عکس فروشگاه

از
تا

وزن دستبند حدودی است و سایز 1 تا 3 موجود می باشد

21,208,000 تومان

این نیم ست شامل مدال، گوشواره و انگشتر می باشد.

دستبند طلا حلقه ای دو رنگ از طلای زرد و سفید 18 عیار ساخته شده است. با خرید آنلاین مدال طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

دستبند طلا حلقه ای دو رنگ از طلای زرد و سفید 18 عیار ساخته شده است. با خرید آنلاین مدال طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

6,581,000 تومان

مدال طلا اسلیمی از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. با خرید آنلاین مدال طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

34,428,000 تومان

دستبند طلا ریتون از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. این دستبند طلا ترکیبی از طلای مات و براق می باشد. با خرید آنلاین دستبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

دستبند طلا البرنادو از طلای رزگلد 18 عیار ساخته شده است. با خرید آنلاین دستبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

دستبند و انگشتر طلا قلب از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. وزن ذکر شده مربوط به دستبند و انگشتر می باشد. وزن دستبند 12.790 و وزن انگشتر 3.080 گرم می باشد. دستبند سایز 2 می باشد و در صورت درخواست مشتری سایز های دیگر موجود است . با خرید آنلاین دستبند و انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

دستبند و انگشتر طلا هندسی از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. وزن ذکر شده مربوط به دستبند و انگشتر می باشد. وزن دستبند 14.890 و وزن انگشتر 2.770 گرم می باشد. دستبند سایز 3 می باشد و در صورت درخواست مشتری سایز های دیگر موجود است . با خرید آنلاین دستبند و انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

1