از
تا
قیمت آنلاین: 8,393,000 تومان

دستبند تمیمه بسیار زیبا که انگشتر به آن متصل میباشد رنگ دستبند طلائی رنگ نگین سفید

قیمت آنلاین: 2,174,000 تومان

این تمیمه قابل ساخت با وزن دلخواه شما می باشد

قیمت آنلاین: 1,630,000 تومان

این تمیمه قابل ساخت در وزن دلخواه شما می باشد

قیمت آنلاین: 1,087,000 تومان

این تمیمه قابل ساخت در وزن بالای 2 گرم می باسد

قیمت آنلاین: 2,201,000 تومان

وزن سنگ از وزن طلا کسر شده است

قیمت آنلاین: 1,917,000 تومان

امکان تعویض و مرجوع کردن کالا تا 7 روز امکان پذیر می باشد هزینه ارسال نیز رایگان می باشد

قیمت آنلاین: 2,131,000 تومان

امکان تعویض و مرجوع کردن کالا تا 7 روز امکان پذیر می باشد هزینه ارسال نیز رایگان می باشد

قیمت آنلاین: 3,134,000 تومان

وزن بدون نگین می باشد قیمت سنگ 10000 تومان می باشد

قیمت آنلاین: 3,501,000 تومان

طلا و جواهر می‌تواند هدیه‌ی مناسبی برای کودکان باشد، هم زیبایی به آنها می‌بخشد و هم می‌تواند سرمایه‌ای برای آینده‌ی آنها باشد، اما در انتخاب زیور مناسب برای کودکان باید دقت کرد که آنچه می‌خرید با سن و سال و روحیه‌ی آنها در هماهنگی و تناسب باشد. این تمیمه یکی از طرح‌های محبوب بزرگسالان را با نقوشی خاص و مناسب برای کودکان به ارمغان آورده‌است. حلقه‌ی ظریف با قفلی مناسب که بر روی تصویر یکی از شخصیت‌های محبوب کارتونی نقش بسته که در کنار آن دو قلب کوچک همراه با نگین های اتمی کار شده‌است. زنجیری باریک این دستبند را به انگشتری متصل می‌کند که به جای نگین تصویر سر این شخصیت کارتونی قرار دارد.

قیمت آنلاین: 2,740,000 تومان

تمیمه از زیورآلاتی است که این روزها محبوبیتی دو چندان یافته است؛ در ساخت این تمیمه زنانه، از ترکیب طلای زرد و سفید ساخته شده است؛ ویژگی دیگر این انگشتر طراحی جذاب آن است، مهره‌ها و قطعاتی از طلای سفید زرد در میانه‌ی دستبند که شکل و شمایلی مدرن را به آن بخشیده است. یک زنجیر با حلقه‌های به نسبت درشت از مهره‌ی میانی دستبند را به انگشتر متصل می‌کند. انگشتر این مجموعه نیز از طلای زرد و با ظرافتی خاص ساخته شده‌است، به جای نگین‌های معمولی که در میان حلقه کار می‌شود، یک قلب از طلای سفید طراحی و ساخته شده‌است.این تمیمه قابلیت تغییر سایز دارد این تمیمه مناسب تا 7 سال می باشد

قیمت آنلاین: 3,289,000 تومان

اگر همیشه میخواهید متفاوت باشید این تمیمه میتواند تمایز و جذابیت شما را نشان دهد. انگشتری با نشانی از گل بر روی آن که با مجموعهای از گلهای طلا پشت دست را پوشانده و با حلقههایی از طلا مثل یک دستبند به دور دست بسته میشود. این تمیمه بچه گانه شیک، از ترکیب طلای سفید و زرد ساخته شدهاست و گلهای آن با ظرافت و زیبایی خاصی کنار هم قرار گرفتهاست. اگر میخواهید تنها یک زیور را به دست کنید، این تمیمه میتواند شکوه و زیبایی لازم را برایتان به همراه داشته و شما را از آویختن زیورآلات دیگر بینیاز کند. همچنین این کالا شامل تخفیف 1.5% می باشد.

تماس بگیرید

تمیمه یا دستبند انگشتری, از انواع زیورآلاتی است که از قدیم در فرهنگ ایران بوده است و هنوز نیز در ناحیه مرزی و جنوبی کشور مورد استفاده قرار میگیرد. امروزه نیز با تغییراتی در سبک و طراحی آن, در ایران و کشورهای غربی نیز مد روز شده و در بین دختر خانمهای جوان نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است. بر روی دستبند این تمیمه بافت زنجیر مانند را میبینید که از آن گویهای تراشخور آویز شده و حرکت آن در دستان شما جلب توجه خواهد کرد. این تمیمه از طلای 18 عیار ساخته شده و در آن سنگ یا نگینی بکار نرفته است. جهت اطلاع از قیمت نهایی و مشخصات بیشتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

تماس بگیرید

تمیمه از انواع زیورآلاتی است که از گذشته در فرهنگ ما بوده اما امروزه انواع تمیمه ها اما گاه با طرحی متفاوت و به روزتر, وارد بازار شده و مورد استقبال قرار گرفته است. این تمیمه از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و آویزهای زیادی به آن متصل بوده که با مینای رنگی تزیین شده و حرکت آن در دستان شما زیبایی می افزاید. جهت دریافت اطلاعات دقیق این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 2,499,000 تومان

تمیمه از زیورآلات سنتی ایران, و ریشه در عقاید قدیمیان دارد. امروزه استفاده از تمیمه مجددا مد روز گشته و پرطرفدار شده است. این تمیمه با طرحی ساده و ظریف طراحی شده و برای دخترخانمها نیز شکیل و زیباست. تمیمه ای که در تصویر مشاهده میکنید, از طلای 18 عیار ساخته شده است. در قسمت روی دست فرم دایره شکلی با الهام از برند لوییس ویتون کار شده و تعدادی سنگ اتمی در آن بکار رفته است. بر روی مچ تمیمه, پروانه ای با سنگ اتمی کار شده و زیبایی این تمیمه را بیشتر کرده است.

قیمت آنلاین: 2,015,000 تومان

تمیمه از زیورآلات سنتی ایران, و ریشه در عقاید قدیمیان دارد. امروزه استفاده از تمیمه مجددا مد روز گشته و پرطرفدار شده است. این تمیمه با طرحی ساده و ظریف طراحی شده و برای دخترخانمها نیز شکیل و زیباست. این تمیمه که در تصویر مشاهده میکنید تماما از طلای 18 عیار ساخته شده و روی دست تمیمه پولکهایی با آبکاری سفید کار شده که انعکاس نور بر روی آن درخشش و زیبایی به تمیمه داده است.

قیمت آنلاین: 2,680,000 تومان

تميمه طلا در طرح های مختلف موجود می باشد

قیمت آنلاین: 1,865,000 تومان

تمیمه, ترکیبی است از دستبند و انگشتر, که معمولا انگشتر را با زنجیر و تزیینات روی دست, به دستبند وصل میکند. تمیمه یکی از عناصر فرهنگ عامه بوده, و استفاده از آن ریشه در گذشته داشته است. اما امروزه نمونه های جدید و متنوع دستبند انگشتری با مواد مختلف و در طرحهای گوناگون جزوی از زیورآلات جدید و مدرن امروزی گشته است و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

1 2 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک