از
تا

تلفیق مروارید و طلا با طرحی انتزاعی و ساده, از رویکردهای مد در سال اخیر بوده است. همچنین انگشترهایی با اشکال هندسی با مد امسال هماهنگ بوده و تمام این ویژگیها در این کالا قابل رویت است. این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و برازنده دستان شما بانوان خوش سلیقه در هر رنج سنی میباشد. قیمت حدودی انگشتر همرا با نگین آبی 690000 تومان می باشد،همچنین قیمت سنگ در این انگشتر 40000 تومان می باشد. قیمت حدودی انگشتر همراه با مروارید کوچک 740000 تومان می باشد.

قیمت آنلاین: 1,956,000 تومان

انگشتر طرح جدیدی که همراه با طرح پروانه و سنگ می باشد، نمونه زیبایی را ایجاد کرده است. سنگ‌های سبز در جواهرات حسی از تجمل را منتقل می‌کنند. دراین انگشتر دخترانه، از ترکیب سنگ سبز و طلا استفاده شده‌است. جزییاتی که در رکاب این انگشتر کار شده بسیار جذاب و دیدنی است و در آن می‌توان خطوط و نقوش هندسی را دید که در هماهنگی فربنده‌ای قرار دارد. ترکیب طرح‌ها و سنگ به کار رفته این انگشتر طلای زرد 18 عیار را بسیار باشکوه کرده‌است. قیمت سنگ 50.000 تومان می باشد.

قیمت آنلاین: 964,000 تومان

هنر خوش‌نویسی دیگر تنها به قاب‌ها محدود نمی‌شود، اشعار و متون فارسی وقتی بدل به خطوطی خوش می‌شود مثل یک اثر هنری جذاب و زیبا می‌شود؛ این روزها با استفاده از طلا و برش‌ها و طراحی‌های هنرمندانه، این خطوط زیبا بدل به آویزهایی شده‌اند که می‌تواند یک زیبایی متمایز را به شما بخشد. در این طرح فوق‌العاده، انگشتر طلای خوش‌رنگی از خطوط فارسی ساخته شده‌اند که به زیبایی در دستان شما نمایان می‌شود. شما می‌توانید این انگشتر طلا را در موقعیت‌های مختلف با لباس‌ها و اکسسوری های گوناگون هماهنگ کنید. شعر این انگشتر "جانی و دلی ای دلو جانم همه تو" می باشد.

قیمت آنلاین: 1,469,000 تومان

انگشتری که در تصویر میبینید دارای طرحی زیبا و جذاب است, و ترکیب 3 تایی این اشکال در کنار هم دقت بسزایی شده که بر زیبایی و جذابیت آن به طرز چشمگیری افزوده است.این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سنگهای اتمی کار شده بر آن در کنار سطح صیقلی طلای زرد, جذابیت زیادی پیدا کرده است. این انگشتر برای خانمهای زیبا پسند و در گروه سنی مختلف مناسب بوده و محدودیت سنی خاصی ندارد. این انگشتر زیبا را میتوانید با یک گردنبند مدل قلب یا مثلث ست کنید و در میهمانیها و مجالس از زیبایی آن بهره مند گردید.

قیمت آنلاین: 1,343,000 تومان

چند نگین درخشان و خوش‌تراش که هر کدام مانند یک گل زیبا در کنار هم در یک خط کار شده‌اند؛ این نگین‌ها با ظرافت روی یک پایه قرار گرفته و در نهایت همه‌ی آنها بر روی یک حلقه‌ی طلای سفید کار شده‌اند و به مانند یک ردیف گل در کنار هم چیده شده اند.به سبب جزییات و نیز درخشش سنگ های اتمی‌، این انگشتر برای استفاده به عنوان حلقه‌ی نامزدی، گزینه‌ی مناسبی است؛ اما این تنها کاربرد این انگشتر جذاب و فریبنده نیست، شما با یک ست مناسب می‌توانید آن را در مهمانی‌های دیگر، دورهمی‌های روزانه به دست کنید تا شیک‌پوشی و آراستگی خود را نمایان کنید.

قیمت آنلاین: 2,770,000 تومان

این انگشتر با الهام از انگشترهای کلاسیک و قدیمی طراحی شده اما به نوعی تنوع و خلاقیت در آن بکار رفته که آنرا به روز کرده و حتی برای دخترخانمهای جوان نیز گزینه جذاب و چشمگیری خواهد بود. این انگشتر که از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است و از 2 رنگ سنگ بنفش و قرمز در آن استفاده شده است. رنگ سنگ ها به گونه ای است که شما میتوانید آن را با گردنبندی که دارای نگین بنفش یا قرمز است، ست کنید و جذابیت بیشتری به این انگشتر زیبا دهید.

قیمت آنلاین: 2,946,000 تومان

بسیاری برای خرید زیوری که در آن از سنگ‌ استفاده شده به تراش‌های آن توجه می‌کند؛ برش‌ها بر روی سنگ سبب می‌شود تا آنها خاص و منحصر به فرد به نظر رسیده و با انعکاس نور، درخشش بیشتر یابند، این موضوع در انگشترهای طلای زنانه بیشتر هم به چشم می‌آید. این انگشتر طلا، طرحی فاخر دارد، حلقه‌ای که روی انگشت قرار می‌گیرد، کناره‌های انگشترحالتی تیز پید می‌کند و مثل قابی سنگ زرد و درخشان را در برمی‌گیرد؛ این حلقه‌ی قاب مانند باعث می‌شود تا نگین بزرگ این انگشتر کلاسیک زیباتر و چشم‌نوازتر بر روی انگشتان شما قرار گرفته و چشم‌ها را به خود خیره کند. قیمت سنگه 75.000 تومان می باشد و این کالا شامل تخفیف 7 درصد می باشد.

قیمت آنلاین: 2,853,000 تومان

ساده، زیبا و شیک. انگشتری که در تصویر میبینید بواسطه نوع طراحی ساده و رنگ طلا یادآور انگشترهای قدیمی میباشد, و از انجا که زیورآلات با طرح قدیم حتی از طرف جوانترها مورد استقبال قرار گرفته این کالا میتواند برای همه رده های سنی گزینه زیبا و مناسبی باشد. این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است و به دلیل سبک ساده ای که دارد شما میتوانید آن را با بقیه اکسسوری های خود به راحتی ست کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

انگشتری دست ساز و با اصالت . انگشتری که در تصویر میبینید بواسطه نوع طراحی خاص و رنگ طلا یادآور انگشترهای قدیمی میباشد, و از انجا که زیورآلات با طرح قدیم حتی از طرف جوانترها مورد استقبال قرار گرفته این کالا میتواند برای همه رده های سنی گزینه زیبا و مناسبی باشد.این انگشتر که همرا با سکه نقره ای طرح قدیم ساخته شده است و به گونه ای طراحی شده که کل انگشتر از طلای زرد 18 عیار و قسمت رویی انگشتر را سکه نقره ای کار شده و همین کار باعث شده این انگشتر را به نمونه ای خاص و هنری تبدیل کند.

قیمت حدودی: 1,900,000 تومان

این انگشتر زیبا از طلای سفید 18 عیار ساخته شده است. در مرکز انگشتر سنگ زمرد با طرح اشک کار شده و بر اطراف آن و همچنین بر روی رکاب انگشتر, چندین نگین با تراش برلیان بصورت یک ردیف ظریف کار شده است به گونه ای که این نگین ها اشک را محاصره کرده اند و 3 تک نگین کنار رکاب هم باعث و بر ظرافت و درخشش این کالای جواهر نشان افزوده است. شما میتوانید این انگشتر را با یک مدال مدل اشک با نگین زمرد ست کنید و در میهمانی ها از زیبایی منحصر بفرد این انگشتر لذت ببرید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20