عکس فروشگاه

ساعات کاری : 10 الی 13:30 17 الی 21

آدرس: اصفهان،چهارراه ابن سینا ،پاساژ عتیق، طبقه همکف واحد 33

از
تا
قیمت آنلاین: 1,456,000 تومان

مدال طلایی که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار و بصورت سه بعدی طراحی و ساخته شده که جلوه زیادی به آن بخشیده است. بر روی این مدال آبکاری سفید و مسی اجرا شده که بر تنوع رنگی آن نیز افزوده است. این مدال را میتوان به همراه زنجیر کوتاه استفاده کرد و یا با زنجیری بلند به عنوان گردنبند رو لباسی استفاده نمایید. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 641,000 تومان

این مدل انگشتر از طلای سفید بوده و در نیمه روی دست, سه ردیف سنگ اتمی کار شده است. این طرح بخاطر ظرافت و نگینهای کار شده در آن با استایلهای مجلسی و همراه با جواهرات خود میتوانید استفاده کنید و ظاهر زنانه و ظریف خود را حفظ کنید. نمونه تک ردیفه انگشتر های نیم بند و دو ردیفه مشابه این کالا نیز موجود است و میتوانید با این کالا ست کنید. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 1,433,000 تومان

انگشتری که در تصویر میبینید طراحی هندسی و ساده ای داشته, و در عین سادگی بر روی دستان شما زیبایی می آفریند. پایه این انگشتر از طلای سفید 18 عیار ساخته شده و در بدنه ان سوراخهای مشبکی اجرا شده که علاوه بر زیبایی, ارگونومی نیز در آن رعایت شده است.روی این انگشتر بصورت سنگفرشی سنگهای اتمی کار شده و لازم به ذکر است به این کالا 9درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 868,000 تومان

مدتی است از انگشترهای درشت و با طرحهای انتزاعی و مینیمال استقبال زیادی شده است. این انگشتر در عین سادگی جلوه زیادی در دستان شما خواهد داشت و برای شما بانوان عزیز و برای استفاده در میهمانیها گزینه خوبی میتواند باشد. این انگشتر از طلای سفید 18 عیار ساخته شده و بر روی آن سنگهای اتمی بصورت سنگفرشی کار شده است و درخشش زیبایی بدان بخشیده است. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 1,128,000 تومان

مدتی است از انگشترهای درشت و با طرحهای ساده و مینیمال استقبال زیادی شده است. این انگشتر در عین سادگی جلوه زیادی در دستان شما خواهد داشت و برای شما بانوان عزیز و برای استفاده در میهمانیها گزینه خوبی میتواند باشد. این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و بر روی آن سنگهای اتمی بصورت سنگفرشی کار شده است و درخشش زیبایی بدان بخشیده است. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 718,000 تومان

این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سنگهای اتمی بکار رفته بر روی آن جلوه بیشتری بدان بخشیده و از دور نمایی همچون انگشتر سولیتر دارد. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 1,894,000 تومان

مدتی است از انگشترهای درشت و با طرحهای انتزاعی و مینیمال استقبال زیادی شده است. این انگشتر در عین سادگی جلوه زیادی در دستان شما خواهد داشت و برای شما بانوان عزیز و برای استفاده در میهمانیها گزینه خوبی میتواند باشد. این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و بر روی آن سنگهای اتمی بصورت سنگفرشی کار شده است و درخشش زیبایی بدان بخشیده است. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 866,000 تومان

انگشتری که در تصویر میبینید از طلای سفید 18 عیار ساخته شده است. سنگهای اتمی اجرا شده بر این انگشتر, جلوه و درخشش زیبایی بدان بخشیده است. این انگشتر برای بانوان عزیز گزینه مناسبس بوده و در عین اسپرت بودن و مناسبت آن با استفاده روزمره, میتوان با سرویس خود ست کرده و در مجالس از جلوه زیبای آن لذت ببرید. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 792,000 تومان

زیورآلات ساده و مینیمال طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. این انگشتر با طرح ساده و فانتزی که دارد, هم برای خانمهای عزیز و هم برای دخترخانمهای جوان گزینه زیبا و مناسبی است. این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و بر سه دایره محدب و برجسته, سنگهای اتمی سفید بصورت یکپارچه کار شده و جلوه زیبایی بدان بخشیده است. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 1,481,000 تومان

انگشتری که در تصویر میبینید طراحی هندسی و ساده ای داشته, و در عین سادگی بر روی دستان شما زیبایی می آفریند. پایه این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و بر رکاب آن طرح ظریفی بصورت مشبک اجرا شده و بر زیبایی این کالا افزوده است. روی انگشتر سنگهای اتمی بصورت سنگفرشی کار شده و جلوه و تلالو زیبایی بدان بخشیده است. لازم به ذکر است به این کالا 9درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 734,000 تومان

انگشتری که در تصویر میبینید طراحی هندسی و ساده ای داشته, و در عین سادگی بر روی دستان شما زیبایی می آفریند. پایه این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و روی آن بصورت سنگفرشی سنگهای اتمی کار شده است. لازم به ذکر است به این کالا 9درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 544,000 تومان

این انگشتر از طلای 18 عیار ساخته شده و چنانکه در طرح ان میبینید, ترکیبی از موتیفهای بته جقه میباشد که بصورت مشبک اجرا شده و بر روی پوست زیبایی خاصی خواهد داشت. علاوه بر زیبایی, تکنیک مشبک باعث میشود وزن طلای بکار رفته در کالا کاهش پیدا کرده و در عین زیبایی و جلوه زیاد آن, قیمت پایینتری داشته باشد. بر روی این انگشتر کمی تراش و آبکاری سفید اجرا شده که بر زیبایی آن افزوده است. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 1,176,000 تومان

این گوشواره از انواع گوشواره های اویز و حلقه ای است که بواسطه حلقه درشت ان, برای صورتهای کشیده گزینه مناسبی بوده و حرکت گوشواره در کنار صورت و در بین موهای شما, بر جلوه و زنانگی شما می افزاید. این گوشواره کاملا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و بر آن بافتی گوی مانند اجرا شده که از دور نمایی همچون نگین دارد. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 900,000 تومان

این گوشواره از انواع گوشواره های اویز و حلقه ای است که بواسطه حلقه درشت ان, برای صورتهای کشیده گزینه مناسبی بوده و حرکت گوشواره در کنار صورت و در بین موهای شما, بر جلوه و زنانگی شما می افزاید. این گوشواره کاملا از طلای 18 عیار ساخته شده و بر نیمی از آن بافتی گوی مانند اجرا شده که از دور نمایی همچون نگین دارد. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 937,000 تومان

گوشواره طلا جسیکا از انواع گوشواره های آویز و حلقه ای بزرگ است که برای صورتهای کشیده و مستطیلی گزینه مناسبی میتواند باشد. بافت تورمانند این گوشواره انرا ویژه نموده و حرکت این گوشواره در لابلای موها و درکنار صورتتان بر زیبایی و جذابیت چهره شما می افزاید. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و لازم به ذکر است که به آن 9درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 1,247,000 تومان

این گوشواره از انواع گوشواره های اویز و حلقه ای است که بواسطه حلقه درشت ان, برای صورتهای کشیده گزینه مناسبی بوده و حرکت گوشواره در کنار صورت و در بین موهای شما, بر جلوه و زنانگی شما می افزاید. این گوشواره کاملا از طلای 18 عیار ساخته شده و بر نیمی از آن بافتی گوی مانند اجرا شده که از دور نمایی همچون نگین دارد. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 1,769,000 تومان

پیچ و تاب فرمهای بکار رفته در این طرح, و همچنین تنوع بافت شبکه ای و سطوح صیقلی آن, جذابیت زیادی به آن بخشیده است. این مدال فرم برجسته و سه بعدی دارد و گلهایی با فرم سه بعدی بر روی آن اجرا شده است. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و لازم به ذکر است به آن 9 درصد تخفیف نیز تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 531,000 تومان

انگشتر طلا کریستال از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. اجرا و ساخت این انگشتر با تکنیک مشبک بوده که از فضای منفی بین آن, پوست دست مشخص بوده و این کالا را زیباتر جلوه میدهد. تراشهای اجرا شده بر این انگشتر و اجرای آبکاری بر تراشها, در کنار رنگ طلای زرد و مات آن, زیبایی بیشتری به این کالا بخشیده است. لازم به ذکر است این انگشتر وزن پایینی داشته و به آن 9 درصد تخفیف نیز تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 930,000 تومان

مدتی است در طراحی زیورآلات, گویهای تراش خور معروف به البرنادو, کاربرد و تنوع بالایی پیدا کرده است. این گویها بواسطه تراش اجرا شده بر ان بر زیورآلات درخشش و تلالو زیبایی ایجاد میکنند. در این انگشتر نیز که از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است, یک ردیف گوی البرنادو در رنگهای مختلف کار شده و بر تنوع رنگی آن افزوده است. همچنین تنوع بافتهای اجرا شده در مرکز این انگشتر, در کنار تنوع رنگی و گویها, این انگشتر را چشمگیر نموده است. لازم به ذکر است که به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 1,047,000 تومان

مدتی است در طراحی زیورآلات, گویهای تراش خور معروف به البرنادو, کاربرد و تنوع بالایی پیدا کرده است. این گویها بواسطه تراش اجرا شده بر ان بر زیورآلات درخشش و لالو زیبایی ایجاد میکنند. در این انگشتر نیز که از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است, یک ردیف گوی البرنادو در رنگهای مختلف کار شده و بر تنوع رنگی آن افزوده است. همچنین تراشهای اجرا شده در مرکز این انگشتر, در کنار تنوع رنگی و گویها, این انگشتر را چشمگیر نموده است. لازم به ذکر است که به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 795,000 تومان

تکنیک دو پوسته بودن این انگشتر, از ویژگی منحصربفر آن میباشد که علاوه بر ظاهری زیبا و نمای زیاد آن, وزن انگشتر را نیز کاهش داده است. پوسته رویی بصورت مشبک کارشده و بر لایه زیرین صفحه ای از طلای و تراشخورده کار شده که از فضای منفی بین شبکه های جلوه گری میکند. این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است و لازم به ذکر است که به این کالا 9درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 931,000 تومان

انگشتر طلا کیمیا از طلای 18 عیار ساخته شده, و قسمت برجسته روی آن بافت مات با رنگ طلایی زیبایی دارد که در کنار بافت مشبک نوار زیرین جلوه بیشتری پیدا کرده است. لازم به ذکر است به این کالا 9درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 818,000 تومان

استفاده از فرم و بافت مختلف در این انگشتر تنوع خوبی به آن داده و برجستگی ان بر دستان شما جلوه خوبی خواهد داشت. این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و حرکت فرم نواری بر روی انگشتر و آبکاری آن, نمای زیادی به آن بخشیده است. این انگشتر برای بانوان عزیز چه در میهمانیها و چه برای استفاده روزمره گزینه مناسبی خواهد بود.لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 1,056,000 تومان

استفاده از فرم و بافت مختلف در این انگشتر تنوع خوبی به آن داده و برجستگی ان بر دستان شما جلوه خوبی خواهد داشت. این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و حرکت دو فرم نواری بر روی هم برجستگی و نمای زیادی به آن بخشیده است. این انگشتر برای بانوان عزیز چه در میهمانیها و چه برای استفاده روزمره گزینه مناسبی خواهد بود.لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 1,223,000 تومان

تنوع فرم و بافت طراحی شده در این انگشتر تنوع خوبی به آن داده و برجستگی ان بر دستان شما جلوه خوبی خواهد داشت. این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و در آن هیچ سنگ یا نگین بکار نرفته است. این انگشتر برای بانوان عزیز چه در میهمانیها و چه برای استفاده روزمره گزینه مناسبی خواهد بود.لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 785,000 تومان

انگشتر کیمیا از انواع زیورآلاتی است که علاوه بر ظاهری زیبا و چشمگیر, وزنی پایین دارد و میتواند جزو گزینه های انتخابی و اقتصادی قرار گیرد. این انگشتر بصورت مشبک طراحی, و از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و اندکی تراش براق بر آن اجرا شده که درخشندگی زیبایی به آن بخشیده است. بر روی انگشتر دو نوار با آبکاری تیره حرکت کرده که بر جلوه و زیبایی این کالا افزوده و بر روی پوست شما جلوه بیشتری خواهد داشت. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 1,661,000 تومان

انگشتر کیمیا از انواع زیورآلاتی است که علاوه بر ظاهری زیبا و چشمگیر, وزنی پایین دارد و میتواند جزو گزینه های انتخابی و اقتصادی قرار گیرد. این انگشتر بصورت مشبک طراحی, و از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. بر روی انگشتر سه نوار با آبکاری تیره حرکت کرده که بر جلوه و زیبایی این کالا افزوده و بر روی پوست شما جلوه بیشتری خواهد داشت. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 911,000 تومان

انگشتر طلا اونیکس, با تکنیک ویژه ای طراحی و ساخته شده که با وجود برجستگی و جلوه زیادی که دارد بواسطه فرم دو پوسته و تو خالی ان وزن کمی داشته و گزینه زیبا و مناسبی برای خرید خواهد بود. پوسته رویی بصورت مشبک بوده و پوسته داخلی بافت تراش خور دارد که بر تلالو و جلوه این انگشتر افزوده است. این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و لازم به ذکر است بدان 9درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 895,000 تومان

انگشتر طلا اونیکس, با تکنیک ویژه ای طراحی و ساخته شده که با وجود برجستگی و جلوه زیادی که دارد بواسطه فرم دو پوسته و تو خالی ان وزن کمی داشته و گزینه زیبا و مناسبی برای خرید خواهد بود. پوسته رویی بصورت مشبک بوده و پوسته داخلی بافت تراش خور دارد که بر تلالو و جلوه این انگشتر افزوده است. این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و لازم به ذکر است بدان 9درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 545,000 تومان

این انگشتربا نام انگشتر سوپر لوکس, از طلای سفید 18 عیار ساخته شده و بر روی ان بصورت سنگفرشی سنگهای اتمی اجرا شده که جلوه و درخشش زیبایی به این انگشتر داده است. این انگشتر برای بانوان عزیز در هر رده سنی زیبا و برازنده است و گزینه ایست که میتوانید در لیست انتخابات خود قرار دهید. لازم به ذکر است به این انگشتر 9درصد تخفیف تعلق گرفته و در رنگ زرد نیز موجود میباشد.

1 2 3 4