از
تا
قیمت آنلاین: 3,969,000 تومان

این تک دست سایز 2 می باشد و وزن سایز 3 ، 25.670 گرم می باشد

قیمت آنلاین: 1,723,000 تومان

حدود وزن سایز یک 9.800 حدود وزن سایز دو 10.300 حدود وزن سایزسه 10.800

قیمت آنلاین: 2,041,000 تومان

حدود وزن سایز یک 11.700 حدود وزن سایز دو 12.200 حدود وزن سایزسه 12.700

قیمت آنلاین: 615,000 تومان

حدود وزن سایز یک 3.500 حدود وزن سایز دو 3.700 حدود وزن سایزسه 4.000

قیمت آنلاین: 987,000 تومان

حدود وزن سایز یک 5.300 حدود وزن سایز دو 5.900 حدود وزن سایزسه 6.500

قیمت حدودی: 2,480,000 تومان

خطوط و نقوش ایرانی، همیشه جلوه‌ای از قدمت و اصالت را به نمایش می‌گذارند، پس چه جذاب‌تر خواهد شد اگر زیورآلاتی را بیاویزیم که در آن بخشی از این نقوش دیده شود. این تک پوش‌های طلای زنانه الهام از طرح‌های ایرانی طراحی و خلق شده‌اند. جزییات و ظرافت در پرداخت آن می‌تواند چشم هر بیننده‌ای را به آن و البته به شما که چنین ترکیبی را انتخاب کرده‌اید، خیره کند. ترکیب طلای زرد و طلای سفید، و تضاد رنگی میان آنها، فریبندگی این تک پوش کلاسیک زنانه را بیشتر نیز کرده است.همچنین وزن این تک دست حدود 15 گرم می باشد.

قیمت آنلاین: 7,478,000 تومان

زردی طلا، جلوه‌بخش زیبایی شما است. اگر زیورآلاتی پر زرق و برق دوست دارید، این تک‌پوش می‌تواند رضایت شما را حاصل کند؛ کناره‌های این دستبند حالت دالبر مانندی دارد تا به نرمی بر روی دستان شما بنشیند. آنچه این تک‌پوش زنانه را بسیار چشم‌نواز کرده، ظرافت در خطوط به کار رفته در این دستبند است. بر روی تکه‌هایی که با خطوطی از هم جدا می‌شوند، از کنار هم قرار گرفتن همین خطوط طرحی از گل درآمده است؛ در یک نگاه این زیور درخشان، دستبندی با طرحی ساده به نظر می‌رسد، اما وقتی دقیق‌تر می‌شوید، متوجه اوج ظرافتی از نقوش ایجاد شده با خطوط طلا می‌شوید.

قیمت آنلاین: 3,892,000 تومان

مثل پرتو نوری که در زمینه‌ای سفید می‌درخشد؛ این تک‌پوش طلای زنانه نمایانگر شکوه و زیبایی است، بهترین همراه برای لباسی فاخر؛ این دستبند زنانه پهنای بسیاری دارد و تنها آویختن آن نیز کفایت می‌کند. سطح بیرونی تک‌پوش را طلای سفید پوشانده و بر روی این بستر سفید، خطوط موربی از طلای زرد کار شده‌ که چشم را به دنبال خود می‌کشد. درخشش این خطوط مورب بر روی این بستر طلای سفید، تضاد چشم‌نوازی را ساخته‌است. این تک‌پوش در عین سادگی در جزییات به کار رفته، آنقدر درخشش و شکوه دارد که می‌توان آن را در دسته‌ی جواهرات سنگین قرار داد

قیمت آنلاین: 5,366,000 تومان

شکوه و جلوه‌ی زیورآلاتی که می‌آویزید برایتان مهم است؟ اگر پاسختان به این سوال مثبت است پس شاید بد نباشد که به سراغ یک تک‌پوش کلاسیک و زنانه بروید؛ تک‌پوش‌ها از النگوها و دستبندها پهن‌تر هستند و طرح و نقوش آنها در کنار زرق و برقشان بسیار جلوه‌گری می‌کنند. این تک‌پوش زنانه نیز در همین دسته قرار می‌گیرد؛ یک تک‌دست پهن و پر جزییات که بر روی آن نقوشی از برگ‌هایی ظریف کار شده‌است. انحنا و پیچ و تاب‌های کنار النگو نیز آن را چون مخملی از طلا کرده و با به دست کردن آن همراه با یک لباس شب، شکوه را به کمال می‌رسانید.

قیمت حدودی: 1,100,000 تومان

طلای سفید، طلای زرد، برلیان‌های درخشان، طراحی منحصر به فرد، این دستبند همه‌ی این زیبایی‌ها را در بهترین و زیباترین ترکیب به شما پیشکش می‌کند. این النگو به نسبت پهن است و به این ترتیب هم می‌توانید تنها یکی از آنها را به دست کنید و هم اگر به دنبال شکوه و جلوه‌ی بیشتری هستید، بیش از یک النگو را به دست بیاندازید. آنچه در طراحی این النگو بیش از همه چشم را به خود خیره می‌کند، استفاده از طرح‌های دایره‌ای و توازن و هماهنگی میان آنها است. در واقع خطوط و طرح‌های دایره‌ای همیشه حسی از نرمی، توزان و تعادل در ذهن تداعی می‌کند.

قیمت حدودی: 800,000 تومان

النگوهای زنانه‌ای با طرحی کلاسیک و هندسی؛ این زیور زیبا انگار از تکه‌هایی جداگانه و اتصال آنها به هم شکل گرفته‌است؛ با شکست‌ها و خطوط کار شده‌ بر روی این دستبند زنانه‌ی طلا، درخششی خاص را می‌توانید به ظاهر خود بخشید؛ این النگوی زنانه‌ی سنگین هم با طلای زرد ساخته شده و هم با طلای سفید و این یعنی اینکه می‌توانید آنها را در تعداد و رنگ‌های مختلف هماهنگ کنید؛ حتی در یکی از این النگوهای زنانه از ترکیب هر دو طلای زرد و سفید استفاده شده‌است. اگر طرفدار طرح‌های کلاسیک و زیورآلات فاخر و باشکوه هستید، پیشنهاد ما به شما این النگو است.

قیمت حدودی: 860,000 تومان

به النگوهای طلای زنانه علاقه دارید؟ این از جمله النگوهایی هست که ظرافتی خاص دارد، هم در اندازه و پهنا و هم در طرح و خطوطی که در خلق این النگو مورد استفاده قرار گرفته‌است. بر روی این النگو، گل‌هایی کار شده‌ که با خطوط و فواصل هندسی از هم جدا شده‌اند. النگوها هم از طلای زرد است و هم از طلای سفید؛ شما می‌توانید یکی از آنها را به دست کنید یا تعدادی بیشتر را انتخاب کنید؛ همچنین ترکیب طلای زرد و سفید سبک و سیاقی خاص را ایجاد کرده و می‌توان آن را با دیگر زیورآلاتی هماهنگ کرد.

قیمت حدودی: 600,000 تومان

این کالا از طلای 18 عیار ساخته شده و همنشینی بافتهای مختلف در کنار هم بر روی این النگو, جذابیت و درخشندگی این کالا را تا حد زیادی افزوده است. لازم به ذکر است این النگو از طلای زرد ساخته شده و در رنگ دیگر و با آبکاری سفید نیز در سایت دیجی زرگر موجود است و میتوانید سفارش داده و یا بطور ترکیبی با این کالا دست کنید.

قیمت حدودی: 600,000 تومان

این کالا از طلای 18 عیار ساخته شده و همنشینی بافتهای مختلف در کنار هم بر روی این النگو, جذابیت و درخشندگی این کالا را تا حد زیادی افزوده است. بر روی این النگو آبکاری سفید کار شده و در کنار رنگ طلا جذابیت ویژه ای پیدا کرده است, لازم به ذکر است این النگو با طلای زرد نیز در سایت دیجی زرگر موجود است و میتوانید سفارش داده و یا بطور ترکیبی با این کالا دست کنید.

قیمت حدودی: 850,000 تومان

این کالا از طلای 18 عیار ساخته شده و همنشینی بافتهای مختلف در کنار هم بر روی این النگو, جذابیت و درخشندگی این کالا را تا حد زیادی افزوده است. بر روی این النگو آبکاری سفید کار شده و در کنار رنگ طلا جذابیت ویژه ای پیدا کرده است, و لازم به ذکر است این النگو با طلای زرد نیز در سایت دیجی زرگر موجود است و میتوانید سفارش داده و یا بطور ترکیبی با این کالا دست کنید.

قیمت آنلاین: 1,025,000 تومان

این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و همنشینی بافتهای مختلف در کنار هم بر روی این النگو, جذابیت و درخشندگی این کالا را تا حد زیادی افزوده است. لازم به ذکر است این النگو با آبکاری سفید نیز در سایت دیجی زرگر موجود است و میتوانید سفارش داده و یا بطور ترکیبی با این کالا دست کنید.

قیمت آنلاین: 1,196,000 تومان

همنشینی بافتهای مختلف در کنار هم بر روی این النگو, جذابیت و درخشندگی این کالا را تا حد زیادی افزوده است. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و در رنگ دیگر و آبکاری سفید موجود است که میتوانید در سایت دیجی زرگر مشاهده نمایید.

قیمت حدودی: 1,000,000 تومان

همنشینی بافتهای مختلف در کنار هم بر روی این النگو, جذابیت و درخشندگی این کالا را تا حد زیادی افزوده است. این کالا از طلای 18 عیار ساخته شده و رنگ خاصی داشته که آنرا از دیگر کالاهای مشابه متمایز میکند.

قیمت آنلاین: 3,886,000 تومان

النگو مروارید و سکه احمد شاهی کاملا دست ساز، انحصاری و خاص بوده و برای خلق دستبندهای طلای مدرن از نقوش متفاوتی الهام می‌گیرند، درست مانند این دستبند طلا و مروارید که رشته‌هایی از طلا را به شکلی طراحی و خلق کرده که شاخه‌ و برگ‌ها را در نگاه زنده می‌کند. در هماهنگی با رشته‌های طلا و نقوش آن، با فاصله‌ای هارمونیک، مروارید‌هایی یک دست و زیبا بر روی دستبند طلا کار شده تا چشم‌ نوازتر از قبل به نظر رسد. ترکیب رنگ طلایی به همراه درخشانی و سادگی مروارید‌ها، پوشیدن این دستبند را برای تمام روز مناسب کرده‌است؛ یک انتخاب عالی تا همیشه آراسته، زیبا، شیک و امروزی جلوه کنید. قیمت مروارید 45.000 تومان می باشد و این کالا از 7% تخفیف برخوردار است

قیمت آنلاین: 3,281,000 تومان

نقوش منحنی و گیاهی کار شده بر این تک دست, زیبایی خاصی بدان بخشیده, بخصوص آنکه بر قسمتهایی از آن آبکاری سفید نیز اجرا شده و جلوه بیشتری بدان بخشیده است. لازم به ذکر است به این کالا تخفیف ویژه ای تعلق گرفته و میتواند خرید مناسبی برای شما باشد.

قیمت آنلاین: 2,797,000 تومان

این النگو از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است و برای بانوان عزیز گزینه زیبایی استت که میتوانند بصورت تکی نیز تن کرده و از آن لذت ببرند. از ویژگی های این طرح میتوان به تنوع بافت و رنگ بکار رفته در این النگو اشاره نمود و لازم به ذکر است در این النگو سنگ یا نگینی بکار نرفته و فرمهای دایره ای شکل نوعی تراش بوده که بر تک دست اجرا شده است.

قیمت آنلاین: 1,115,000 تومان

نحوه اجرای تراشها و آبکاری بر این النگو از دور نما و ظاهری همچون سنگ و نگین دارد در حالیکه در این کالا هیچ سنگی بکار نرفته و زیبایی و درخشش آن بواسطه نحوه اجرای تراش و آبکاری میباشد. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و همنشینی تعدادی از این النگو در کنار هم در دستان شما زیبایی می آفریند.

قیمت آنلاین: 1,678,000 تومان

تنوع تراشهای اجرا شده بر این النگو تلالو و جلوه زیبایی بدان بخشیده است.همچنین بر این النگوها که از طلای زرد 18 عیار ساخته شده اند, آبکاری سفید اجرا شده و بر تنوع رنگی و جلوه این کالا افزوده است. این النگو هم بصورت تک و هم چندتایی در دستان شما بانوان عزیز زیبایی می آفریند.

قیمت آنلاین: 4,642,000 تومان

النگویی که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و جلوه زیبایی برای خانمهای زیبا پسند دارد.همنشینی فرمهای برگ مانند تراش خور, در کنار گویهای البرنادو زیبایی و درخشش چشمگیری به این کالا بخشیده است. این گویهای زیبا و ظریف بواسطه تراشهای روی آن برق و تلالو زیبایی داشته و تنوع زیورآلات طراحی شده با این گویها بالا بوده و مدتیست طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

قیمت آنلاین: 2,039,000 تومان

این النگوها از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. وزن این النگو بین 12 الی 14 گرم می باشد. طرح پرجزییات این کالا و تراشهای به کار رفته در آن جلوه خوبی به النگو داده, همچنین استفاده از رنگهای مینا در دو رنگ آبی و سفید جلوه خوبی به این کالا بخشیده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 3,288,000 تومان

النگو آیو از طلای 18 عیار و در دو رنگ سفید و زرد موجو میباشد. پهنای این النگو حدود 1 سانتیمتر میباشد و فرم سه بعدی و تورفته دادر. این النگوها تمام تراش بوده و جلوه و درخشش زیادی بر دستان شما دارد. النگو آیوا در هر دو رنگ با سه سایز میباشد که بسته به سایز وزن متفاوتی دارد که به شرح زیر است: النگوی زرد سایز 1: ۱۵/۲۳۰, سایز 2: ۱۶/۴۰۰, سایز3: 16.480 گرم میباشد و النگوی سفید سایز 1: ۱۵/۰۵۰, سایز 2: ۱۵/۸۳۰, سایز 3: ۱۶/۷۵۰ گرم وزن دارد.

قیمت آنلاین: 4,869,000 تومان

تک دست طلای لیون, از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است و بر روی آن آبکاری سفید و مینای سیاه کار شده که جلوه و جذابیت بیشتری به این النگو بخشیده است. این تک دست در سایز های مختلف موجود است که متناسب با آن وزن آن و در نتیجه قیمت کالا تغییر خواهد کرد. وزن طلای هر تک دست به شرح زیر است: سایز۱ :۲۲/۹۷۰, سایز ۲: ۲۴/۹۴۰, سایز۳: ۲۵/۰۱۰, سایز۴: ۲۸/۴۶۰ جهت اطلاعات دقیقتر هر سایز میتوانید با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 1,021,000 تومان

النگوی آذین ساخته شده از طلای زرد 18 عیار میباشد. بر روی این النگو تراش و بافتهای متنوعی اجرا شده و جلوه آنرا بالا برده است. بر روی قسمتهایی از این النگو آبکاری سفید اجرا شده که در کنار رنگ زرد جلوه خوبی پیدا کرده است. وزن این النگو حدود 6گرم بوده و انواع آن بسته به ساخت و سایز, وزنی بالاتر یا پایین تر از 6 گرم دارند.

قیمت آنلاین: 972,000 تومان

النگوی طرح اذین که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. بر روی بخشهایی از این النگو آبکاری سفید شده و همینطور بافت ها و تراش متنوعی که بر این النگو اجرا شده, جذابیت و تنوع زیبایی بر آن ایجاد کرده است. این النگو در سایزهای مختلف وجود دارد و به نسبت سایز آن, وزنی بین 5 الی 6 گرم دارد.

قیمت آنلاین: 972,000 تومان

النگوی طرح اذین که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. بر روی این النگو بافت ها و تراش متنوعی اجرا شده, و جذابیت و تنوع زیبایی بر آن ایجاد کرده است. این النگو در سایزهای مختلف وجود دارد و به نسبت سایز آن, وزنی بین 5 الی 6 گرم دارد.

1 2 3 4 5 6