از
تا
8,553,000 تومان

النگو طلا عسل که مشاهده می کنید به دو رنگ زرد و سفید ساخته شده است و به شکل دامله طراحی شده است. طراحی دامله این النگو طلا باعث شده تا این محصول ضربه گیر باشد و در حین استفاده کمترین آسیب و خوردگی در ان ایجاد شود. این النگو طلا زنانه در سایز های 1-4 موجود می باشد.

5,340,000 تومان

عرض النگو 7 میلی متر موجود در دو رنگ زرد و سفید سایز 1.2.3 موجود و سایز 4.5 به صورت سفارش 10 الی 14 روزه کاری

6,329,000 تومان

عرض النگو 7 میلی متر موجود در دو رنگ زرد و سفید سایز 1.2.3 موجود و سایز 4.5 به صورت سفارش 10 الی 14 روزه کاری

عرض النگو 7 میلی متر موجود در دورنگ زرد و سفید سایز های 1.2.3 و سایز 4.5 به صورت سفارش 10 الی 14 روزه کاری

النگو طلا جدید تمدن النگو طلا جدید در پهنای 5 میل ساخته شده و دارای سایز بندی از 1- 4 می باشد. این مدل النگو طلا در سایز بچگانه هم قابل تهیه می باشد. النگو طلا جدید با نمای براق به دو رنگ زرد و سفید ساخته شده است

النگو طلا از زیورآلات محبوب و پر طرفدار میان خانوم ها می باشد که در طرح و شکل های متفاوتی طراحی و تولید شده اند. النگو طلا که مشاهده می کنید به دو رنگ زرد و سفید ساخته شده است و پهنای این مدل النگو جدید 4 میل می باشد. النگو طلا جدید دو رنگ که مشاهده می کنید در سایز های 1.2.3.4 موجود می باشد. النگو طلا جدید از کیفیت ساخت بالایی ربخوردار می باشد.

النگو جدید اپل النگو جدید اپل از طلای 18 عیار به رنگ سفید و زرد ساخته شده است که به شکل دامله طراحی شده و همین امر باعث شده تا این محصول ضربه گیر باشد و کمترین آسیب را در طول مدت استفاده ببیند. النگو طلا جدید محصول شرکتی می باشد که دارای پشتیبان است و امکان آبکاری این محصول به رنگ دلخواه شما وجود دارد. پهنای این مدل النگو طلا 3 میل می باشد که دارای سایز بندی 1-4 هم می باشد

النگو مدل جدید تراش النگو مدل جدید تراش به رنگ زرد و با نمای مات و براق ساخته شده است و به شکل دامله ساخته شده است. پهنای این محصول 10 میل می باشد و در سایز های 1-4 قابل تهیه می باشد.

النگو طلا تراش زرد النگو طلا تراش زرد به رنگ زرد و با نمای مات و براق ساخته شده است که پهنای 7 میل دارد . طراحی دامله این محصول باعث شده تا کمترین آسیب ممکن در مدت استفاده به این النگو برسد. النگو طلا جدیدی که مشاهده می کنید در رنگ سفید و زرد و سایز 1-4 قابل تهیه می باشد.

6,043,000 تومان

النگو جدید طلا همانطور که در عکس النگو طلا مشاهده می کنید این محصول به دو رنگ زرد و سفید ساخته شده و نمای مات و براق دارد. تراش های زیبایی روی این مدل النگو طلا ایجاد شده که نمای بسیار درخشانی به آن بخشیده است . النگو جدید طلا با پهنای 5 میل ساخته شده که در سایز های 1.2.3.4 قابل تهیه می باشد همچنین آبکاری این محصول به رنگ دلخواه شما نیز امکان پذیر می باشد.

النگو طلا اینه ای که مشاهده می کنید به رنگ زرد و با پهنای 3 میل ساخته شده است که در سایز بندی 1-4 برای خانم ها قابل تهیه می باشد. این محصول در سایز بچگانه هم موجود می باشد که از کیفیت ساخت بالایی برخوردار می باشد. این مدل النگو طلا آیینه ای محصول ایران و شرکتی بوده و دارای پشتیبان می باشد که هر زمان که تمایل به خرید داشته باشید,قابل خریداری می باشد.

6,043,000 تومان

النگو زنانه النگو زنانه که در این پست مشاهده می کنید به دو رنگ زرد و سفید ساخته شده و نمای مات و براق دارد. این مدل النگو طلا به شکل دامله ای طراحی شده است و کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد. وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد

مدل النگو جدید که مشاهده می کنید با نمای آیینه ای و مات و به دو رنگ زرد و سفید ساخته شده است. این مدل النگو طلا زنانه با پهنای 4 میل و در سایز های 1-4 موجود می باشد. این محصول شرکتی بوده و دارای پشتیبان است

5,913,000 تومان

النگو مدل جدید که مشاهده می کنید به رنگ زرد ساخته شده و طراحی بسیار زیبایی به صورت مات و براق دارد. طراحی این مدل طلا النگو به شکل دامله می باشد و ضربه گیر است .همچنین این محصول با پهنای 3.5 و در سایز های 1-4 قابل خریداری می باشد.

النگو طلا جدید دو رنگ همانطور که از نام آن پیداست به دو رنگ زرد و سفید و با نمای مات و اینه ای ساخته شده است. طراحی ظاهری این النگو باریک به صورت دامله ای انجام شده که قابلیت ضربه گیری دارد و در حین استفاده کمترین اسیب به آن وارد خواهد شد.

النگو طلا جدید سفید از محصولات پرفروش است که به رنگ سفید و با نمای مات و براق ساخته شده است پهنای این مدل النگو طلا 3 میل می باشد و به صورت دامله ای طراحی شده است که ضربه گیر می باشد.

النگو طلا جدید زنانه,جزو محصولات پرفروش است که به دو رنگ زرد و سفید ساخته شده است و نمای براقی دارد.این مدل النگو طلا با پهنای 5 میل ساخته شده است و دارای سایز بندی 1-4 می باشد.

7,065,000 تومان

النگو طلا زیبا جزو النگو طلا های زیبا و پرفروش است که به رنگ زرد و بانمای مات و براق ساخته شده است.پهنای این مدل 4میل می باشد که در سایز های1-4 موجود می باشد

النگو طلا جدید سفید جزو محصولات جذاب است که به دو رنگ سفید و زرد ساخته شده و پهنای 5 میل دارد.تراش های زیبای آن جلوه ی نگین را به این محصول داده است.شکل ظاهری دامله ای این محصول باعث شده تا به صورت ضربه گیر عمل کند و در سایز های 1-4 هم موجود می باشد.

النگو طلا دو رنگ از محصولات جذاب است که به دو رنگ زرد و سفید ساخته شده و پهنای آن 6 میل می باشدو طراحی ظاهری این مدل النگو طلا به صورت دامله ای می باشد که ضربه گیر عمل میکند.این مصحول شرکتی بوده و دارای پشتیبان می باشد و در هر زمان قابل خریداری است که در سایز های 1-4 موجود می باشد.

7,065,000 تومان

النگو طلا بدون نگین که مشاهده می کنید به رنگ زرد و سفید و با پهنای 6میل ساخته شده است.شکل ظاهری این مدل النگو طلا به صورت دامله طراحی شده است و تراش های زیبایی با جلوه نگین روی سطح این محصول ایجاد شده است.این مدل النگو طلا در سایز های 1-4 موجود می باشد.

13,063,000 تومان

النگوی طلا زرسای ریخته کاری شده در سایزهای 1 الی 4

این النگو در سایزهای 1، 2 و 3 موجود می باشد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20