از
تا
قیمت آنلاین: 1,145,000 تومان

این دستبند قابل سفارش در وزن دلخواه شما می باشد (این محصول در ویترین کودکانه قرار دارد)

تماس بگیرید

این انگشتر به نوعی تلفیقی است از انگشتر و انگشتر نیم بند که با الهام از زیورآلات حاشیه جنوبی کشورمان طراحی شده و در فواصل بند انگشت انعطاف پذیر بوده و بصورت لولایی متناسب با حرکت دست باز و بسته میشود. این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سنگهای اتمی بمار رفته در آن جلوه و درخشش خوبی به این کالا بخشیده است.جهت دریافت اطلاعات دقیقتر و قیمت نهایی این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

تلفیق مروارید و طلا با طرحی انتزاعی و ساده, از رویکردهای مد در سال اخیر بوده است. همچنین انگشترهای درشت نیز با مد امسال هماهنگ بوده و تمام این ویژگیها در این کالا قابل رویت است. این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و برازنده دستان شما بانوان خوش سلیقه در هر رنج سنی میباشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر این کالا و اطلاع از قیمت آن میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

گردنبندی که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. سنگ رنگی بکار رفته در مرکز مدال و سنگهای آویز و حرکت ان در گردن, زیبایی چشم نوازی را به شما هدیه خواهد داد. لازم به ذکر است این گردنبند در سه رنگ متنوع سنگ موجود بوده که در تصاویر میتوانید مشاهده فرمایید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر این کالا و اطلاع از قیمت نهایی, میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

تماس بگیرید

این انگشتر بر روی دستان شما جلوه زیادی خواهد داشت و اگر بدنبال انگشتری هستید که برجستگی و جلوه زیادی داشته باشد میتوانید این کالا را در لیست گزینه های انتخابی خود قرار دهید. این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سنگه بنفش اجرا شده بر آن جلوه خوبی به آن بخشیده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر این کالا و قیمت نهایی میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

این گوشواره از انواع گوشواره های آویز میباشد که حرکت ان در کنار صورت بانوان عزیز جذابیت ایجاد کرده و بر زنانگی آنان می افزاید. این گوشواره از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و دو گوی تراش خور زرد و قهوه ای بر درخشندگی این کالا افزوده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر این کالا و اطلاع از قیمت نهایی ان میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 2,457,000 تومان

این گوشواره با بافتی زیبا از انواع گوشواره های اویز است که بواسطه حجیم بودن ان, برای صورتهای کشیده و مستطیلی گزینه زیبا و مناسبی خواهد بود. گوشواره ای که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و شما بانوان عزیز میتوانید برای اطلاع از قیمت نهایی و اطلاعات دقیقتر کالا با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

تماس بگیرید

این نیم ست از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سنگهای اتمی سبز رنگ, جلوه خوبی یه این نیم ست بخشیده است. این ست برای بانوان عزیز در رنج سنی متفاوت و برای میهمانهی و مجالس مناسب و زیبا میباشد. جهت اطلاع از قیمت نهایی و دریافت مشخصات دقیقتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

تماس بگیرید

تمیمه یا دستبند انگشتری, از انواع زیورآلاتی است که از قدیم در فرهنگ ایران بوده است و هنوز نیز در ناحیه مرزی و جنوبی کشور مورد استفاده قرار میگیرد. امروزه نیز با تغییراتی در سبک و طراحی آن, در ایران و کشورهای غربی نیز مد روز شده و در بین دختر خانمهای جوان نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است. بر روی دستبند این تمیمه بافت زنجیر مانند را میبینید که از آن گویهای تراشخور آویز شده و حرکت آن در دستان شما جلب توجه خواهد کرد. این تمیمه از طلای 18 عیار ساخته شده و در آن سنگ یا نگینی بکار نرفته است. جهت اطلاع از قیمت نهایی و مشخصات بیشتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

تماس بگیرید

این ربع ست با الهام از گل 5پر طراحی شده و با طلای زرد 18 عیار اجرا شده است. سنگهای اتمی سفید و رنگی کار شده بر این مجموعه, جلوه زیبا و درخششی همچون جواهر به آن داده است. این ست زیبا برای گروه سنی مختلف گزینه مناسبی میتواند باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر این کالا و دریافت قیمت نهایی آن میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

تماس بگیرید

مدتی است انگشترهای بزرگ و با نمای زیاد طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این انگشتر نیز بر روی دستان شما جلوه زیادی خواهد داشت و اگر بدنبال چنین انگشتری هستید این کالا میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سنگهای رنگی اجرا شده بر آن جلوه خوبی دارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر این کالا و قیمت نهایی میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 15,267,000 تومان

ساعت طلا, ساخته شده از طلای زرد 18 عیار و دارای موتور ساخت سوييس میباشد. حدود وزن این کالا 30 گرم بوده و جهت دریافت اطلاعات دقیقتر این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 5,144,000 تومان

انگشتر طلا پائولا, طراحی و ساخته شده از طلای زرد 18 عیار, ابهت زیادی در دستان شما خواهد داشت در عین حال مشبک بودن آن باعث شده از وزن کالا کاسته شود. تک نگین کار شده بر روی انگشتر و میناهای اجرا شده بر روی آن, بر جذابیت این کالا افزوده است.جهت دریافت اطلاعات دقیق این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

1 2 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک