از
تا
قیمت حدودی: 2,405,000 تومان

انگشتر : وزن : 4.500 گرم قیمت حدودی : 1,898,328تومان

قیمت حدودی: 1,535,000 تومان

پابند از جمله زیور آلاتی است که این روزها دوباره طرفاداران زیادی پیدا کرده‌است. زیور که می‌تواند جذابیت‌های خاصی داشته‌باشد و جلوه‌ای متفاوت را برای شما پدید آورد. این پابند دخترانه، از یک زنجیر ظریف و باریک ساخته شده‌است، زنجیری از طلای زرد؛ در کنار سادگی زنجیر و برای ایجاد جذابیت‌های بیشتر، در این زنجیر، جزییات دیگری نیز کار شده‌است، یک آویز طلای زرد به شکل ماهی و چند سنگ کوچک که در لابه‌لای حلقه‌های ظریف کار شده‌ است تا در مجموع یک زیور زنانه‌ی دوست‌داشتنی را شکل دهد. از ویژگی‌های خوب این پابند این است که می‌توانید همیشه آن را بیاندازید.در این کالا وزن نگین ها از طلا کسر شده است .

قیمت حدودی: 1,607,000 تومان

می‌گویند قدمت استفاده از پابند به دوران‌های بسیار دور باز می‌‌گردد و حال دوباره این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده‌است. شما هم به این زیورآلات علاقمند شده‌اید؟ پیشنهاد ما به شما این پابند است. در پابندها بهترین انتخاب استفاده از زنجیرهای ظریف و سنگ‌های کوچک است که این قطعه از طلا همه‌ی آنها را دارد؛ این زنجیر باریک از حلقه‌های کوچک و در هم فرو رفته‌ تشکیل شده‌است و بر روی آن در فواصل معینی، مهره‌هایی از سنگ فیروزه‌ای آویزان شده‌است؛ این سنگ‌های آبی جذاب در ترکیب با رنگ زرد زنجیر طلا، جلوه‌ای خاص به شما می‌بخشد. قیمت سنگ 15.000 تومان می باشد.همچنین این کالا شامل 7 درصد تخفیف می باشد.

قیمت حدودی: 774,000 تومان

پابند یا خلخال از گذشته در فرهنگ ایرانی بوده اما امروزه با تحولی در طرحهای آن, مجددا مد شده و مورد استقبال دخترخانمهای خوش سلیقه قرار گرفته است. این پابند با طرح بینهایت و طلای زرد 18 عیار ساخته شده که در طرحهای مختلف قابل سفارش میباشد. لازم به ذکر است به این کالا 5درصد تخفیف تعلق گرفته است.

تماس بگیرید

پابند از انواع زیورآلاتی است که ازگذشته در فرهنگ ما بوده اما امروزه با تغییراتی در طرح جزوی از دنیای فشن شده و بین دخترخانمهای جوان طرفداران زیادی دارد. این پابند نیز با طرحی ساده برای دخترخانمها گزینه مناسبی بوده و فرمهای با سنگ اتمی و حرکت آویز این پابند بر زیبایی آن افزوده است. این پایند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و قیمت حدودی این کالا 566.000 تومان میباشد. جهت خرید و یا دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت حدودی: 844,000 تومان

استفاده از گلهای رز شبکه بری شده بر پابند, بر روی پوست شما جلوه زیبایی خواهد داشت. همچنین استفاده از سنگ رنگی در این کالا, بر جذابیت آن افزوده و حرکت آن بر اندام شما ایجاد جذابیت بصری خواهد کرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید. این کالا در وزن 4.240 گرم نیز موجود می باشد.

قیمت حدودی: 752,000 تومان

پابند وگاس, ترکیبی از زنجیر و پلاک دایره ای شکل بوده, که با الهام از موتیفهای گیاهی طراحی شده است. لازم به ذکر است این پابند از طلای زرد 18 عیار میباشد.

قیمت حدودی: 2,127,000 تومان

پابندی که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده, و بصورت دو زنجیره میباشد. آویزهای این پابند که به شکل پروانه است, در فواصلی منظم و تنها بر روی یکی از زنجیرهر آویخته شده است. آویزها در پابند جلوه زیادی به آن میدهند و حرکت آن در پا جذابیت و ظرافت شما را دو چندان میکند. لازم به ذکر است طول این پابند حدود 28 سانتی متر بوده و دارای حلقه های تنظیم سایز است که متناسب به مچ پای خود قابل تنظیم است.

قیمت حدودی: 2,348,000 تومان

پابندی که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. آویزهای این پابند به شکل گل چهار پر بوده و در فواصلی از زنجیر آن آویخته شده است. آویزها در پابند جلوه زیادی به آن میدهند و حرکت آن در پا جذابیت و ظرافت شما را دو چندان میکند. لازم به ذکر است طول این پابند حدود 27 سانتی متر بوده و دارای حلقه های تنظیم سایز است که متناسب به مچ پای خود قابل تنظیم است.

قیمت حدودی: 1,017,000 تومان

این پابند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و حدود 20 سانتیمتر طول دارد. آویزهای این پابند یکی در میان از طلای زرد و سفید میباشد که جذابیت و تنوع زیبایی به این کالا داده است. این پابند برای گروه سنی مختلف مناسب بوده, و مزد ساخت مناسبش, آنرا گزینه خوبی برای خرید شما زیباپسندان کرده است.

1 2 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک