از
تا
قیمت آنلاین: 2,964,000 تومان

این سرویس بسیار شیک و جذاب که از طلای سفید 18 عیار ساخته شده است. سنگهای این سرویس اتمی بوده اما همچون سرویس جواهر بر تن شما میدرخشد. سنگهای سبز رنگ آن با وجود آنکه ارزش مادی ندارد, اما جلوه ای شبیه زمرد دارد. نکته قابل توجه اینکه, وزن سنگهای درشت و سبزرنگ از وزن طلا در محاسبه قیمت کاسته شده است. استفاده از طرح اشک در این سرویس باعث زیبایی بیشتر این کار شده و بسیار مناسب افرادی که به چنین سبک هایی علاقه دارند.

قیمت آنلاین: 7,157,000 تومان

این سرویس از طلای زرد 18 عیار بوده, و به گونه ای ساخته شده است که با وجود اینکه هیچ سنگ اتمی در آن به کار نرفته است ولی نوع تراش مانند سنگ اتمی جلوه و درخشش زیبایی به این ست بخشیده است.نقوش ظریف اسپیرال در این سرویس, و فضای منفی مابین آنها ظرافت و زنانگی این کالا را دوچندان نموده است.این نقوش زیبا در گوشواره و دستبند نیز تکرار شده و با وجودی که طرح گوشواره و دستبند ساده تر است ولی همین سادگی در کنار شلوغی گردنبند زیبایی بیشتری به کار بخشیده است.شما میتوانید این سرویس را در مراسم و مهمانی های رسمی آویز کنید و از زیبایی و درخشندگی آن لذت ببرید. این سرویس نیز مناسب برای مراسم ازدواج می باشد و شما میتوانید به عنوان سرویس عروس از این سرویس طلای زیبا استفاده کنید.

قیمت آنلاین: 10,738,000 تومان

این سرویس از طلای زرد 18 عیار بوده, که مزین به سنگهای اتمی میباشد و جلوه و درخشش زیبایی به این ست بخشیده است.نقوش ظریف اسپیرال در این سرویس, و فضای منفی مابین آنها ظرافت و زنانگی این کالا را دوچندان نموده است.شما میتوانید این سرویس را در مراسم و مهمانی های رسمی آویز کنید و از زیبایی و درخشندگی آن لذت ببرید. این سرویس نیز مناسب برای مراسم ازدواج می باشد و شما میتوانید به عنوان سرویس عروس از این سرویس طلای زیبا استفاده کنید.

قیمت آنلاین: 10,557,000 تومان

این سرویس از طلای زرد 18 عیار بوده, که مزین به سنگهای اتمی زرد و سفید میباشد. استفاده از 2 رنگ سنگ اتمی در این سرویس باعث شده جلوه و درخشش زیبایی به این ست بخشد.چیدمان سنگ های اتمی به گونه ای است که نظم خاصی را در این سرویس ایجاد کرده است.همچنین رشته هایی پایین گردنبند باعث شده که این گردنبند حتی مناسب افرادی که دارای گردن کوتاه هستند. شما میتوانید این سرویس را در مراسم و مهمانی های رسمی آویز کنید و از زیبایی و درخشندگی آن لذت ببرید. این سرویس نیز مناسب برای مراسم ازدواج می باشد و شما میتوانید به عنوان سرویس عروس از این سرویس طلای زیبا استفاده کنید.

قیمت آنلاین: 8,982,000 تومان

این سرویس از طلای سفید 18 عیار بوده, و به گونه ای ساخته شده است که با وجود اینکه هیچ سنگ اتمی در آن به کار نرفته است ولی نوع تراش مانند سنگ اتمی جلوه و درخشش زیبایی به این ست بخشیده است.نقوش ظریف اسپیرال در این سرویس, و فضای منفی مابین آنها ظرافت و زنانگی این کالا را دوچندان نموده است.شما میتوانید این سرویس را در مراسم و مهمانی های رسمی آویز کنید و از زیبایی و درخشندگی آن لذت ببرید. این سرویس نیز مناسب برای مراسم ازدواج می باشد و شما میتوانید به عنوان سرویس عروس از این سرویس طلای زیبا استفاده کنید.

قیمت آنلاین: 13,786,000 تومان

نیم ست دوریکا با طراحی خاص و به روز، گویهای دو رنگ استفاده شده در این نیم ست زیبایی دو چندان را به آن بخشیده است. گردنبند این ست بسیار جالب و با مد روز هماهنگ است. این گردنبند بصورت طوقی شکل و چسبان به دور گردن میباشد که جزوی از مد 2017 میباشد. انگشتر این سرویس نیز بواسطه طراحی باز آن, قابل سایز شدن بوده و برای هر گونه دستی مناسب میباشد.

قیمت آنلاین: 14,740,000 تومان

این سرویس تراش خور از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. در این سرویس هیچ سنگی بکار نرفته و جلوه و درخشش آن بواسطه تراشهای کار شده بر روی سرویس میباشد. این سرویس برای زینت دادن شما در مجالس بسیار جذاب میباشد.در تمامی قسمت های این ست از طرح گل ساخته شده است به گونه ای که شما میتوانید ریسه هایی از گل را در گردنبند و گوشواره این ست مشاهده کنید. بر روی انگشتر این ست نیز تک گلی از همان طرح گل استفاده شده است. وجود انگشتر در این سرویس، ست را کاملتر کرده است.

سرویسی بسیار زیبا و با شکوه. همانطور که در تصویر میبینید این سرویس جلوه و جذابیت زیادی بر اندام شما خواهد داشت. سنگهای کار شده بر سرویس, نگین های اتمی میباشد که بر طلای سفید 18 عیار اجرا شده است و درخشش آن را چندین برابر کرده است. این سرویس برای خانمهای خوش سلیقه و برای استفاده در مجالس گزینه مناسبی خواهد بود و درخشش شما را در میهمانی دوچندان میکند.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13