عکس فروشگاه

ساعات کاری : 10 الی 13:30 17 الی 21

آدرس: اصفهان،چهارراه ابن سینا ،پاساژ عتیق، طبقه همکف واحد 33

از
تا
قیمت آنلاین: 1,676,000 تومان

وزن مروارید کسر شده است .

قیمت حدودی: 200,000 تومان

بسیاری باور دارند که متولدین هر ماه ویژگی‌هایی مخصوص به خود دارند، شاید برای همین است که برای آنها نشان ماه تولدشان بسیار مهم است. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، پس از داشتن زیوری که نشان شما را بر آن داشته ‌باشد لذت خواهید برد. این دستبند دخترانه از مجموعه‌ای از سنگ‌های فیروزه‌ای رنگ ساخته شده که نشانی از طلا را در برگرفته و نشان آن درست در وسط مچتان قرار می‌گیرد. ترکیب رنگ طلایی در کنار رنگ آبی یا رنگ سبز، این زیور را بسیار فریبنده و تماشایی کرده‌است، زیوری که همیشه و همه جا می‌توانید به دست داشته‌باشید.

تماس بگیرید

یک رینگ طلای سفید مدرن و جذاب با طرحی که کمتر دیده‌اید؛ این انگشتر زنانه آنقدر طرح خاصی دارد که هم می‌توا آن را به عنوان حلقه‌ی نامزدی انتخاب کرد و هم به عنوان انگشتری که روزانه و در مراسم مختلف به دست می‌کنید. شاخک‌های طلای سفید از روی حلقه بالا آمده و در میان این مسیر، رشته‌ای از نگین های اتمی خوش‌تراش و درخشان کار شده‌است؛ این انگشتر مدرن زنانه، جلوه‌‌ای خاص به شما بخشیده و سبک و سیاق خاص شما را تکمیل می‌کند، آکساسوارهایی مناسب را انتخاب کرده و آنها را همراه با این انگشتر بیاویزید.

انگشتر طلای سفید یکی از بهترین انتخاب‌ها برای حلقه‌های نامزدی و ازدواج است، شیکی در عین سادگی، درخشش و امکان ست کردن راحت آنها با دیگر جواهرات و آکساسوارها از جمله دلایل محبوبیت این سبک از انگشتر است؛ این حلقه‌ی طلای سفید زنانه به نسبت پهن است و روی آنها را تعداد بسیار زیادی نگین اتمی درخشان پوشانده، نگین هایی که رنگ سفید آنها با رنگ سفید طلای انگشتر در هماهنگی و توازن است. این حلقه‌ی ازدواج زنانه به سسب پرکار بودنش، سنگین و مجلسی است، پس می‌توانید با خیال راحت آن را در مهمانی‌های رسمی به دست کنید.

قیمت آنلاین: 5,839,000 تومان

یک نیم ست، متشکل از انگشتر و دستبند طلایی سنگین که هر دو یک طرح هندسی ساده اما شیک را دنبال می‌کند. قطعات طلای مختلفی که همه مثل هم طراحی شده‌اند به هم متصل گشته‌اند تا این دستبند شکل گیرد؛ نظم و پیوستگی خطوط این تکه‌ها بسیار چشم‌نواز و موزون است. هماهنگ با همین دستبند، انگشتری نیز از طلای زرد؛ ساخته و پرداخته شده‌است. هماهنگی طرح این دو بسیار شیک و باشکوه است و کارتان را آسان می‌کند تا بتوانید دیگر آکساسوارهای خود را با آن ترکیب کنید. این مجموعه، یک مجموعه‌ی سنگین زنانه به شمار می‌رود. انگشتری به وزن 3.17 نیز همراه این کالا قابل ارائه است.

1 2 3 4 5 6 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک