راهنمای خرید یک حلقه ی نامزدی مناسب

راهنمای خرید یک حلقه ی نامزدی مناسب

یافتن یک حلقهی نامزدی مناسب میتواند به یک کابوس بدل شود! چه سنگی، چه طرحی، چه رکابی و هزاران سوال دیگر که شما را میان انتخابهای مختلف سردرگم میکند؛اگر میخواهید نامزد خود را غافلگیر کرده و بدون حضور او حلقهای مناسب را انتخاب کنید و یا از آن دسته خانمهای سختگیر هستید که جزییات برایتان اهمیت زیادی دارد و یا حتی اگر هیچ چیز از طلا و جواهرات نمیدانید این مقاله میتواند کارتان را برای خرید حلقه آسانتر کند.
چند نکته در انتخاب سرویس عروس

چند نکته در انتخاب سرویس عروس

در فرهنگ ما رسم است که در قبل جشن عقد, خانواده داماد سرویس طلایی به عروس خانم هدیه میدهند, که بعد از حلقه جزو جداناشدنی مراسم ازدواج, و نمادی از این مراسم و وصلت مبارک میباشد. اما شاید شما هم موقع انتخاب و سرویس عروسی تان دچار دودلی و تردید شده باشید و از مناسب ترین انتخاب برای خودتان مطمئن نیستید. در این مقاله به نکاتی خواهیم پرداخت که در انتخاب بهتر و راحتتر سرویس عروسی به شما کمک خواهد کرد.
مروارید, مد امسال و هر سال!

مروارید, مد امسال و هر سال!

از گذشته تا به امروز, همواره مروارید و زیورآلاتی که مروارید در آنها کار شده, جزو پیشنهادات مجلات مد و زیبایی بوده است, اما در سال 2017 استفاده از مروارید, بسیار و بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.
تمیمه یا دستبند انگشتری

تمیمه یا دستبند انگشتری

تمیمه, ترکیبی است از دستبند و انگشتر, که معمولا زنجیرهایی تزییناتی بر روی دست, انگشتر را به دستبند وصل میکند.باید بگوییم تمیمه یکی از عناصر فرهنگ عامه بوده, و در گذشته صرفا جنبه تزیینی نداشته, و بر تاثیرات ماورایی آن باور داشته اند.
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک