از
تا
قیمت آنلاین: 1,912,000 تومان

وزن کالا بدون نگین می باشد

قیمت آنلاین: 1,718,000 تومان

وزن بدون نگین می باشد

قیمت آنلاین: 1,758,000 تومان

وزن بدون نگین می باشد

قیمت آنلاین: 1,346,000 تومان

وزن مدال بدون نگین می باشد قیمت سنگ: 75.000 تومان می باشد

قیمت آنلاین: 1,331,000 تومان

وزن کالا بدون نگین می باشد قیمت سنگ: 75.000 تومان می باشد

قیمت آنلاین: 1,256,000 تومان

وزن بدون نگین می باشد قیمت سنگ: 75.000 تومان می باشد

قیمت آنلاین: 246,000 تومان

دایرهای از طلا که با نقوش دایرهای درون آن در هماهنگی و تناسب است؛ در میان این دایرهی طلا، رنگهایی ملیح و زیبا دیدهمیشود، این آویز را قفلی از طلا دنبال کرده و در نهایت یک سنجاق طلای کودکانه را خلق میکند. برای جشن اولین روزهای زندگی کودکی که تازه به این دنیا قدم گذاشتهاست، این سنجاق سینههای نوزاد ظریف، از بهترین هدیهها به شمار میروند. یکی از جذابیتهای این سنجاق استفاده از نقش و خطوط دایرهای است که نمادی از زندگی، آرامش و حرکت است و همواره الهامبخش حال و هوایی خوش است.

قیمت آنلاین: 261,000 تومان

یک سنجاق سینهی طلا و ظریف میتواند بهترین هدیه برای تولد نوزادی باشد. این سنجاق طلا گیرهای از طلا دارد و در پایین به جای آویز، دایرهای طلا را میبینید که درون آن طرحی کودکانه و ظریف به چشم میخورد؛ در طراحی زیورآلات کودکانه باید بیش از هرچیز به آرامشبخش و ملیح بودن رنگها و طرحها توجه داشت و این درست چیزی است که در این سنجاق کودکانهی طلا به چشم میخورد؛ پس اگر میخواهید به فرزند نو رسیدهی یکی از عزیزانتان هدیهای داده و در جشن و شادی تولد او همراهی کنید، این سنجاق طلا میتوانید یکی از بهترین یادگاریها باشد.

قیمت آنلاین: 342,000 تومان

سنجاق سینهای از طلا که از دل سنتها و باورهای قدیمی بیرون آمدهاست. از قدیم رسم بوده که سنجاقی با چشمزخمی به لباس کودک بیاویزند حال این رسم به شکلی مدرن تغییر یافته و سنجاقهای طلای جذاب و زیبایی طراحی و خلق شدهاست که هم آنها آرزوها و باورها را در دل خود دارد و هم زیبایی و چشمنوازی را؛ این سنجاق سینهی طلا، چهار آویز دارد، دو آویز سفید و آبی که نمادی از چشم و نظر است و در میان آن دو آویز سنگهایی درخشان با رنگهایی ملیح و آرامشبخش

قیمت آنلاین: 355,000 تومان

سنجاقک چشم و نظر تمام طلا وزن سنگ با طلا محاسبه میشه

قیمت آنلاین: 342,000 تومان

سنجاقک چشم و نظر تمام طلا وزن سنگ با طلا محاسبه میشه

قیمت آنلاین: 491,000 تومان

هیچ جزی در این گردنبند طلای زنانه‌ی سنگین خالی از جزییات نیست، حتی آن حلقه‌ای که آویز را به زنجیر متصل کرده‌است. این گردنبند سنگین زنانه از ترکیب طلای سفید و زرد درست شده‌است، با استفاده از خطوط طراحی آویز به شکلی سه بعدی به نظر می‌رسد، مثل یک منشور یا اشکی در حال چکیدن؛ بدنه‌ی این آویز را گل‌هایی چهار به چشم‌ می‌خورد اما جذابیت آویز از آن است که شکل حجمی فضاهایی خالی دارد و به این ترتیب بیش از اندازه سنگین به نظر نمی‌رسد. آنچه این زیبایی را به اوج کمال می‌رساند، آن طرح گلی است که بر روی حلقه‌ی اتصال آویز به زنجیر قرار دارد. وزن زنجیر بیز مارک 2.97 گرم می باشد

قیمت آنلاین: 1,795,000 تومان

یک زنجیر طلا همراه با آویز پری از طلا؛ زنجیری پهن خوش رنگ به نسبت بلند است که در انتها به آویز چشم‌نواز و زیبایش می‌رسد، آویزی که از طبیعت الهام گرفته شده، خوشه‌ای انگور که با هنرمندی تک‌ تک اجزایش از طلا ساخته شده‌است. دانه‌های انگور از ترکیب دو رنگ مختلف طلا ساخته شده و آنقدر هماهنگ در کنار هم قرار گرفته که به واقع یک خوشه‌ی انگور را در ذهن تداعی می‌کند، حتی آن تکه‌هایی از طلا که به شکل یک برگ ساخته شده‌است. ترکیب رنگ‌های مختلف طلا و هم‌نشینی با زنجیر پر تلالو، وقار و فاخر بودن را برایتان به ارمغان می‌آورد. وزن زنجیر کناف : 3.28 گرم می باشد

یک گردنبند زنانه‌ی زیبا و بلند؛ طول زنجیر و بزرگی آویز به گونه‌ای است که همچون مدالی درخشان بر روی گردن شما قرار می‌گیرد. پیچ و خم‌های حلقه‌های زنجیر و درخشش آن، گردنبند را در دسته‌ی زنجیرهای کلاسیک قرار می‌دهد. آویز این زنجیر، نشانی بزرگ است و با ظرافتی خاص طراحی و ساخته شده‌است. درست در وسط این مدال، قلب‌هایی از طلای سفید به شکلی در کنار هم قرار گرفته‌اند که تصویر یک گل را شکل‌ می‌دهند، در کنار این گل نیز قلب‌های ظریف و کوچک دیگری نیز کار شده‌ تا ترکیبی شیک و زیبا را بسازد. وزن زنجیر دیسکو 2.5 گرم می باشد.

قیمت آنلاین: 507,000 تومان

آویزی مدالی و گرد از طلا؛ بر روی این آویز تخت، سنگ‌هایی سفید رنگ کار شده‌است و درست بر روی این سطح سنگی، یک دانه برف از طلا ساخته و کار شده‌است. رنگ زرد و خطوط زیبای این دانه برف به خوبی خود را بر روی سطح سفید و سنگی زمینه خود را نشان می‌دهد.این آویزها انحصاری و دستساز گالری هستند که در طرحهای گوناگون در گالری موجود است. این مدال بدون زنجیر می باشد و وزن طلابدون در نظر گرفتن وزن سنگها لحاظ شده است. جنس سنگ از صدف می باشد.قیمت مواد و سنگ 45.000 تومان است. همچنین این کالا شامل 7 درصد تخفیف می باشد.

قیمت آنلاین: 201,000 تومان

طرح صورت یک گوزن مهربان، چه چیز میتواند از این گوزن دوستداشتنی و کارتونی برای کودکان جذابتر باشد؟ این آویز طلا مناسب با سلیقه و علاقمندیهای کودکان و مناسب با روحیهی آنها است اما در عین حال خوشپوشی و آراستگی را نیز به آنها میبخشد. این آویز ظریف طلا را زنجیری باریک همراهی میکند. همانطور که میبینید، زیورآلات طلا و جواهر نیز میتوانند به گونهای طراحی شوند که برای کودکان مناسب باشد و یا بهتر بگوییم، به گونهای ساخته شوند که تنها و تنها مختص آنها باشد. اگر به دنبال هدیهای ارزشمند و ماندگار برای کودک خود هستید، این گردبند طلا انتخاب خوبی خواهد بود.

قیمت آنلاین: 190,000 تومان

خرید طلا و زیورآلات گرانبها میتواند هدیهای مناسب برای کودکان باشد و حتی آنها را خوشحال نیز کند، اما هر گردبند و زیور طلایی برای آنها مناسب نیست؛ این روزها در خلق و ساخت جواهرات کودکانه از طرحهایی متفاوت استفاده میکنند که لطافت و حال و هوایی کودکانه را در خود دارند. این گردبند طلا، از زنجیری باریک و ظریف ساخته شده، در انتهای آن آویزی قرار دارد که آن هم از طلا است و طرح یک کفش دوزک را نشان میدهد. کفشدوزک یکی از نمادهایی است که برای کودکان محبوب است و نیز نمادیی از اقبال است.

قیمت آنلاین: 211,000 تومان

یک زنبور طلایی از طلا؛ این آویز زیبا و دوستداشتنی با ظرافت طرح یک زنبور دوستداشتنی را نشان میدهد. در طراحی این آویز طلای کودکانه از خطوط منحنی و ساده استفاده شده تا آن را بسیار لطیفتر و ظریفتر نیز نشان داده و حس خوشایندی را ایجاد کند. زنجیری باریک و سبک در تناسب با این آویز آن را کامل میکند تا ترکیب این گردنبند طلای مدرن برای سن و سال و پوشش کودکان مناسب باشد؛ تصور کنید که این گردنبند چقدرمیتواند فرزند دلبند شما یا یکی از عزیزانتان را دلرباتر میکند، پس در هدیه دادنش تردید نکنید.

1 2 3 4 5 6