از
تا

این سرویس از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. سرویس طلا شامل؛ گردنبند، گوشواره، دستبند می باشد. این سرویس طلا را میتوان به عنوان سرویس عروس نیز استفاده کرد. سبک این سرویس تراش است و هیچ سنگی در آن بکار رفته است. با خرید اینترنتی می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

این سرویس از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. سرویس طلا شامل؛ گردنبند، گوشواره می باشد. این سرویس طلا را میتوان به عنوان سرویس عروس نیز استفاده کرد. بر روی این سرویس طلا سنگ های اتمی کار شده است. با خرید اینترنتی می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

وزن ذکر شده بدون زنجیر می باشد. طول مدال 3.1 سانتیمتر و طول هر کدام از گوشواره ها 3.2 سانتیمتر می باشد.

این سرویس زیبا و سبک وزن میتواند گزینه مناسبی برای عروس خانم های عزیزی باشد که به دنبال جوهرات ظریف هستند. تلفیق سبک آینه ای و نگین دار جذابیت بیشتری به سرویس داده و قطعا مورد پسند هر دو سلیقه می باشد. طرح اشک نیز ظرافت بیشتری به سرویس داده است.

این سرویس زیبا و سبک وزن میتواند گزینه مناسبی برای عروس خانم های عزیزی باشد که به دنبال جوهرات ظریف هستند. تلفیق سبک آینه ای و نگین دار جذابیت بیشتری به سرویس داده و قطعا مورد پسند هر دو سلیقه می باشد.

این سرویس طلا به دلیل سبک نگین دار مناسب برای عروس خانم های عزیز می باشد و نگین آبی موجود در این سرویس میتونه برای عروس خانم های خوشگل با چشمان آبی جذابیت بیشتری ایجاد کند. قطعا این سرویس میتونه مورد پسند دوست داران رنگ آبی قرار گیرد. وزن نگین های بزرگ کسر شده است.

داخل قسمت های توربافت سنگ سواروسکی به کار رفته، سنگها قیمتی ندارند و وزن سنگ ها از طلا کسر شده است.

9,494,000 تومان

سرویس طلا تراش با ستاره های برجسته. وزن نگین ها کسر نشده است.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک