دو روش پیشنهادی برای یافتن سایز النگو کودک و جدول سایز و جدول سایزبندی النگوهای بچگانه به شما ارایه میگردد.
سایزهای مختلف زنجیر و گردنبند

سایزهای مختلف زنجیر و گردنبند

احتمالا موقع خرید گردنبند و یا مدال, درباره اینکه چه طول زنجیری برای شما مناسب است, و آیا سایز مورد نظر در بازار موجود است یا نه, دچار تردید شده اید. در این مقاله درباره سایزهای استاندارد زنجیر و گردنبند صحبت میکنیم, و نکاتی چند درباره استفاده از آن در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.
خودکفا باشید! ترفندی برای بستن دستبند!

خودکفا باشید! ترفندی برای بستن دستبند!

شاید شما هم هنگام بستن دستبندتان به مشکل برخورده اید و به تنهایی از عهده آن بر نیامده و از دوستی کمک گرفته اید تا آن را برای شما ببندد. در اینجا یک ترفند و راهکار به شما ارایه میدهیم تا در مواقعی که تنها بودید بتوانید خودکفا باشید!
طلای زرد و طلای رنگی

طلای زرد و طلای رنگی

طلای‌ خالص به ‌رنگ زرد پررنگ است, اما در فروشگاهها به رنگ‌های زرد، قرمز، زرد‌ کم‌رنگ، سبز و ... دیده میشود. رنگین کردن طلای زرد به دو روش صورت میگیرد, یکی آنکه طلا با فلزات مختلف ترکیب شده و آلیاژی خاص و رنگین از طلا شکل میگیرید و در روش دوم ظاهری رنگین به آن میدهند که اصطلاحا آبکاری میگویند.
تمیمه یا دستبند انگشتری

تمیمه یا دستبند انگشتری

تمیمه, ترکیبی است از دستبند و انگشتر, که معمولا زنجیرهایی تزییناتی بر روی دست, انگشتر را به دستبند وصل میکند.باید بگوییم تمیمه یکی از عناصر فرهنگ عامه بوده, و در گذشته صرفا جنبه تزیینی نداشته, و بر تاثیرات ماورایی آن باور داشته اند.
12
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک