بهترین هدیه برای روز مادر

بهترین هدیه برای روز مادر

بهترین هدیه برای روز مادر چیست؟ آیا می دانید از نظر زنان یک هدیه ی خوب چه ویژگی هایی دارد؟ و چگونه هدیه ای به یاد ماندنی برای مادر خود تهیه کنیم؟ و برای خرید طلا روز مادر و روز زن به چه نکاتی بهتر است توجه کنیم؟ و چقدر با تاریخچه ی روز مادر در دنیا آشنا هستید؟
روش های تشخیص طلای اصل از بدل

روش های تشخیص طلای اصل از بدل

طلاسازی یکی از صنایعی است که امکان تقلب و فریب در آن زیاد است از این رو تشخیص طلای اصل از بدل یکی از دغدغه های اصلی مردم به وقت خرید این کالای گرانبهاست. در این مقاله شما را با 5 راهکار برای تشخیص عیار طلا و اصالت آن آشنا می کنیم.
راهنمای خرید یک حلقه ی نامزدی مناسب

راهنمای خرید یک حلقه ی نامزدی مناسب

یافتن یک حلقهی نامزدی مناسب میتواند به یک کابوس بدل شود! چه سنگی، چه طرحی، چه رکابی و هزاران سوال دیگر که شما را میان انتخابهای مختلف سردرگم میکند؛اگر میخواهید نامزد خود را غافلگیر کرده و بدون حضور او حلقهای مناسب را انتخاب کنید و یا از آن دسته خانمهای سختگیر هستید که جزییات برایتان اهمیت زیادی دارد و یا حتی اگر هیچ چیز از طلا و جواهرات نمیدانید این مقاله میتواند کارتان را برای خرید حلقه آسانتر کند.
طلا و جواهر برای کودکان

طلا و جواهر برای کودکان

بسیاری از کودکان نیز به طلا و جواهر و استفاده از آنها علاقمند هستند، تنها نیاز دارید جواهراتی را انتخاب کنید که هم برای آنها مناسب باشد و هم کودکان آن را دوست داشتهباشند. کودکان هم مثل بزرگسالان هستند، برخی از آنها نسبت به ظاهر خود و آنچه میپوشند بسیار دقت و توجه دارند و برخی هم نه، برخی خوب حواسشان را نسبت به وسایل و تزیینات خود جلب کرده و از آن مراقبت میکنند و برخی هم وقتی از مهدکودک یا مدرسه برمیگردند، چیزی را جا گذاشتهاند.
چند نکته در انتخاب سرویس عروس

چند نکته در انتخاب سرویس عروس

در فرهنگ ما رسم است که در قبل جشن عقد, خانواده داماد سرویس طلایی به عروس خانم هدیه میدهند, که بعد از حلقه جزو جداناشدنی مراسم ازدواج, و نمادی از این مراسم و وصلت مبارک میباشد. اما شاید شما هم موقع انتخاب و سرویس عروسی تان دچار دودلی و تردید شده باشید و از مناسب ترین انتخاب برای خودتان مطمئن نیستید. در این مقاله به نکاتی خواهیم پرداخت که در انتخاب بهتر و راحتتر سرویس عروسی به شما کمک خواهد کرد.
نکته هایی در نگهداری ساعت

نکته هایی در نگهداری ساعت

رعایت نکاتی در نگهداری و استفاده صحیح از ساعت و زیورآلات, تاثیر بسزایی در طول عمر آن داشته و با رعایت نکات زیر میتوانید استفاده بیشتر و بهتری از ساعتهای خود داشته باشید.
روبرتو کوین, روبی کوچک با داستانی عظیم

روبرتو کوین, روبی کوچک با داستانی عظیم

صاحب این برند نام آشنای صنعت طلا و جواهر, ایده ی بکاربردن روبی به عنوان یک امضای نمادین را, از صفحات مجموعه کتاب های باستانی گرفت. اشتیاق رابرت کوئین به تاریخ و اسطوره شناسی, منجر به کشف سه داستان بسیار ویژه توسط او شد و وجه اشتراک همه, باور اساطیری به سنگ روبی بود..
۹ روش برای انتخاب بهترین حلقه ازدواج

۹ روش برای انتخاب بهترین حلقه ازدواج

اینبار هم خدمت شما عزیزان هستیم تا به شما کمک کنیم تا حلقه ازدواج خود را انتخاب کنید. امیدوارم راهنمایی های ما باعث شود تا سرانجام یک حلقه ازدواج مناسب و زیبا و صد البته شیک را برای خود و همسرتان تهیه کنید. پس از خواندن نکات و روش هایی که برای شما در نظر گرفتیم، قادر خواهید بود با خیال آسوده تری حلقه ازدواج دلخواه خود را تهیه کنید. اکنون زمان آن رسیده که حلقه شیکی برگزینید تا ماباقی عمر سرشار از خوشبختی تان، آن را همراه خود داشته باشید.
12345

درخواست شما با موفقیت ثبت شد ،به زودی کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت