عکس فروشگاه

از
تا
قیمت حدودی: 4,129,000 تومان

این گوشواره با الهام از موتیفها و نقوش سنتی ایرانی طراحی شده است. نقوش بصورت مشبک اجرا شده و علاوه بر زیبایی از وزن این کالا نیز کاسته است. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و برای گروه سنی مختلف گزینه زیبا و مناسبی خواهد بود.

قیمت حدودی: 2,990,000 تومان

ترکیب طلا و مروارید مدتهاست بیش از گذشته مد شده و طرفداران زیادی پیدا کرده است. از محاسن زیورآلات تلفیقی طلا و مروارید میتوان به این مورد اشاره نمود که محدودیت سنی خاصی ندارد معمولا برای گروههای سنی مختلف مناسب و زیباست. این گوشواره تلفیقی است از طلای زرد 18 عیار و تک مرواریدی بر روی هر گوشواره که جمعا ارزش آن 30000 تومان میباشد که در قیمت نهایی کالا نیز لحاظ شده است. لازم به ذکر است مدل آویز این کار نیز قابل سفارش میباشد و شما میتوانید با تماس با فروشگاه مربوطه کالای خود را سفارش دهید.

قیمت حدودی: 1,409,000 تومان

این گوشواره از انواع گوشواره های بخیه بوده که میتوانید زینت بخش شما باشد و حرکت آن در کنار صورتتان توجه را به زیبایی شما جلب نماید. این کالا از طلای زرد 18 عیار بوده و حدود 3 گرم وزن دارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

زیورآلات تلفیقی مروارید و طلا همواره مورد پسند بوده اما در سال اخیر زیورآلات و تزیینات مروارید بسیار مورد توجه طراحان و دوستداران مد قرار گرفته است. این گوشواره نیز تلفیقی از طلای زرد 18 عیار و مروارید طلایی طبیعی میباشد و بصورت دستساز ساخته شده است. از ویژگی های دیگر این کالا میتواند به موتیفهای الهام گرفته از نقوش ایرانی اشاره کرد که زیبنده بانوان عزیز دوستدار هنر میباشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر این کالا میتواندی با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت حدودی: 2,112,000 تومان

این گوشواره تلفیقی از طلای زرد 18 عیار و سنگ سیترین طبیعی با تراش برلیان بوده, وزن سنگ 40.000 تومان میباشد. از ویژگی های این کالا میتوان به موتیفهای الهام گرفته از نقوش ایرانی اشاره کرد که زیبنده بانوان عزیز دوستدار هنر میباشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر این کالا میتواندی با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت حدودی: 2,329,000 تومان

گوشواره ای که در تصویر میبینید طرحی اسپرت دارد و برای دخترخانمهای جوان و شیک پوش گزینه مناسبی میتواند باشد. این گوشواره تلفیقی از طلای زرد 18 عیار و سنگ آمیتیس طبیعی میباشد، وزن سنگ 60.000 تومان قیمت دارد. جهت دریافت اطلاعات دقیقتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

این گوشواره با فرمی هندسی, طرح خاص و منحصربفردی دارد. این گردنبند از دو شش ضلعی کوچک و بزرگ ساخته شده که شش ضلعی کوچکتر بر روی گوش و شش ضلعی بزرگتر به عنوان گل میخ گوشواره در پشت گوش قرار میگیرد که قرار گیری این دو فرم مکمل جذابیت خاصی پیدا میکند.این گردنبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و حدود 660.000 تومان قیمت دارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر هر کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

همانطور که در تصویر میبینید این گوشواره طرحی جالب و الهام گرفته از عناصر طبیعی دارد. هنگام پوشیدن این گوشواره گویی پرنده ای دلنشین بر گوش شما نشته و حس خوبی به شما و مخاطبین شما منتقل خواهد کرد. بر پایین گوشواره آویزه با طرح گل اجرا شده که حرکت آن بر گوش شما حس جذاب و زنده بودن به آن میبخشد. این گوشواره کاملا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و ارزشی حدود 640.000 تومان دارد. شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر این کالا با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت حدودی: 1,038,000 تومان

گوشواره طلا تلفیقی از طلای زرد 18 عیار و سنگ زمرد سنتتیک میباشد که همنشینی این دو رنگ در کنار هم جذابیت و جلوه ای در گوش شما خواهد داشت. قسمت بالای گوشواره با طرحی برگرفته از نقوش سنتی ایرانی بصورت مشبک بر طلا اجرا شده است. قسمت آویز این گوشواره که سنگ رنگی بر آن اجرا شده, بر گوش شما جلب توجه کرده و بر زنانگی و زیبایی شما می افزاید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

زیورآلات تلفیقی طلا و مروارید در سال اخیر بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است. از محاسن استفاده از این نوع زیورآلات اینست که مروارید همواره مد بوده و در دوره های مختلف و بین اقشار مختلف جامعه از پادشاهان گرفته تا عامه مردم از ان برای زینت دادن خود استفاده میکردند. همچنین استفاده از مروارید در کنار طلا رنج مصرف کنندگان آنرا وسیع کرده و محدود به گروه سنی خاصی نیست. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و علاوه بر مروارید, کشیدگی قلاب آویز آن بر زیبایی و خاص بودن این کالا افزوده است. قیمت حدودی این کالا 490.000 تومان میباشد و جهت دریافت اطلاعات بیشتر این کالا میتوانید با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

قیمت حدودی: 1,286,000 تومان

این گوشواره با الهام از فرم شمسه که از نقوش ایرانی-اسلامی است, طراحی شده است. برانتهای شمسه آویزی از یاقوت سنتتيكي با حاشیه طلا آویخته شده که حرکت آن در گوش شما جذابیت و زیبایی خاصی ایجاد میکند. این گوشواره از طلای زرد 18 عیار و بصورت دستساز ساخته شده و لازم به ذکر است سنگ یاقوت آن, دارای گارانتی مادام العمر میباشد. جهت دریافت اطلاعات دقیقتر آن, میتوانید با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

1 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک