عکس فروشگاه

از
تا
قیمت آنلاین: 9,155,000 تومان

(این محصول در ویترین اقتصادی قرار دارد)

قیمت آنلاین: 3,608,000 تومان

(این محصول در ویترین اقتصادی قرار دارد)

قیمت آنلاین: 3,492,000 تومان

(این محصول در ویترین اقتصادی قرار دارد)

قیمت آنلاین: 3,414,000 تومان

(این محصول در ویترین اقتصادی قرار دارد)

قیمت آنلاین: 2,749,000 تومان

این انگشتر دست ساز می باشد

قیمت آنلاین: 2,367,000 تومان

(این محصول در ویترین اقتصادی قرار دارد)

قیمت آنلاین: 2,561,000 تومان

(این محصول در ویترین هدیه قرار دارد)

قیمت آنلاین: 2,584,000 تومان

(این محصول در ویترین هدیه قرار دارد)

قیمت آنلاین: 2,328,000 تومان

وزن نگین با طلا محاسبه شده است.

قیمت آنلاین: 1,862,000 تومان

وزن نگین با وزن طلا محاسبه شده است. (این محصول در ویترین هدیه قرار دارد)

تماس بگیرید

یک رینگ طلای سفید مدرن و جذاب با طرحی که کمتر دیده‌اید؛ این انگشتر زنانه آنقدر طرح خاصی دارد که هم می‌توا آن را به عنوان حلقه‌ی نامزدی انتخاب کرد و هم به عنوان انگشتری که روزانه و در مراسم مختلف به دست می‌کنید. شاخک‌های طلای سفید از روی حلقه بالا آمده و در میان این مسیر، رشته‌ای از نگین های اتمی خوش‌تراش و درخشان کار شده‌است؛ این انگشتر مدرن زنانه، جلوه‌‌ای خاص به شما بخشیده و سبک و سیاق خاص شما را تکمیل می‌کند، آکساسوارهایی مناسب را انتخاب کرده و آنها را همراه با این انگشتر بیاویزید.

انگشتر طلای سفید یکی از بهترین انتخاب‌ها برای حلقه‌های نامزدی و ازدواج است، شیکی در عین سادگی، درخشش و امکان ست کردن راحت آنها با دیگر جواهرات و آکساسوارها از جمله دلایل محبوبیت این سبک از انگشتر است؛ این حلقه‌ی طلای سفید زنانه به نسبت پهن است و روی آنها را تعداد بسیار زیادی نگین اتمی درخشان پوشانده، نگین هایی که رنگ سفید آنها با رنگ سفید طلای انگشتر در هماهنگی و توازن است. این حلقه‌ی ازدواج زنانه به سسب پرکار بودنش، سنگین و مجلسی است، پس می‌توانید با خیال راحت آن را در مهمانی‌های رسمی به دست کنید.

قیمت آنلاین: 3,437,000 تومان

یک انگشتر طلای زنانه‌ی پر کار، پر جزییات و البته سنگین؛ این حلقه‌ی زیبا از طلای زرد ساخته شده‌است، طلای زردی که درخشش و رنگ آن چشم‌ها را به خود خیره می‌کند؛ بر روی این نوار پهن، چند ردیف نگین خوش‌تراش کار شده‌است، نگین های اتمی بسیار کوچک که با برش خود درخششی صد چندان یافته‌است. پهنای انگشتر و نگین ها از این زیور، انگشتری سنگین ساخته‌است تا مناسب مراسم رسمی و مهمانی‌های شب باشد؛ اگر به دنبال یک حلقه‌ی سنگین برای نامزدی یا ازدواج هستید، این حلقه را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

قیمت آنلاین: 3,049,000 تومان

انتخاب و خرید حلقه‌ی نامزدی و ازدواج یکی از سخت‌ترین و مهم‌ترین کارها است، صحبت از خرید انگشتری است که قرار است سال‌های سال در دست بماند. این حلقه ویژگی‌های جذاب بسیاری دارد و می‌تواند حلقه‌ی محبوب شما شود. انگشتری از طلای سفید که بر روی آن ردیفی از گل‌ کار شده‌است، گل‌هایی که هر کدام از آنها از هفت سنگ اتمی زیبا ساخته شده‌اند. این ردیف گل‌ها در یک نگاه، جواهری یک دست را تداعی می‌کند اما با دقت بیشتر، می‌توان گل‌هایی را دید که به شکلی هنرمندانه بر روی پایه‌هایی ظریف کار شده‌اند. این انگشتر زیبای زنانه کاربردهای دیگری نیز علاوه بر استفاده به عنوان حلقه‌ی ازدواج دارد.

قیمت آنلاین: 1,614,000 تومان

حلقه‌‌های ازدواج با طرح‌های گوناگونی ساخته می‌شوند، برخی با تک‌ نگین، برخی بدون نگین و برخی دیگر هم پوشیده از نگین، درست مثل این حلقه‌ی ظریف؛ رینگ این انگشتر، ضخامتی متعادل دارد، نه چندان پهن است و نه چندان نازک، بر روی این حلقه‌ی طلای نگین های اتمی کار شده تا این انگشتر مثل ردی از ستارگان بر انگشتان شما جلوه کند. ویژگی دیگری که سبب درخشش بیشتر این حلقه‌ی زنانه شده، رنگ سفید طلا است که باعث می‌شود، جواهرات درخشان بیشتر بر روی آن جلوه کند. شما به راحتی می‌توانید این حلقه را همیشه به دست کرده و به راحتی آن را با دیگر آکساسوارهایتان هماهنگ کنید.

قیمت آنلاین: 2,568,000 تومان

حلقه‌ی ازدواج و نامزدی از آن جواهراتی است که همیشه به دست دارید، شاید برای همین است که بیشتر زنان ترجیح می‌دهند تا نمونه‌هایی ظریف‌تر را انتخاب کنند تا بتوانند آن را راحت‌تر با زیورآلات مختلفی که در طول روز و در موقعیت‌های مختلف به دست می‌کنند، ست کرده و با آن راحت‌تر باشند. این حلقه‌ی طلای ظریف و سبک از این دست جواهرات است، رینگ آن، حلقه‌ای باریک و ظریف از طلای زرد است که بر روی انگشت شما می‌نشیند، در مرکز آن قابی مربع قرار دارد که از خطوطی باریک شکل گرفته‌است، درون این قاب مجموعه‌ای از نگین های اتمی خوش‌تراش کار شده که درخششی فریبنده دارد.

قیمت آنلاین: 3,608,000 تومان

یک حلقه‌ی زنانه از طلای سفید با طرحی بسیار مدرن که می‌تواند انتخاب عروس‌هایی باشد که سبک و سیاقی امروزی را دنبال کرده و چندان طرفدار طرح‌های کلاسیک نیستند. نگین های اتمی که بر روی این حلقه کار شده، به گونه‌ای در کنار هم قرار گرفته‌اند که تصویر پرهایی درخشان را تداعی می‌کنند. در لابه‌لای این شاخه یا پرها، مهره‌های کوچکی از طلای سفید کار شده‌است. این انگشتر را می‌توان هم به عنوان حلقه‌ی نامزدی یا ازدواج به دست کرد و هم به عنوان انگشتر فاخر همراه با دیگر آکساسوارهای مناسبی که با آن ست می‌کنید، برخی هم ممکن است ترجیح دهند، این جواهری باشد که همیشه به دست دارند.

1 2 3 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک