عکس فروشگاه

ساعات کاری : 10 الی 13:30 17 الی 21

آدرس: اصفهان،چهارراه ابن سینا ،پاساژ عتیق، طبقه همکف واحد 33

از
تا
قیمت حدودی: 200,000 تومان

بسیاری باور دارند که متولدین هر ماه ویژگی‌هایی مخصوص به خود دارند، شاید برای همین است که برای آنها نشان ماه تولدشان بسیار مهم است. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، پس از داشتن زیوری که نشان شما را بر آن داشته ‌باشد لذت خواهید برد. این دستبند دخترانه از مجموعه‌ای از سنگ‌های فیروزه‌ای رنگ ساخته شده که نشانی از طلا را در برگرفته و نشان آن درست در وسط مچتان قرار می‌گیرد. ترکیب رنگ طلایی در کنار رنگ آبی یا رنگ سبز، این زیور را بسیار فریبنده و تماشایی کرده‌است، زیوری که همیشه و همه جا می‌توانید به دست داشته‌باشید.

تماس بگیرید

یک رینگ طلای سفید مدرن و جذاب با طرحی که کمتر دیده‌اید؛ این انگشتر زنانه آنقدر طرح خاصی دارد که هم می‌توا آن را به عنوان حلقه‌ی نامزدی انتخاب کرد و هم به عنوان انگشتری که روزانه و در مراسم مختلف به دست می‌کنید. شاخک‌های طلای سفید از روی حلقه بالا آمده و در میان این مسیر، رشته‌ای از نگین های اتمی خوش‌تراش و درخشان کار شده‌است؛ این انگشتر مدرن زنانه، جلوه‌‌ای خاص به شما بخشیده و سبک و سیاق خاص شما را تکمیل می‌کند، آکساسوارهایی مناسب را انتخاب کرده و آنها را همراه با این انگشتر بیاویزید.

انگشتر طلای سفید یکی از بهترین انتخاب‌ها برای حلقه‌های نامزدی و ازدواج است، شیکی در عین سادگی، درخشش و امکان ست کردن راحت آنها با دیگر جواهرات و آکساسوارها از جمله دلایل محبوبیت این سبک از انگشتر است؛ این حلقه‌ی طلای سفید زنانه به نسبت پهن است و روی آنها را تعداد بسیار زیادی نگین اتمی درخشان پوشانده، نگین هایی که رنگ سفید آنها با رنگ سفید طلای انگشتر در هماهنگی و توازن است. این حلقه‌ی ازدواج زنانه به سسب پرکار بودنش، سنگین و مجلسی است، پس می‌توانید با خیال راحت آن را در مهمانی‌های رسمی به دست کنید.

قیمت آنلاین: 4,625,000 تومان

یک نیم ست، متشکل از انگشتر و دستبند طلایی سنگین که هر دو یک طرح هندسی ساده اما شیک را دنبال می‌کند. قطعات طلای مختلفی که همه مثل هم طراحی شده‌اند به هم متصل گشته‌اند تا این دستبند شکل گیرد؛ نظم و پیوستگی خطوط این تکه‌ها بسیار چشم‌نواز و موزون است. هماهنگ با همین دستبند، انگشتری نیز از طلای زرد؛ ساخته و پرداخته شده‌است. هماهنگی طرح این دو بسیار شیک و باشکوه است و کارتان را آسان می‌کند تا بتوانید دیگر آکساسوارهای خود را با آن ترکیب کنید. این مجموعه، یک مجموعه‌ی سنگین زنانه به شمار می‌رود. انگشتری به وزن 3.17 نیز همراه این کالا قابل ارائه است.

قیمت آنلاین: 3,433,000 تومان

یک دستبند ساده و پهن که با توجه به جزییات و کارهایی که بر روی آن انجام شده، می‌توان آن را به تنهایی به دست کرد؛ این دستبند به نسبت پهن است یکی از دلایل سنگین بودن آن نیز همین نکته است؛ در عین حال به جای استفاده از جواهرات و سنگ‌های درخشان، نقوش گل بر روی آن حکاکی شده‌ است که این نکته هم سبب شده تا در عین سنگینی و شیکی، این دستبند یک سادگی دوست‌داشتنی نیز داشته‌باشد تا بتوان آن را علاوه بر مهمانی‌های رسمی، آن را در دورهمی‌های دوستانه و یا در موقعیت‌های کاری نیز دنبال کنید.

قیمت آنلاین: 3,133,000 تومان

یک دستبند سنگین زنانه با جزییات فراوان؛ شکل خاص طراحی و نقوش کار شده در آن بسیار زیبا و فریبنده است و این زیور زنانه را برای کسانی مناسب می‌کند که عاشق تمایز و طرح‌های خاص هستند. دو سوم این دستبند در واقع گل‌های در هم تنیده شده‌است که از دو طرف به قطعه‌ای با شمایلی هندسی از طلای یک دست می‌رسد، قطعه‌ای که مانند یک نشان درست بر روی مچ شما قرار می‌گیرد تا جلوه‌گری کند. برای استفاده از زیورآلات دیگر همراه با این دسبتند باید دقت لازم را داشته‌باشید، چراکه با زیورهای پرکار نمی‌توان هر آکساسواری را به درستی هماهنگ کرد.

قیمت آنلاین: 922,000 تومان

پابند از جمله زیور آلاتی است که این روزها دوباره طرفاداران زیادی پیدا کرده‌است. زیور که می‌تواند جذابیت‌های خاصی داشته‌باشد و جلوه‌ای متفاوت را برای شما پدید آورد. این پابند دخترانه، از یک زنجیر ظریف و باریک ساخته شده‌است، زنجیری از طلای زرد؛ در کنار سادگی زنجیر و برای ایجاد جذابیت‌های بیشتر، در این زنجیر، جزییات دیگری نیز کار شده‌است، یک آویز طلای زرد به شکل ماهی و چند سنگ کوچک که در لابه‌لای حلقه‌های ظریف کار شده‌ است تا در مجموع یک زیور زنانه‌ی دوست‌داشتنی را شکل دهد. از ویژگی‌های خوب این پابند این است که می‌توانید همیشه آن را بیاندازید.در این کالا وزن نگین ها از طلا کسر شده است .

قیمت آنلاین: 1,050,000 تومان

وقتی صحبت از طراحی طلا و جواهر برای کودکان می‌شود، طرح‌های فانتزی‌تر و دوست‌داشتنی‌تر به میان می‌آید، مثل این دستبند طلای کوچک و زیبا؛ بر روی این دستبند یک توت فرنگی جذاب به عنوان یک نشان کار شده‌ است؛ برای جلوه‌ای بیشتر در دو طرف این توت فرنگی، دو شکل هندسی لوزی را می‌بینیم که بر روی آن سنگ‌های درخشانی جلوه می‌کنند. خرید طلا و جواهر برای کودکان می‌تواند تجربه‌ی جذابی باشد، به ویژه وقتی که با هم برای خرید می‌روید، این کار خاطرات خوشی را برای شما و فرزندتان خواهد ساخت.

قیمت آنلاین: 945,000 تومان

شاید بسیاری فکر کنند که همه‌ی زنجیرها مانند هم هستند، اما در همین شکل ساده نیز امکان خلق خلاقیت‌های زیادی وجود دارد تا شکلی هنرمندانه‌تر بیابد، آنقدر که حتی که بتوان آن را به تنهایی و بدون نیاز به آویز به گردن آویخت. این زنجیر طلای سفید، هارمونی جالبی را در ساخت دنبال می‌کند. حلقه‌های ظریفی و زنجیرگونه‌ای که به دنبال هم قرار گرفته‌اند و لابه‌لای آنها، مهره‌های از طلای سفید و زرد کار شده، این نظم و هماهنگی بسیار چشم‌نواز است و با اندازه‌ی به نسبت بلند این زنجیر شما ظاهری بسیار آراسته خواهید یافت.

قیمت آنلاین: 1,074,000 تومان

یک انگشتر طلای زنانه‌ی پر کار، پر جزییات و البته سنگین؛ این حلقه‌ی زیبا از طلای زرد ساخته شده‌است، طلای زردی که درخشش و رنگ آن چشم‌ها را به خود خیره می‌کند؛ بر روی این نوار پهن، چند ردیف نگین خوش‌تراش کار شده‌است، نگین های اتمی بسیار کوچک که با برش خود درخششی صد چندان یافته‌است. پهنای انگشتر و نگین ها از این زیور، انگشتری سنگین ساخته‌است تا مناسب مراسم رسمی و مهمانی‌های شب باشد؛ اگر به دنبال یک حلقه‌ی سنگین برای نامزدی یا ازدواج هستید، این حلقه را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

قیمت آنلاین: 1,546,000 تومان

ظرافت و سادگی چیزی است که بیش از هر چیز در این النگوی زیبا به چشم می‌خورد، وقتی دقیق‌تر به آن دستبند نگاه می‌کنید، متوجه بافتی خاص می‌شوید، بافتی که از کنار هم قرار گرفتن و در هم تنیده شدن اجزای مختلف شکل کلی دستبند را ساخته است. این النگوی ظریف طلا، هم برای دختران جوان مناسب است و هم برای زنان، هم برای دست کردن در طول روز و دورهمی‌ها و موقعیت‌های کاری و هم برای همراه کردن با دیگر آکساسوارها در مهمانی‌های رسمی؛ اگر می‌خواهید برای دختر جوان یا همسرتان هدیه‌ای ارزشمند بگیرید، این دستبند انتخاب مناسبی است.

قیمت آنلاین: 1,216,000 تومان

دستبندی متشکل از چند مهره طلا با رنگ‌های مختلف، مهره‌هایی که طرح و حالت مروارید را تداعی می‌کند. این ردیف از نشان‌های درخشان طلا بر روی حلقه‌ای نازک از طلا در کنار هم قرار گرفته‌اند؛ ظرافت این زنجیر در مقابل مهره‌های طلا ترکیبی جذاب را شکل داده‌است؛ این دستبند شیک زنانه را می‌توانید با لباس‌های فاخر هماهنگ کرده و چشم‌ها را به خود خیره کنید. تنوع در اجزای به کار رفته در این جواهر از آن دستبندی کاربردی وهمراهی زیبا در مراسم و مهمانی‌های مختلف بسازد.

قیمت آنلاین: 977,000 تومان

انتخاب و خرید حلقه‌ی نامزدی و ازدواج یکی از سخت‌ترین و مهم‌ترین کارها است، صحبت از خرید انگشتری است که قرار است سال‌های سال در دست بماند. این حلقه ویژگی‌های جذاب بسیاری دارد و می‌تواند حلقه‌ی محبوب شما شود. انگشتری از طلای سفید که بر روی آن ردیفی از گل‌ کار شده‌است، گل‌هایی که هر کدام از آنها از هفت سنگ اتمی زیبا ساخته شده‌اند. این ردیف گل‌ها در یک نگاه، جواهری یک دست را تداعی می‌کند اما با دقت بیشتر، می‌توان گل‌هایی را دید که به شکلی هنرمندانه بر روی پایه‌هایی ظریف کار شده‌اند. این انگشتر زیبای زنانه کاربردهای دیگری نیز علاوه بر استفاده به عنوان حلقه‌ی ازدواج دارد.

قیمت آنلاین: 3,961,000 تومان

یک دستبند پر کار زنانه؛ زنجیرهای منحنی و پر پیچ و تاب از طلای زرد همراه با جواهرات خوش‌تراش؛ این سبک و سیاق در طراحی و پرداخت حلقه‌ها، برگرفته از ایده‌هایی است که بسیاری از برندهای بین‌المللی نیز در ساخت دستبندهای زنانه‌ی خود به کار برده‌اند؛ این دستبند حلقه‌هایی شیک و ساده دارد که در هم پیچیده‌است، تا اینجای کار این زیور زنانه را همیشه می‌توانید به دست داشته‌باشید، اما برای آنکه به اندازه‌ی کافی نیز سنگین شده و برای به دست کردن در مهمانی‌های رسمی‌تر مناسب شود، یکی از حلقه‌ها با نگین‌های خوش‌تراشی پوشیده شده و بسیار پر زرق و برق جلوه می‌کند.

قیمت آنلاین: 2,920,000 تومان

یک دستبند طلای پرکار زنانه با ترکیبی از اجزای مختلف از قطعات طلا تا نگین‌های درخشان؛ این دستبند در واقع از حلقه‌های طلای زرد درست که ابعاد مختلفی دارند و با ترکیبی هنرمندانه کنار هم ردیف شده‌اند. در میان برخی از این حلقه‌ها، نشان‌هایی قرار دارد که سبب اتصال آنهاست، نشانی به شکل گل که از طلا و نگین اتمی ساخته شده‌است. طرح این گل‌ها نیز الهام گرفته از طرح‌های محبوبی است که برندهای بین‌المللی در ساخت زیورآلات مختلف خود از آن استفاده می‌کنندکه شما نیز می‌توانید اگر به این طرح‌های جهانی علاقه دارید، با این دسبتند آنها را به دست کنید.

قیمت آنلاین: 1,555,000 تومان

یک النگوی ظریف دخترانه که بر روی دست شما جلوه‌گری می‌کند. در یک نظر به می‌رسد که این النگوی نازک از اجزای ظریفی که در کنار هم قرار گرفته‌اند ساخته شده، اما وقتی دقیق‌تر به آن نگاه می‌کنید، متوجه می‌شوید که اجزا در واقع قلب‌های کوچکی است که به ردیف و به شکلی هنرمندانه و زیبا در کنار هم قرار گرفته‌اند؛ این النگوی نازک دخترانه را می‌توانید همیشه به دست داشته باشید، هم در مهمانی‌هایی رسمی‌تر و هم در طول فعالیت‌ها و گردش‌های روزانه‌ی خود؛ گفتنی است که این دستبند طلا، می‌توانید هدیه‌ای به یاد ماندنی نیز باشد.

قیمت آنلاین: 4,243,000 تومان

یک دستبند طلای سنگین با طرحی ساده؛ این دستبند پهن درواقع از قطعات جداگانه‌ای از طلا ساخته ‌شده‌است. این قطعات مثل تکه‌های یک پازل در هم فرو رفته‌ و به هم متصل گشته‌اند. چیزی که در این دستبند بسیار زیبا و فریبنده است توازنی است که در میان خطوط این قطعات وجود دارد، انگار که این خطوط به ترتیب در ادامه‌ی هم قرار گرفته‌اند، همین نکته سبب می‌شود تا این دستبند طلای سنگین زنانه، چشم‌ها را به شما خیره کند؛ این دستبند پهن را همراه با ساعتی به دست کنید و از ست شدن این آکساسوارها لذت ببرید.

قیمت آنلاین: 1,709,000 تومان

طلا و جواهر می‌تواند هدیه‌ی مناسبی برای کودکان باشد، هم زیبایی به آنها می‌بخشد و هم می‌تواند سرمایه‌ای برای آینده‌ی آنها باشد، اما در انتخاب زیور مناسب برای کودکان باید دقت کرد که آنچه می‌خرید با سن و سال و روحیه‌ی آنها در هماهنگی و تناسب باشد. این تمیمه یکی از طرح‌های محبوب بزرگسالان را با نقوشی خاص و مناسب برای کودکان به ارمغان آورده‌است. حلقه‌ی ظریف با قفلی مناسب که بر روی تصویر یکی از شخصیت‌های محبوب کارتونی نقش بسته که در کنار آن دو قلب کوچک همراه با نگین های اتمی کار شده‌است. زنجیری باریک این دستبند را به انگشتری متصل می‌کند که به جای نگین تصویر سر این شخصیت کارتونی قرار دارد.

قیمت آنلاین: 3,139,000 تومان

دایره‌هایی از طلای زرد و طرح‌هایی از گل، این قطعات طلایی به شکلی هنرمندانه در کنار هم قرار گرفته‌اند، رنگ زرد طلا، درخششی فوق‌العاده به این دستبند بخشیده‌است. بر روی نشان‌های گل این دستبند، نگین های اتمی درخشان کار شده‌است. این دستبند چشم‌نواز زنانه می‌تواند آراستگی شما را در هر مهمانی کامل کند. وجود حلقه‌های طلا در کنار نشان‌های گل کار شما را برای پیدا و ست کردن گوشواره، انگشتر و گردبند راحت می‌کند به این ترتیب می‌توانید هر بار ستی متفاوت و تازه را از ترکیب این دستبند با دیگر زیورآلاتتان پدید آورید.

قیمت آنلاین: 3,105,000 تومان

طرحی پر پیچ و تاب و فریبنده، پر از خطوط و نقش و زیبایی؛ این دستبند طلا از ترکیب طلای سفید و طلای زرد شکل گرفته‌است. حلقه‌های این زنجیر پیچ و تاب‌هایی خاص دارد و به این تریب به شیوه‌ای منحصر به فرد در کنار هم قرار می‌گیرند. برای کامل شدن شکل و شمایل شیک این زیور زنانه، حلقه‌هایی نیز قرار گرفته‌است که با نگین‌های اتمی خوش‌تراشی پوشیده شده‌است. این چند قطعه‌ی درخشان کوچک لا به لای حلقه‌های درشت‌تر کار شده و ترکیبی زیبا و خارق‌العاده را پدید آورده است؛ این دستبند زنانه آنچنان سنگین و پرزرق و برق هست که بتوانید به تنهایی آن را به دست کنید.

قیمت آنلاین: 3,055,000 تومان

دایره نمادی است از نرمی، حرکت، زندگی و بی‌انتهایی، یکی از طرح‌های محبوب هندسی که در ساخت زیورآلات نیز بسیار به کار می‌رود، حاصل کار نیز معمولا زیوری زیبا و دوست‌داشتنی است، درست مثل این دستبند زنانه‌ی ساده و شیک؛ حلقه‌های بزرگی از طلای سفید و زرد در هم پیچیده‌اند تا این دستبند را شکل دهند؛ این همه‌ی زیبایی‌ها و جذابیت‌های این دستبند نیست، در میان دو حلقه، نشانی از طلای سفید قرار دارد، روی آن را نگین‌های اتمی درخشانی پوشانده است و این نشان فریبندگی این دستبند سنگین زنانه را بیشتر هم کرده‌است.

قیمت آنلاین: 3,741,000 تومان

دستبند طلایی ساده و شیک از طلای زرد؛ این دستبند هم برای استفاده در مراسم رسمی مناسب است و هم به عنوان زیوری سبک و دخترانه می‌تواند پوشیده شود. به جای نگین و سنگ‌های درخشان قیمتی، نقش‌هایی بر روی این دستبند طراحی شده تا آن را از یک نواختی درآورد، نقش‌هایی از گل‌هایی چهارپر که گویی از طرح‌های محبوب، معروف و بین‌المللی الهام گرفته‌ شده‌اند. این دستبند، شیک پوشی شما را کامل کند. برای افزودن کمی زرق و برق، می‌توانید زیور دیگری را نیز با این دستبند جذاب همراه کنید.

قیمت آنلاین: 4,123,000 تومان

یک دستبند طلای زنانه‌ی ساده و شیک که همیشه می‌توان آن را به دست داشت از موقعیت‌های کاری تا مهمانی‌های شب و رسمی؛ این دستبند از قطعات مختلف طلا ساخته شده که نظمی هندسی دارند و به زیبایی مثل قطعات یک پازل در هم فرو رفته و شکل کلی این دستبند زیبا را ساخته است. این دستبند می‌تواند ترکیبی بی‌نظیری را در همراهی با یک ساعت شکل دهد. اگر از طرح‌های ساده اما خلاقانه لذت می‌برید، اگر معتقدید زیبایی در سادگی است، این دستبند بهترین انتخاب برای نمایش سبک و سلیقه‌ی شما خواهد بود.

قیمت آنلاین: 992,000 تومان

مروارید جواهری است با شخصیتی فریبنده و گاه پر رمز و راز، واقعا چه چیز در این جواهر قیمتی است که آن را تا این اندازه زیبا و جذاب کرده‌است؟ در این گردنبند، مروارید زیبا به نشانی از قلب متصل شده تا یک آویز منحصر به فرد را شکل دهد، آویزی که حسی از لطافت را به ارمغان می‌آورد. بر روی این آویز نگین‌های اتمی کوچکی نیز کار شده‌است. این آویز فریبنده به شکلی متفاوت نیز به زنجیر ظریف خود متصل شده‌است تا همه چیز در این گردنبند طلای سفید زنانه متفاوت و منحصر به فرد باشد.

قیمت آنلاین: 2,011,000 تومان

دستبندی مرکب از چند رنگ مختلف طلا که به زیبایی در کنار هم قرار گرفته‌اند. اجزای مختلف این دستبند از اشکال هندسی منظمی ساخته شده، اما آنچه آن را بسیار زیبا می‌کند، شیوه‌ی چینش هنرمندانه‌ی آنها است که از آن دستبند زنانه‌ی مدرنی ساخته‌است. شکل‌های کروی از طلای زرد، استوانه‌هایی از طلای سفید و در نهایت توپی از طلای سرخ که درست در وسط این دستبند دخترانه قرار گرفته و به مرکز توجهی چشم‌نواز بدل شده‌است. اگر این دستبند را انتخاب کرده‌اید در انتخاب دیگر زیورآلات خود دقت کنید تا این دستبند بتواند به اندازه‌ی کافی جلوه‌گری کند.

قیمت آنلاین: 1,171,000 تومان

دو زنجیر در یک گردنبند! این گردنبند دخترانه و زیبا، از دو زنجیر با دو طول متفاوت ساخته شده، یکی زنجیری کوتاه‌تر که کاملا دور گردن قرار می‌گیرد و دیگری زنجیری به نسبت بلندتر که تا پایین گردن آویخته می‌شود؛ بر روی هر یک از این زنجیرها، آویزی با طرحی متفاوت قرار دارد، یکی به شکل گل و دیگری به شکل یک تاج، دو طرح محبوب و پرطرفدار؛ نگین های اتمی که بر روی آویز تاج این گردنبند کار شده به آن شکوه و وقاری خاص بخشیده تا برای استفاده در مهمانی‌های رسمی نیز مناسب و به جا باشد

1 2 3 4 5