عکس فروشگاه

ساعات کاری : 10 الی 12:30 و 17 الی 21:30

آدرس: اصفهان- خیابان چهارباغ عباسی- بازار ملت- راهروی دوم - پلاک 30

از
تا
قیمت آنلاین: 177,000 تومان

آویز ساعت چتر, از طلای زرد 18 عیار میباشد. آویز ساعت مدتهاست که مد شده و مورد توجه جوانان زیباپسند قرار گرفته است. آویز کردن زیورآلات به ساعت و حرکت آن در دستان شما, جذابیت و زنانگی شما را بیشتر مینماید.

قیمت آنلاین: 1,126,000 تومان

از رویکردهای جدید صنعت مد, میتوان به استفاده از گردنبندهای چند رج اشاره نمود. این گردنبندها با لباسهایی با یقه هالتر باز و یا لباسهای یقه بسته به عنوان گردنبند رو لباسی پوشیده میشود. این گردنبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و لازم به ذکر است زنجیرهای ان در وزن و قیمت نهایی کالا لحاظ شده است.

قیمت آنلاین: 1,198,000 تومان

این کالا از انواع گردنبند های چند رج بوده, که مدتی است وارد بازار شده و از رویکردهای جدید صنعت مد بوده و طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. این گردنبند هم مناسب لباسهای با یقه هالتر باز میباشد و هم به عنوان گردنبند رو لباسی میتوان از آن بهره برد. لازم به ذکر است که این گردنبند با طرح خورشیدی مکمل هم, از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. گردنبند رج اول 42 سانت و رج دوم 44 سانت می باشد.

قیمت آنلاین: 1,066,000 تومان

گردنبند های چند رج, مدتی است وارد بازار شده و از رویکردهای جدید صنعت مد بوده و طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. این گردنبند ها هم مناسب لباسهای با یقه هالتر باز میباشد و هم به عنوان گردنبند رو لباسی میتوان از آن بهره برد. این گردنبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و ٤.١٠٠ گرم وزن دارد.

قیمت آنلاین: 5,176,000 تومان

چنانچه در تصویر میبینید این نیم ست پر است از سنگهای رنگی که همچون رنگین کمانی کنار هم نشسته و جذابیت چشمگیری بدان بخشیده است. این سرویس برای گروه سنی مختلف مناسب میباشد و بخصوص بانوان کم سن و سال که همواره به دنبال سرویسی متناسب با سن و روحیاتشان هستند میتوانند این سرویس را انتخاب نمایند. لازم به ذکر است سنگهای رنگی اتمی بوده و وزن آن از وزن طلا کسر شده و ارزشی حدود 320000 تومان دارد. این سرویس از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و همراه با زنجیر بوده که در قیمت نهایی نیز لحاظ شده است.

قیمت آنلاین: 611,000 تومان

این گوشواره از انواع گوشواره های چسبان است که بصورت لولایی بر گوش آویخته میگردد. این گوشواره از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و فرم نعل مانند کار شده بر آن مزین به سنگ اتمی بوده که بر جلوه و درخشش این کالا افزوده است. این گوشواره برای گروه سنی مختلف مناسب بوده و گزینه خوبی برای استفاده روزمره نیز میباشد.

قیمت آنلاین: 600,000 تومان

این گوشواره از انواع گوشواره های چسبان است که بصورت لولایی بر گوش آویخته میگردد. این گوشواره از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و فرم مربع کار شده بر آن مزین به سنگ اتمی بوده که بر جلوه و درخشش این کالا افزوده است. این گوشواره برای گروه سنی مختلف مناسب بوده و گزینه خوبی برای استفاده روزمره نیز میباشد.

قیمت آنلاین: 546,000 تومان

این گوشواره از انواع گوشواره های چسبان است که بصورت لولایی بر گوش آویخته میگردد. این گوشواره از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و فرم قلبهای کار شده بر آن مزین به سنگ اتمی بوده که بر جلوه و درخشش این کالا افزوده است. این گوشواره برای گروه سنی مختلف مناسب بوده و گزینه خوبی برای استفاده روزمره نیز میباشد.

قیمت آنلاین: 2,770,000 تومان

در این نیم ست, نماد بینهایت در طراحی آن بکار گرفته شده و زیبایی و سادگی خاصی در آن است که برای گروه سنی مختف بخصوص دخترخانمهای جوان مناسب میباشد. این نیم ست از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و زجیر آن بدان متصل بوده و در وزن و قیمت نهایی کالا لحاظ شده است.

قیمت آنلاین: 1,659,000 تومان

دستبندی که در تصویر میبینید جذابیت بالایی برای گروه سنی مختلف و بخصوص دخترخانمهای جوان دارد. این دستبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و در فواصل آن گویهای یاقوتی رنگ کار شده که بر زیبایی و جذابیت این گردنبند افزوده است. لازم به ذکر است گویهای یاقوتی اصل نیستند و وزن آن از وزن طلا کاسته شده است.

قیمت آنلاین: 7,139,000 تومان

گردنبندهای رولباسی برای زینت دادن شما با پوششی ساده و با یقه های بسته بسیار شکیل و مناسب است. این گردنبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و در فواصل آن گویهای طلایی و گویهای فیروزه ای رنگ کار شده که بر زیبایی و جذابیت این گردنبند افزوده است. لازم به ذکر است گویهای فیروزه ای رنگ اصل نیستند و وزن آن از وزن طلا کاسته شده است.

قیمت آنلاین: 7,932,000 تومان

گردنبندهای رولباسی برای زینت دادن شما با پوششی ساده و با یقه های بسته بسیار شکیل و مناسب است. این گردنبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و در فواصل آن گویهای طلایی کار شده که بر زیبایی و جذابیت این گردنبند افزوده است.

قیمت آنلاین: 7,403,000 تومان

گردنبندهای رولباسی برای زینت دادن شما با پوششی ساده و با یقه های بسته بسیار شکیل و مناسب است. این گردنبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و در فواصل آن گویهای طلایی و گویهای یاقوتی رنگ کار شده که بر زیبایی و جذابیت این گردنبند افزوده است. لازم به ذکر است گویهای یاقوتی اصل نیستند و وزن آن از وزن طلا کاسته شده است.

قیمت آنلاین: 3,456,000 تومان

نیم ست بته جقه, با الهام از نقوش سنتی ایرانی طراحی شده است. در حاشیه بته ها یک ردیف سنگ اتمی کار شده و در میان آن سنگ یاقوتی رنگ کار شده که البته وزن آن از وزن طلا کسر شده است. این نیم ست از طلای زرد 18 عیار ساخته و لازم به ذکر است قیمت و وزن زنجیر برای این نیم ست لحاظ نشده است.

قیمت آنلاین: 3,291,000 تومان

دستبندی زیبا و مدرن, ساخته شده از طلای زرد 18 عیار, که بر یکی از نوارهای روی دست آبکاری سفید شده و بر روی دستان شما زیبایی و جلوه خوبی دارد. این دستبند برای گروه سنی مختف مناسب بوده و علاوه بر میهمانیها برای استفاده روزمره مناسب و اسپرت است.قفل این دستبند از کنار دست باز و بسته میشود و میتوان به آسانی دست کنید.

قیمت آنلاین: 1,062,000 تومان

گردنبندی که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. سنگهای اتمی کار شده بر مدل, جلوه و درخشش این گردنبند را بر روی اندام شما دوچندان میکند. این گردنبند برای سنین مختلف و مهمانیها و حتی استفاده روزمره مناسب است. لازم به ذکر است وزن و قیمت نهایی این گردنبند با احتساب زجیر متصل به آن لحاظ شده است.

قیمت آنلاین: 875,000 تومان

گردنبندی که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و گویهای کار شده در زنجیر آن, این گردنبند را منحصر بفرد کرده است. این گردنبند برای سنین مختلف و استفاده روزمره مناسب بوده . گقتنی است که وزن و قیمت نهایی این گردنبند با احتساب زنجیر متصل به آن لحاظ شده است.

قیمت آنلاین: 195,000 تومان

آویز ساعت Cat یا گربه, از طلای زرد 18 عیار میباشد. آویز ساعت مدتهاست که مد شده و مورد توجه جوانان زیباپسند قرار گرفته است. آویز کردن زیورآلات به ساعت و حرکت آن در دستان شما, جذابیت و زنانگی شما را بیشتر مینماید.

قیمت آنلاین: 254,000 تومان

آویز ساعت Rolex, با الهام از برند رولکس طراحی شده و با طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. آویز ساعت مدتهاست که مد شده و مورد توجه جوانان زیباپسند قرار گرفته است. آویز کردن زیورآلات به ساعت و حرکت آن در دستان شما, جذابیت و زنانگی شما را بیشتر مینماید.

1