عکس فروشگاه

از
تا

یک آویز و دو گوشواره‌ی طلای زنانه‌ی سنگین که با یکدیگر ست هستند؛ شما می‌توانید برای آویختن این آویز از زنجیرهای طلای زرد ظریفی استفاده کنید. یک شکل هندسی چند پر که از طلای زرد ساخته شده، طرح کلی این آویز و دو گوشواره را ساخته است. بر روی این حجم طلا، سنگ‌های اتمی درخشانی خود نمایی می‌کند؛ درست در وسط این آویز یک سنگ خوش‌تراش آبی-بنفش کار شده‌است تا در مجموعی زینی فاخر و باشکوه را ببینیم. دو گوشواره‌ی این مجموعه نیز به طور دقیق مشابه آویز ساخته شده‌است اما با اندازه‌ای مناسب که به خوبی بر روی لاله‌ی گوش بنشیند.وزن طلا بدون محاسبه وزن سنگ می باشد

نیم ست رایموند, از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. نگینهای اتمی سفید و سنگهای درشت رنگی, زیبایی و جلوه زیادی بدان بخشیده و این کالا را نه تنها برای خانمهای عزیز مناسب نموده, بلکه دختر خانمها جوان نیز میتوانند از آن استفاده نموده و زیبایی آن لذت ببرند. این کالا اجرت ساخت مناسبی داشته و به آن 9 درصد تخفیف نیز تعلق گرفته است.

16,351,000 تومان

نیمست اکسترا, از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و گویهای ریز زنجیروار از طلای رزگلد بر روی آن کار شده و بر تنوع رنگی آن افزوده است. تراشهای اجرا شده بر این نیم ست برق و تلالو زیادی به آن بخشیده است و بانوان عزیز میتوانند از این نیم ست در میهمانیها و یا بصورت روزمره لذت ببرند. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است. وزن: ۱۳.۷۰۰ اجرت: ۳۰۰.۰۰۰ ﷼ 9% تخفیف

17,724,000 تومان

نیم ست عسل, از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و فضای مشبک این نیم ست علاوه بر زیبایی, از وزن کالا نیز کاسته است. همنشینی طلای صیقلی در کنار بافت مات نقوش آن, جذابیت این کالا را دوچندان نموده است. اطلاعات این سرویس بدون در نظر گرفتن زنجیر لحاظ شده و به این نیم ست 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

نیم ست البرناردو که در تصویر میبینید تلفیقی از طلای زرد و سفید 18 عیار میباشد که در کنار طرح مشبک این ست, بر جذابیت آن افزوده است. فرم حلقه ای و زنجیروار این نیم ست به آن استایلی اسپرت بخشیده و نه تنها برای استفاده در میهمانیها گزینه زیبایی است, بلکه برای استفاده روزمره و هر روزه نیز میتواند گزینه خوبی باشد. لازم به ذکر است وزن و قیمت نهایی این کالا بدون در نظر گرفتن زنجیر میباشد و به این کالا 9 درصد تخفیف نیز تعلق گرفته است.

1 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک