عکس فروشگاه

از
تا
قیمت آنلاین: 1,612,000 تومان

این انگشتر طراحی ویژه و منحصربفردی دارد. در رویکردهای اخیر طراحی طلا و جواهر, انگشترهای نیم حلقه که قسمتی رویه حلقه انگشتر باز میباشد, فراوان شده و طراحان با خلاقیت خود ایده های جدیدی با دو سر حلقه خلق میکنند. در این انگشتر بر یک طرف نیم حلقه گلی 5 پر , و در طرف دیگر حلقه پروانه ای طراحی و نصب شده است که همنشینی این دو عنصر طبیعی کنار هم, همواره حس دلنشینی رو منتقل میکند. این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سنگهایی که بصورت یکپارچه و سنگفرشی بر پروانه و گل کار شده, اتمی بوده و جذابیت و درخشندگی بیشتری به کالا داده است.

قیمت آنلاین: 1,083,000 تومان

این انگشتر طراحی ویژه و منحصربفردی دارد. در رویکردهای اخیر طراحی طلا و جواهر, انگشترهای نیم حلقه که قسمتی رویه حلقه انگشتر باز میباشد, فراوان شده و طراحان با خلاقیت خودبر دو سر حلقه, ایده های جدیدی خلق میکنند. از آنجا که طرحهای مینیمال و ساده مد روز شده اند بردو طرف این انگشتر نیز دو فرم عمودی کوچک و بزرگ کار شده و جلوه ای زیبا و همگام با مد سال را به سبک و استایل شما خواهد داد. این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و بر نوار بزرگ روی انگشتر یک ردیف سنگ اتمی کار شده که نما و جلوه زیباتری بدان بخشیده است.

قیمت آنلاین: 2,318,000 تومان

گردنبندهای دو یا چند رج مدتی است که مد شده و طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این گردنبند از انواع گردنبندهای دو رج میباشد که در زنجیر کوتاهتر قلبی با خطوط محیطی طراحی و اجرا شده و در زنجیر پایینی همان قلب بصورت توپر و مزین به سنگهای اتمی اویز شده است. این گردنبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و وزن و قیمت نهایی ثبت شده در سایت با احتساب زنجیرهای آن میباشد.

قیمت آنلاین: 1,359,000 تومان

همواره استفاده از سنگهای رنگی و طبیعی در کنار طلا جذابیت بیشتری داشته و طرفداران بسیاری دارد. این گردنبند که ترکیبی است از طلای زرد 18 عیار و سنگهای رنگی متنوع, محدود به رنج سنی خاصی نمیباشد و برای گروههای سنی مختلف مناسب و برازنده است. اما چنانچه در تصویر میبینید این کالا با سنگهای متنوع و تراش قلب ساخته شده که نمونه قرمز رنگ, گارنت و سنگ دودی کوارتز دودی بوده و همچنین سنگ آبی تیره, یاقوت کبود میباشد.

قیمت آنلاین: 4,188,000 تومان

این گوشواره با الهام از موتیفها و نقوش سنتی ایرانی طراحی شده است. نقوش بصورت مشبک اجرا شده و علاوه بر زیبایی از وزن این کالا نیز کاسته است. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و برای گروه سنی مختلف گزینه زیبا و مناسبی خواهد بود.

قیمت آنلاین: 3,035,000 تومان

ترکیب طلا و مروارید مدتهاست بیش از گذشته مد شده و طرفداران زیادی پیدا کرده است. از محاسن زیورآلات تلفیقی طلا و مروارید میتوان به این مورد اشاره نمود که محدودیت سنی خاصی ندارد معمولا برای گروههای سنی مختلف مناسب و زیباست. این گوشواره تلفیقی است از طلای زرد 18 عیار و تک مرواریدی بر روی هر گوشواره که جمعا ارزش آن 30000 تومان میباشد که در قیمت نهایی کالا نیز لحاظ شده است. لازم به ذکر است مدل آویز این کار نیز قابل سفارش میباشد و شما میتوانید با تماس با فروشگاه مربوطه کالای خود را سفارش دهید.

قیمت آنلاین: 3,644,000 تومان

این نیم ست طراحی خاص و ویژه ای دارد. گوشواره این ست بصورتی طراحی شده که گل میخ یا پشت گوشواره, عنصر تزیینی ان بوده و پس از اتصال به گوش, همچون اویز گوشواره با قسمت اصلی گوشواره ست میشود. انگشتر این نیم ست نیز بصورت حلقه ناتمام و باز طراحی شده و قسمت رویه انگشتر باز بوده و در طرفین حلقه, گلهایی مزین به سنگ اتمی کار شده که بر جذابیت این انگشتر افزوده است. این نیم ست از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سنگهای بکار رفته در ان اتممی میباشد. لازم به ذکر است قیمت حدودی انگشتر 500.000 تومان و قیمت حدودی گوشواره 850.000 تومان میباشد که جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا سفارش کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 500,000 تومان

دستبندهای تلفیقی طلا و متریالهای دیگر با سبکی اسپرت, بسیار مورد پسند گروه سنی مختلف قرار گرفته و بازار خوبی را به خود اختصاص داده است. تفاوت این دستبند با نمونه های مشابه در این است که چرم با پارچه جین تلفیق شده وآنرا ویژه کرده است. لازم به ذکر است قیمت چرم 50000 تومان بوده و دارای 6 ماه گارانتی میباشد.جهت سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 451,000 تومان

آویز ساعت از انواع اکسسوری و زیورآلاتی است که مدتهاست طرفداران بسیاری بالاخص در بین دختر خانمها پیدا کرده است. حرکت آویز ساعت بر روی دست, نگاه اطرافیان را به ساعت و زیبایی دستانتان جلب میکند. طراحی و ایده این اویز با الهام از انار بوده که از طلای زرد 18 عیار ساخته شده, و بکار بردن سنگ شیشه ای قرمز رنگ این حس را قویتر مینماید.

قیمت آنلاین: 5,964,000 تومان

گردنبند طلا سه رج, از انواع گردنبند هایی است که در سال اخیر مد روز شده و به عنوان گردنبند رو لباسی و یا با لباسهای یقه هالتر باز ست میشود. این گردنبند بصورت تک رج و یا ۲ رج در سایز موردنظر شما قابل سفارش می باشد.این کالا از طلای زرد 18 عیار بوده و بصورت دست ساز ساخته شده است. جهت سفارش و یا دریافت اطلاعات بیشتر این کالا میتوانید با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 2,325,000 تومان

این گردنبند با الهام از انار و به شیوه ای هنرمندانه طراحی شده است. این کالا بصورت دو رو بوده که یک روی آن نقوش ایرانی به شکل مشبک نقش بسته و در سمت دیگر آن سنگ یاقوت برمه اصل به وزن ۱،۲۵ قیراط کار شده که تدایی کننده دانه های یاقوتی شکل انار میباشد. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و حدود 4.490 گرم وزن دارد و وزن سنگ با وزن طلا محاسبه شده است. مشخصات سنگ جواهرکار شده بر این کالا در فاکتور قید شده, و شامل گارانتی مجموعه روبی میگردد. جهت دریافت اطلاعات دقیقتر و بیشتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 2,156,000 تومان

این گردنبند با الهام از انار و به شیوه ای هنرمندانه طراحی شده است. سنگهای رنگی کار شده بر مدال گردنبند یادآور رنگ و دانه های یاقوتی انار میباشد. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و حدود 4.30 گرم وزن دارد و وزن سنگ با وزن طلا محاسبه شده است. جهت دریافت اطلاعات دقیقتر و بیشتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 1,429,000 تومان

این گوشواره از انواع گوشواره های بخیه بوده که میتوانید زینت بخش شما باشد و حرکت آن در کنار صورتتان توجه را به زیبایی شما جلب نماید. این کالا از طلای زرد 18 عیار بوده و حدود 3 گرم وزن دارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 1,710,000 تومان

همانطور که در تصویر میبینید این گردنبند با ذوق هنری بسیار, و تلفیقی از انار و خوشنویسی طراحی شده است که حس فرهنگ ایرانی در آن موج میزند.مدال گردنبند انار از طلای زرد 18 عیار میباشد و بند مهره ای قرمز رنگ آن, یادآوردانه های یاقوتی انار میباشد که حس زیبایی این گردنبند را دوچندان میکند. قیمت سنگ 100.000تومان می باشد. جهت دریافت اطلاعات دقیقتر این کالا می توانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 1,304,000 تومان

انگشتر انار از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و بر روی رینگ آن یک ردیف سنگ اتمی کار شده است. بر روی این انگشتر نگینی قرمز رنگ با حاشیه ای از طلا و الهام گرفته از فرم انار آویز شده است که حرکت آن در دستان شما جذابیت بصری ایجاد کرده و توجه دیگران را به زیبایی دستان شما و زیورآلاتتان جلب میکند. وزن سنگ با طلا محاسبه شده است. جهت دریافت اطلاعات دقیقتر این کالا می توانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

زیورآلات تلفیقی مروارید و طلا همواره مورد پسند بوده اما در سال اخیر زیورآلات و تزیینات مروارید بسیار مورد توجه طراحان و دوستداران مد قرار گرفته است. این گوشواره نیز تلفیقی از طلای زرد 18 عیار و مروارید طلایی طبیعی میباشد و بصورت دستساز ساخته شده است. از ویژگی های دیگر این کالا میتواند به موتیفهای الهام گرفته از نقوش ایرانی اشاره کرد که زیبنده بانوان عزیز دوستدار هنر میباشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر این کالا میتواندی با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 2,145,000 تومان

این گوشواره تلفیقی از طلای زرد 18 عیار و سنگ سیترین طبیعی با تراش برلیان بوده, وزن سنگ 40.000 تومان میباشد. از ویژگی های این کالا میتوان به موتیفهای الهام گرفته از نقوش ایرانی اشاره کرد که زیبنده بانوان عزیز دوستدار هنر میباشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر این کالا میتواندی با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 2,367,000 تومان

گوشواره ای که در تصویر میبینید طرحی اسپرت دارد و برای دخترخانمهای جوان و شیک پوش گزینه مناسبی میتواند باشد. این گوشواره تلفیقی از طلای زرد 18 عیار و سنگ آمیتیس طبیعی میباشد، وزن سنگ 60.000 تومان قیمت دارد. جهت دریافت اطلاعات دقیقتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 953,000 تومان

انگشتری که در تصویر میبینید, از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. طرح روی این انگشتر بصورت بافت زنجیری پیاده شده و بواسطه فرم اسپرت این کالا و مچنین مقاومت خوب آن, برای استفاده روزمره نیز مناسب میباشد. شما میتوانید جهت دریافت اطلاعت دقیقتر این کالا با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 1,651,000 تومان

همانطورکه در تصویر میبینید, این انگشتر با تکرار گلهای چهارپر و انتزاعی طراحی شده که در بین گلها یک عدد سنگ اتمی قرار گرفته است. این انگشتر فرم زیبا و اسپرتی دارد که برای گروه سنی مختلف و در میهمانیها و یا استفاده روزمره مناسب میباشد. این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 2,708,000 تومان

این گردنبند با طرح قلب, طرحی خاص و منحصربفرد دارد. این گردنبند از دو قلب مکمل هم ساخته شده که هم میتوان بطور مجزا در زنجیر کرد و یا داخل هم کرده و بصورت یک قلب توپر و بزرگ در زنجیر استفاده نمود. بر این گردنبند سنگ اتمی کار شده که جلوه خوبی به آن داده است.این گردنبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر هر کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

دستبندهای تلفیقی طلا با متریالهای دیگر, بسیار مورد توجه قرار گرفته و نه تنها ظاهری زیبا و اسپرت دارند, بلکه هزینه کمتری نیز بابت دستبند طلا خواهید پرداخت. این دستبند تلفیقی از طلای زرد 18 عیار با طرح انتزاعی گل با بند اسپرت الیاف نخی میباشد که برای دخترخانمهای عزیز در هر سنی گزینه مناسبی است. حدود قیمت این کالا 165.000 تومان بوده و شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر این کالا با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

این گوشواره با فرمی هندسی, طرح خاص و منحصربفردی دارد. این گردنبند از دو شش ضلعی کوچک و بزرگ ساخته شده که شش ضلعی کوچکتر بر روی گوش و شش ضلعی بزرگتر به عنوان گل میخ گوشواره در پشت گوش قرار میگیرد که قرار گیری این دو فرم مکمل جذابیت خاصی پیدا میکند.این گردنبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و حدود 660.000 تومان قیمت دارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر هر کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

همانطور که در تصویر میبینید این گوشواره طرحی جالب و الهام گرفته از عناصر طبیعی دارد. هنگام پوشیدن این گوشواره گویی پرنده ای دلنشین بر گوش شما نشته و حس خوبی به شما و مخاطبین شما منتقل خواهد کرد. بر پایین گوشواره آویزه با طرح گل اجرا شده که حرکت آن بر گوش شما حس جذاب و زنده بودن به آن میبخشد. این گوشواره کاملا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و ارزشی حدود 640.000 تومان دارد. شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر این کالا با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 4,985,000 تومان

شما در تصویر دو نمونه دستبند دخترانه میبینید که با طرحی انتزاعی و جذاب طراحی و ساخته شده اند. در نمونه بالایی بر یک طرف دستبند گل شش پره انتزاعی و توخالی اجرا شده و بر طرف دیگر آن سنگ اتمی آبی رنگ بکار رفته که جذابیت بیشتری به این کالا بخشیده است و وزن آن 9.940 گرم دمی باشد. در دستبند پایینی در یک طرف فرم انتزاعی پرنده و در طرف دیگر ان سنگ اتمی سبز رنگی اجرا شده و وزن این کالا 11.850 گرم میباشد. این دستبندها از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر این کالا با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 1,562,000 تومان

بر این گردنبند تلفیق ظریفی از دو انار انتزاعی را خواهید دید که در مرکز آن تک سنگ اتمی نشانده شده و حس و رنگ انار را به مخاطبین انتقال میدهد. این گردنبند گزینه مناسبی برای دخترخانمها در هر رنج سنی میباشد و همچنین میتواند هدیه زیبایی مناسبتی برای شب یلدا باشد. شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر این کالا با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

تماس بگیرید

پابند از انواع زیورآلاتی است که ازگذشته در فرهنگ ما بوده اما امروزه با تغییراتی در طرح جزوی از دنیای فشن شده و بین دخترخانمهای جوان طرفداران زیادی دارد. این پابند نیز با طرحی ساده برای دخترخانمها گزینه مناسبی بوده و فرمهای با سنگ اتمی و حرکت آویز این پابند بر زیبایی آن افزوده است. این پایند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و قیمت حدودی این کالا 566.000 تومان میباشد. جهت خرید و یا دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

تماس بگیرید

این گردنبند با الهام از عناصر طبیعی طراحی شده و قرارگیری پرنده در قابی دایره شکل حس شادابی و انرژی بیشتری به این مدال بخشیده است. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و قیمت حدودی آویز 535.000 تومان و قیمت حدودی زنجیر 290.000 تومان میباشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

زیورآلات تلفیقی طلا با متریالهای دیگر, بسیار مورد پسند قرار گرفته و مد روز شده است. این دستبند گویهای مشبک طلایی با چرم و گویهای فیروزه ای رنگ تلفیق شده و تنوع رنگی و زیبایی بیشتری ایجاد کرده است. لازم به ذکر است گویهای مشبک طلایی, از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و چرم به کار رفته در آن چرم طبیعی بوده که دارای 6 ماه گارانتی نیز میباشد. قیمت حدودی این کالا 210.000 تومان بوده و جهت دریافت اطلاعات بیشتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

این گردنبند با طرحی اسپرت و هندسی, از انواع گردنیندهای مد روز بوده که با استایل شما دختران جوان و زیبا پسند هماهنگ میباشد. شما عزیزان این گردنبند را هم برای میهمانیها و با استایل اسپرت میتوانید بر تن کنید و هم برای استفاده روزمره گزینه زیبا و مناسبی میباشد. این گردنبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و به همراه زنجیر میباشد. شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر این کالا و قیمت نهایی ان, با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

1 2 3 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک