عکس فروشگاه

از
تا
قیمت آنلاین: 17,834,000 تومان

این مدال زنانهی سنگین درست مثل گردنبندی میماند که تعریف آن را در قصههای پریان شنیدهایم، یکی از آن زیورهایی که پرنسسهای کارتونها و قصهها به گردن میاندازد؛ این مجموعه از طلای سفید طراحی و ساخته شدهاست. این مدال زنانه، نشانی پر زرق و برق بزرگ از طلای سفید و نگینهای درخشان است، درست در وسط این نشان یک سنگ بزرگ یاقوت کار شده، این تضاد رنگی و نیز فخر و شکوه سنگ، این مدال را به بهترین انتخاب در میان زیورهای طلا بدل کرده است. ارزش یاقوت 390.000 تومان می باشد، که در قیمت نهایی مدال محاسبه شده است.

قیمت آنلاین: 45,780,000 تومان

فاخر، باشکوه، یک زیبای کلاسیک به تمام معنا؛ این ست زنانه ی سنگین از ترکیب سنگهای یاقوت ، نگینهای اتمی و طلای سفید ساخته شدهاست، البته همراه با هنرمندی و ظرافت در کار؛ در این مجموعه، نشانهایی مثل شاخ و برگ ساخته شده که روی آنها را نگینهایی درخشان کار شدهاست تا جلوه و زرق و برقی دو چندان یابد. در وسط نشان گردنبند و دستبند، سنگهای یاقوت و درشت کار شده است. برای کامل شدن این زیبایی، گوشواره و انگشتری نیز قرار دارد، درست با همین ترکیب شفاف نگین های سفید و سنگهای یاقوت ارزش یاقوت 650.000 تومان می باشد که در قیمت نهایی مدال محاسبه شده است.

قیمت آنلاین: 9,479,000 تومان

مدال تایپوگرافی با نوشتار و نام مقدس خدا, و طرحی زیبا, کاملا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. این مدال هم با زنجیر کوتاه با لباسهای یقه هفت مناسب است و هم میتوان با زنجیری بلند به عنوان گردنبند رولباسی از آن استفاده کرد.

قیمت آنلاین: 18,956,000 تومان

دستبند هرمس از طلای زرد 18 عیار و بصورت دو پوسته ساخته شده است. پوسته رویی دستبند از فرمهای منحنی مشبک ساخته شده و پوسته زیرین که به رنگ شکلاتی و تیره است, جلوه آنرا بیشتر میکند. این دستبند بواسطه استحکام و طرح اسپرتش, علاوه بر مهمانیها برای استفاده روزمره نیز مناسب میباشد.

قیمت آنلاین: 10,833,000 تومان

دستبند ونیزی از طلای زرد و سفید با عیار 18 ساخته شده است. تراش و درخشش گویهای بکار رفته و همچنین سنگهای اتمی کار شده در برخی از قسمتهای این دستبند, به آن جذابیت و جلوه زیادی بخشیده است. این دستبند برای گروه سنی مختلف و برای استفاده در مکانهای گوناگون مناسب میباشد. فرم هندسی و بافت خطی آن, طرح دستبند را کمی اسپرت تر کرده و برای دخترخانمها نیز بسیار زیبا و مناسب میباشد.

قیمت آنلاین: 24,006,000 تومان

دستبند دوریکا تلفیقی از طلای زرد و سفید, با عیار 18 میباشد. این دستبند جلوه زیادی بر دستان شما بانوان زیباپسند دارد و برای استفاده در میهمانیها و مجالس بسیار شکیل و مناسب میباشد. با اینکه هیچ سنگ یا نگینی در دستبند دوریکا بکار نرفته, گویهای تراش خور آن, جلوه و درخشش زیادی به این دستبند داده است.

قیمت آنلاین: 21,383,000 تومان

دستبند نرو, از طلای زرد 18 عیار و بصورت دو پوسته ساخته شده است. پوسته رویی دستبند بصورت مشبک طراحی شده و گلهای آن تراش خورده است که بر برق و درخشش دستبند افزوده است. اما لایه و پوسته زیرین سطح مشبک, سیاه شده است و جلوه تراشهای طلای را چند برابر نموده است. این دستبند برای بانوان زیبا پسند و برای استفاده در مجالس و میهمانیها بسیار زیباست و در دستان شما جلوه زیادی خواهد داشت.

قیمت آنلاین: 16,926,000 تومان

نیم ستی که مشاهده میفرمایید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. سنگهای بکار رفته در این نیم ست, از سنگ آمیتیست اصل, در تنهای رنگی مختلف میباشد که این تنوع رنگی کنار هم تاثیر زیادی بر جلوه و زیبایی این نیم ست دارد. این نیم ست برای سنین مختلف و در مجالس و مهمانیها بسیار خاص و منحصربفرد میباشد و چشمهارا بر شما خیره میکند. سنگهای آمیتیست این نیم ست ارزشی حدود 450000 تومان دارد و در قیمت نهایی لحاظ شده است و لازم به ذکر است قیمت نهایی بدون در نظر گرفتن زنجیر ثبت شده است.

قیمت آنلاین: 11,412,000 تومان

نیم ستی که مشاهده میکنید از انواع نیم ست هایی است که برای سنین مختلف و مکانهای متفاوت, از مجالس گرفته تا استفاده روزمره, بسیار مناسب و شکیل است. این نیم ست از طلای زرد 18 عیار میباشد و سنگ کار شده در آن, از سنگ آمیتیست اصل بوده که ارزشی حدود 650000 تومان دارد و در قیمت نهایی کالا لحاظ گردیده است. قیمت نهایی این نیم ست بدون احتساب زنجیر ثبت شده است.

قیمت آنلاین: 7,099,000 تومان

دستبند طلا اسپرت با بند فوم ضدآب و ضد پوسیدگی می باشد

قیمت آنلاین: 11,943,000 تومان

نیم ست طلا کوارتز بدون زنجیر می باشد، سنگ کوارتز دعانویسی شده است

1 2 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک