روبرتو کوین, روبی کوچک با داستانی عظیم

روبرتو کوین, روبی کوچک با داستانی عظیم

صاحب این برند نام آشنای صنعت طلا و جواهر, ایده ی بکاربردن روبی به عنوان یک امضای نمادین را, از صفحات مجموعه کتاب های باستانی گرفت. اشتیاق رابرت کوئین به تاریخ و اسطوره شناسی, منجر به کشف سه داستان بسیار ویژه توسط او شد و وجه اشتراک همه, باور اساطیری به سنگ روبی بود..


برند روبرتو کوین برندی است ایتالیایی, که در سال 1996 تاسیس شد. طلا و جواهرات قیمتی این برند, شهرتی جهانی داشته و این برند را بواسطه طرحهای متنوع و منحصربفردش میشناسند.

صاحب این برند نام آشنا, روبروتو کوین بوده که قبلا سمت مدیریت هتلی را بر عهده داشته و با پیشینه ای متفاوت, وارد صنعت جواهرات شده و چشم انداز جدیدی را به روی این هنر قرار داد.

کوین به دنبال سرمنشا الهامی برای تولیدات و طرحهای خود میگشت که او را منحصربفرد کند و چنین شد که با الهام از جهانی متنوع از فرهنگ و قومیتهای مختلف به آرمان خود دست یافت و ویژه گردید. هر یک از آثار این برند, روایت داستانی است از سفرهای روبرتو کوین که توسط جواهرسازان زبردست اجرا شده و در جواهرات او ثبت و به تصویر کشیده شدند.

در مجموعه منحصربفرد این طراح, تم حیوانات بسیار دیده میشود که با ظرافت و کیفیتی ویژه به دست متخصصان ساخته و عرضه گشته است. تولیدات این برند تحت تاثیر عناصر طبیعی, فرهنگها و قومیتهای مختلف قرار گرفته است.

از اهداف اصلی صاحب این برند آن بوده که محصولات دارای ویژگی مشابه و مشترکی نباشند, و چنان متنوع و منحصربفرد باشند که تشخیص تولیدات جواهرات کوین به آسانی مقدور نباشد. او هدفش را چنین بیان میکند که میخواهد به همه زنان حق انتخاب داده تا همواره منحصربفرد بوده و بنا بر شخصیت خاص و فردی خود, آزادانه کالایی متناسب را انتخاب نماید.

از انجا که صاحب این برند نام آشنا علاقه داشت آثار خود را با تنوع بیشتر و متفاوت از دیگر آثار ارائه دهد, هر سال 5 کلکسیون کامل ارائه میدهد که در بیش از 1000 بوتیک در 60 کشور عرضه میگردد و بطور گسترده ای پاسخی برای نیازهای مردم میباشد.

تنها تشابه و وجه اشتراک بین تولیدات این برند را میتوان سنگ روبی دانست. بکار بردن سنگ روبی داخل زیورآلات به گونه ای که در قسمت داخلی و پنهان زیورها کار میشد, امضایی برای تولیدات او بود و این تولیدات کاملا متفاوت و متنوع را به هم گره میزد.

صاحب این برند نام آشنا, ایده ی بکاربردن روبی به عنوان یک امضای نمادین را, از صفحات مجموعه کتاب های باستانی گرفت. اشتیاق رابرت کوئین به تاریخ و اسطوره شناسی, منجر به کشف سه داستان بسیار ویژه توسط او شد. این داستانها تلفیقی از واقعیت و تخیل هستند, و ماهیتی افسانه ای دارند, وهمه وجه اشتراکی در باورشان به سنگ روبی دارند. اولین داستان اینکه فرعون ها معتقد بودند که روبی نوعی طلسم است که در صورت تماس با پوست شما، عشق، شادی و سلامتی ابدی را تضمین می کند. داستان دوم در مورد جنگجویان برمه میگوید که معتقد بودند, چنانچه روبی در تماس با پوست آنها نگه داشته شود، قدرت محافظت از آنها را در برابر زخمی شدن یا کشتن در میدان جنگ می افزاید. و در نهایت، افسانه سوم از یک اسطوره فولکلور هندو است که در آن روبیها به عنوان میوه گرانبها از درخت مقدس Kalpa ( درخت امیدها و خواسته ها) محسوب می شوند.

و چنین شد که, روبرتو کوئین یک نماد پرشور و معنی دار در روبی پیدا کرد, که برای شناسایی روح و مأموریت دنیای خلاق او آمده است.

در سال 1996، انتشار مجموعه Appassionata، نه تنها آغاز تاریخ برند، بلکه همچنین اولین بار است که امضای جادویی، یک روبی کوچک با داستان عظیم، در داخل هر قطعه مجموعه قرار گرفت, و اینگونه شد که این امضا برای اولین بار, با کلکسیون Appassionata آغاز گردید و کم کم در این برند نهادینه شد و بدین ترتیب محصولات برند روبرتو کوین با سنگ روبی شناخته میشود.

نظرات کاربران

نظر شما در مورد این پست

 
   
 

درخواست شما با موفقیت ثبت شد ،به زودی کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

نظر سنجی