از
تا
قیمت آنلاین: 177,000 تومان

آویز ساعت چتر, از طلای زرد 18 عیار میباشد. آویز ساعت مدتهاست که مد شده و مورد توجه جوانان زیباپسند قرار گرفته است. آویز کردن زیورآلات به ساعت و حرکت آن در دستان شما, جذابیت و زنانگی شما را بیشتر مینماید.

قیمت آنلاین: 531,000 تومان

قیمت چرم از 35000 تومان به بالا می باشد.

قیمت آنلاین: 6,034,000 تومان

ساعتی که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده که با صفحه و متن صدفی رنگ آن ست شده و جذابیت زیادی پیدا کرده است. این ساعت برای مکانها و سنین مختلف مناسب میباشد و شما بانوان عزیز میتوانید هم در مجالس و هم بطور روزمره از آن استفاده نمایید. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 10,375,000 تومان

ساعتی که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده که با صفحه و متن آن ست شده و جذابیت زیادی پیدا کرده است. سنگها و بافت خطی محیط ساعت جذابیت و جلوه این کالا را تا حد زیادی افزوده است و با وجود آنکه این ساعت برای مکانها و سنین مختلف مناسب میباشد, اما بواسطه سنگها و برق این ساعت میتوان از آن در مجالس نیز استفاده کرده و بدرخشید. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 246,000 تومان

زیورآلات و استفاده از آنها ریزه‌کاری‌های بسیاری دارد و در واقع توجه به همین جزییات و به کار بردن مناسب آنها است که می‌تواند شیک‌پوشی را معنا کند. یکی از زیورآلات محبوب این روزها، آویز طلای ساعت است؛ این آویز ظریف با طرح تاج، درخشش و زیبایی بسیاری دارد، آن را به ساعت خود بیاویزید تا حسن سلیقه و دقت خود را به اطرافیانتان نشان دهید. این آویز را می‌توانید با انگشتر طلای دخترانه و ظریفی نیز هماهنگ یا به قول معروف ست کنید. انگشتری باریک با طرح قلب که به نرمی و ظرافت بر روی انگشت شما می‌نشیند. همچنین این کالا شامل 7 درصد تخفیف می باشد

قیمت آنلاین: 7,954,000 تومان

ساعت طلا از برند ژنو سوئیس بوده, و با وزن ۲۷.۴۰۰ گرم از طلای زرد 18 عیارداخته شده است. جهت دریافت اطلاعات دقیقتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 4,416,000 تومان

ساعت طلا از برند ژنو سوئیس بوده, و با وزن ۱۵.۸۵۰ گرم از طلای زرد 18 عیارداخته شده است. جهت دریافت اطلاعات دقیقتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 8,999,000 تومان

ساعت طلا از برند ژنو سوئیس بوده, و با وزن 31 گرم از طلای زرد 18 عیارداخته شده است. جهت دریافت اطلاعات دقیقتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 226,000 تومان

آویز ساعت از انواع اکسسوری و زیورآلاتی است که مدتهاست طرفداران بسیاری بالاخص در بین دختر خانمها پیدا کرده است. حرکت آویز ساعت بر روی دست, نگاه اطرافیان را به ساعت و زیبایی دستانتان جلب میکند. طراحی و ایده این اویز با الهام از انار بوده که از طلای زرد 18 عیار ساخته شده, و بکار بردن سنگ شیشه ای قرمز رنگ این حس را قویتر مینماید.

تماس بگیرید

ساعت طلا, ساخته شده از طلای زرد 18 عیار و دارای موتور ساخت سوييس میباشد. حدود وزن این کالا 30 گرم بوده و جهت دریافت اطلاعات دقیقتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

تماس بگیرید

آویز ساعت از انواع زیورآلات و اکسسوریهای مد روز است که حرکت آن در دستان شما جلب توجه کرده و بر جذابیت دستان شما می افزاید. این آويز ساعت با طرح قلب اجرا شده و بر فرم قلب تعدادی سنگ اتمی روی آنرا پوشانده و جذابیت و درخشش زیبایی به آن بخشیده است.لازم به ذکر است, حدود قیمت این کالا 225000 تومان میباشد. جهت دریافت اطلاعات دقیقتر از این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

تماس بگیرید

ساعت طلایی که در تصویر میبینید با وزن بین 20 الی 40 گرم موجود می باشد اما اطلاعات ثبت شده در سایت مربوط به کالای با 20 گرم وزن میباشد.

قیمت آنلاین: 3,778,000 تومان

ساعت طلایی که در تصویر میبینی, با وزن بین 20 الی 40 گرم موجود می باشد اما اطلاعات ثبت شده در سایت مربوط به کالای با 20 گرم وزن میباشد.

تماس بگیرید

ساعت طلایی که در تصویر میبینید با وزن بین 20 الی 40 گرم موجود می باشد اما اطلاعات ثبت شده در سایت مربوط به کالای با 20 گرم وزن میباشد.

قیمت آنلاین: 195,000 تومان

آویز ساعت Cat یا گربه, از طلای زرد 18 عیار میباشد. آویز ساعت مدتهاست که مد شده و مورد توجه جوانان زیباپسند قرار گرفته است. آویز کردن زیورآلات به ساعت و حرکت آن در دستان شما, جذابیت و زنانگی شما را بیشتر مینماید.

قیمت آنلاین: 254,000 تومان

آویز ساعت Rolex, با الهام از برند رولکس طراحی شده و با طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. آویز ساعت مدتهاست که مد شده و مورد توجه جوانان زیباپسند قرار گرفته است. آویز کردن زیورآلات به ساعت و حرکت آن در دستان شما, جذابیت و زنانگی شما را بیشتر مینماید.

قیمت آنلاین: 3,392,000 تومان

ساعت طلا همواره مورد توجه افرادیست که علاقه به زیورآلات و جواهرات دارند. ساعتی که مشاهده میکنید, 12.5 گرم طلای زرد 18 عیار در آن کار شده است. قیمت نهایی ثبت شده در سایت, با در نظر گرفتن وزن طلا و اجرت 38 هزار تومان محاسبه شده, و با قیمت موتور کار شده در ساعت, با ارزش 300000 تومان, جمع شده است.(نهایتا 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده به کالا تعلق گرفته و در قیمت نهایی لحاظ شده است.) این ساعت بواسطه بند اسپرتش, که از حلقه های طلایی زنجیروار ساخته شده, برای استفاده روزمره و میهمانیها بسیار شکیل و زیباست.

قیمت آنلاین: 161,000 تومان

آویز ساعت از جمله زیورآلاتی است که اخیرا مورد پسند جوانان قرار گرفته و مد روز شده است. این اویز ساعت با طرح تاج نیز از جمله طرحهای خاص است که در کنار ساعت شما جلوه زیبایی دارد. زنجیر این کالا و آویز آن با طرح تاج, از طلای زرد 18 عیار میباشد.

قیمت آنلاین: 405,000 تومان

آویز ساعت از جمله زیورآلاتی است که اخیرا مورد پسند جوانان قرار گرفته و مد روز شده است. این اویز ساعت با طرح قفل نیز از جمله طرحهای خاص است که در کنار ساعت شما جلوه زیبایی دارد. این کالا که زنجیر آن از طلای زرد 18 عیار و آویز آن با طرح قفل از طلای سفید میباشد.

قیمت آنلاین: 218,000 تومان

آویز ساعت از جمله زیورآلاتی است که اخیرا مورد پسند جوانان قرار گرفته و مد روز شده است. این اویز ساعت با طرح آهو نیز از جمله طرحهایی است که در کنار ساعت شما جلوه زیبایی دارد و برای کودکان و دخترخانمها با سلیقه شاد و کودکانه مناسب است. زنجیر و آویز آهو این کالا از طلای زرد 18 عیار میباشد.

قیمت آنلاین: 227,000 تومان

آویز ساعت از جمله زیورآلاتی است که اخیرا مورد پسند جوانان قرار گرفته و مد روز شده است. این اویز ساعت با طرح عینک و سبیل نیز از جمله طرحهای خاص و جالب است که در کنار ساعتی اسپرت جلوه جالب و بامزه ای دارد. زنجیر و آویز این کالا از طلای زرد 18 عیار میباشد.

قیمت آنلاین: 239,000 تومان

آویز ساعت از جمله زیورآلاتی است که اخیرا مورد پسند جوانان قرار گرفته و مد روز شده است. این اویز ساعت با طرح قلب نیز از جمله طرحهای خاص است که در کنار ساعت شما جلوه زیبایی دارد و برای گروه سنی مختلف نیز مناسب است. زنجیر و آویز قلب این کالا از طلای زرد 18 عیار میباشد.

قیمت آنلاین: 386,000 تومان

آویز ساعت با الهام از حروف انگلیسی طراحی شده و کلیه حروف و الفبای لاتین برای اویز ساعت شما موجود میباشد. ابعاد این حروف حدود 7 میلیمتر سایز دارند. این آویز از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است و تعدادی سنگ اتمی بر روی آویز کار شده که جذابیت آنرا بیشتر کرده است.

قیمت آنلاین: 342,000 تومان

آویز ساعت با الهام از برند شانل طراحی شده است. این آویز از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است و تعدادی سنگ اتمی بر روی آویز کار شده که جذابیت آنرا بیشتر کرده است.

1 2