عکس فروشگاه

از
تا
قیمت آنلاین: 3,395,000 تومان

از رویکردهای جدید صنعت مد, میتوان به استفاده از گردنبندهای چند رج اشاره نمود. این گردنبندها با لباسهایی با یقه هالتر باز و یا لباسهای یقه بسته به عنوان گردنبند رو لباسی پوشیده میشود. این گردنبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و لازم به ذکر است زنجیرهای ان در وزن و قیمت نهایی کالا لحاظ شده است.

قیمت آنلاین: 3,615,000 تومان

این کالا از انواع گردنبند های چند رج بوده, که مدتی است وارد بازار شده و از رویکردهای جدید صنعت مد بوده و طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. این گردنبند هم مناسب لباسهای با یقه هالتر باز میباشد و هم به عنوان گردنبند رو لباسی میتوان از آن بهره برد. لازم به ذکر است که این گردنبند با طرح خورشیدی مکمل هم, از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. گردنبند رج اول 42 سانت و رج دوم 44 سانت می باشد.

قیمت آنلاین: 3,215,000 تومان

گردنبند های چند رج, مدتی است وارد بازار شده و از رویکردهای جدید صنعت مد بوده و طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. این گردنبند ها هم مناسب لباسهای با یقه هالتر باز میباشد و هم به عنوان گردنبند رو لباسی میتوان از آن بهره برد. این گردنبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و ٤.١٠٠ گرم وزن دارد.

قیمت آنلاین: 14,534,000 تومان

چنانچه در تصویر میبینید این نیم ست پر است از سنگهای رنگی که همچون رنگین کمانی کنار هم نشسته و جذابیت چشمگیری بدان بخشیده است. این سرویس برای گروه سنی مختلف مناسب میباشد و بخصوص بانوان کم سن و سال که همواره به دنبال سرویسی متناسب با سن و روحیاتشان هستند میتوانند این سرویس را انتخاب نمایند. لازم به ذکر است سنگهای رنگی اتمی بوده و وزن آن از وزن طلا کسر شده و ارزشی حدود 320000 تومان دارد. این سرویس از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و همراه با زنجیر بوده که در قیمت نهایی نیز لحاظ شده است.

قیمت آنلاین: 1,848,000 تومان

این گوشواره از انواع گوشواره های چسبان است که بصورت لولایی بر گوش آویخته میگردد. این گوشواره از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و فرم نعل مانند کار شده بر آن مزین به سنگ اتمی بوده که بر جلوه و درخشش این کالا افزوده است. این گوشواره برای گروه سنی مختلف مناسب بوده و گزینه خوبی برای استفاده روزمره نیز میباشد.

قیمت آنلاین: 1,816,000 تومان

این گوشواره از انواع گوشواره های چسبان است که بصورت لولایی بر گوش آویخته میگردد. این گوشواره از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و فرم مربع کار شده بر آن مزین به سنگ اتمی بوده که بر جلوه و درخشش این کالا افزوده است. این گوشواره برای گروه سنی مختلف مناسب بوده و گزینه خوبی برای استفاده روزمره نیز میباشد.

قیمت آنلاین: 1,652,000 تومان

این گوشواره از انواع گوشواره های چسبان است که بصورت لولایی بر گوش آویخته میگردد. این گوشواره از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و فرم قلبهای کار شده بر آن مزین به سنگ اتمی بوده که بر جلوه و درخشش این کالا افزوده است. این گوشواره برای گروه سنی مختلف مناسب بوده و گزینه خوبی برای استفاده روزمره نیز میباشد.

قیمت آنلاین: 8,509,000 تومان

در این نیم ست, نماد بینهایت در طراحی آن بکار گرفته شده و زیبایی و سادگی خاصی در آن است که برای گروه سنی مختف بخصوص دخترخانمهای جوان مناسب میباشد. این نیم ست از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و زجیر آن بدان متصل بوده و در وزن و قیمت نهایی کالا لحاظ شده است.

قیمت آنلاین: 5,066,000 تومان

دستبندی که در تصویر میبینید جذابیت بالایی برای گروه سنی مختلف و بخصوص دخترخانمهای جوان دارد. این دستبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و در فواصل آن گویهای یاقوتی رنگ کار شده که بر زیبایی و جذابیت این گردنبند افزوده است. لازم به ذکر است گویهای یاقوتی اصل نیستند و وزن آن از وزن طلا کاسته شده است.

قیمت آنلاین: 21,998,000 تومان

گردنبندهای رولباسی برای زینت دادن شما با پوششی ساده و با یقه های بسته بسیار شکیل و مناسب است. این گردنبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و در فواصل آن گویهای طلایی و گویهای فیروزه ای رنگ کار شده که بر زیبایی و جذابیت این گردنبند افزوده است. لازم به ذکر است گویهای فیروزه ای رنگ اصل نیستند و وزن آن از وزن طلا کاسته شده است.

1 2 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک