عکس فروشگاه

از
تا
قیمت حدودی: 1,501,000 تومان

وزن نگین با طلا محاسبه شده است.

قیمت حدودی: 1,233,000 تومان

وزن نگین با وزن طلا محاسبه شده است.

تماس بگیرید

یک رینگ طلای سفید مدرن و جذاب با طرحی که کمتر دیده‌اید؛ این انگشتر زنانه آنقدر طرح خاصی دارد که هم می‌توا آن را به عنوان حلقه‌ی نامزدی انتخاب کرد و هم به عنوان انگشتری که روزانه و در مراسم مختلف به دست می‌کنید. شاخک‌های طلای سفید از روی حلقه بالا آمده و در میان این مسیر، رشته‌ای از نگین های اتمی خوش‌تراش و درخشان کار شده‌است؛ این انگشتر مدرن زنانه، جلوه‌‌ای خاص به شما بخشیده و سبک و سیاق خاص شما را تکمیل می‌کند، آکساسوارهایی مناسب را انتخاب کرده و آنها را همراه با این انگشتر بیاویزید.

انگشتر طلای سفید یکی از بهترین انتخاب‌ها برای حلقه‌های نامزدی و ازدواج است، شیکی در عین سادگی، درخشش و امکان ست کردن راحت آنها با دیگر جواهرات و آکساسوارها از جمله دلایل محبوبیت این سبک از انگشتر است؛ این حلقه‌ی طلای سفید زنانه به نسبت پهن است و روی آنها را تعداد بسیار زیادی نگین اتمی درخشان پوشانده، نگین هایی که رنگ سفید آنها با رنگ سفید طلای انگشتر در هماهنگی و توازن است. این حلقه‌ی ازدواج زنانه به سسب پرکار بودنش، سنگین و مجلسی است، پس می‌توانید با خیال راحت آن را در مهمانی‌های رسمی به دست کنید.

قیمت حدودی: 2,316,000 تومان

یک انگشتر طلای زنانه‌ی پر کار، پر جزییات و البته سنگین؛ این حلقه‌ی زیبا از طلای زرد ساخته شده‌است، طلای زردی که درخشش و رنگ آن چشم‌ها را به خود خیره می‌کند؛ بر روی این نوار پهن، چند ردیف نگین خوش‌تراش کار شده‌است، نگین های اتمی بسیار کوچک که با برش خود درخششی صد چندان یافته‌است. پهنای انگشتر و نگین ها از این زیور، انگشتری سنگین ساخته‌است تا مناسب مراسم رسمی و مهمانی‌های شب باشد؛ اگر به دنبال یک حلقه‌ی سنگین برای نامزدی یا ازدواج هستید، این حلقه را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

قیمت حدودی: 2,107,000 تومان

انتخاب و خرید حلقه‌ی نامزدی و ازدواج یکی از سخت‌ترین و مهم‌ترین کارها است، صحبت از خرید انگشتری است که قرار است سال‌های سال در دست بماند. این حلقه ویژگی‌های جذاب بسیاری دارد و می‌تواند حلقه‌ی محبوب شما شود. انگشتری از طلای سفید که بر روی آن ردیفی از گل‌ کار شده‌است، گل‌هایی که هر کدام از آنها از هفت سنگ اتمی زیبا ساخته شده‌اند. این ردیف گل‌ها در یک نگاه، جواهری یک دست را تداعی می‌کند اما با دقت بیشتر، می‌توان گل‌هایی را دید که به شکلی هنرمندانه بر روی پایه‌هایی ظریف کار شده‌اند. این انگشتر زیبای زنانه کاربردهای دیگری نیز علاوه بر استفاده به عنوان حلقه‌ی ازدواج دارد.

قیمت حدودی: 1,089,000 تومان

حلقه‌‌های ازدواج با طرح‌های گوناگونی ساخته می‌شوند، برخی با تک‌ نگین، برخی بدون نگین و برخی دیگر هم پوشیده از نگین، درست مثل این حلقه‌ی ظریف؛ رینگ این انگشتر، ضخامتی متعادل دارد، نه چندان پهن است و نه چندان نازک، بر روی این حلقه‌ی طلای نگین های اتمی کار شده تا این انگشتر مثل ردی از ستارگان بر انگشتان شما جلوه کند. ویژگی دیگری که سبب درخشش بیشتر این حلقه‌ی زنانه شده، رنگ سفید طلا است که باعث می‌شود، جواهرات درخشان بیشتر بر روی آن جلوه کند. شما به راحتی می‌توانید این حلقه را همیشه به دست کرده و به راحتی آن را با دیگر آکساسوارهایتان هماهنگ کنید.

قیمت حدودی: 1,790,000 تومان

حلقه‌ی ازدواج و نامزدی از آن جواهراتی است که همیشه به دست دارید، شاید برای همین است که بیشتر زنان ترجیح می‌دهند تا نمونه‌هایی ظریف‌تر را انتخاب کنند تا بتوانند آن را راحت‌تر با زیورآلات مختلفی که در طول روز و در موقعیت‌های مختلف به دست می‌کنند، ست کرده و با آن راحت‌تر باشند. این حلقه‌ی طلای ظریف و سبک از این دست جواهرات است، رینگ آن، حلقه‌ای باریک و ظریف از طلای زرد است که بر روی انگشت شما می‌نشیند، در مرکز آن قابی مربع قرار دارد که از خطوطی باریک شکل گرفته‌است، درون این قاب مجموعه‌ای از نگین های اتمی خوش‌تراش کار شده که درخششی فریبنده دارد.

قیمت حدودی: 2,514,000 تومان

یک حلقه‌ی زنانه از طلای سفید با طرحی بسیار مدرن که می‌تواند انتخاب عروس‌هایی باشد که سبک و سیاقی امروزی را دنبال کرده و چندان طرفدار طرح‌های کلاسیک نیستند. نگین های اتمی که بر روی این حلقه کار شده، به گونه‌ای در کنار هم قرار گرفته‌اند که تصویر پرهایی درخشان را تداعی می‌کنند. در لابه‌لای این شاخه یا پرها، مهره‌های کوچکی از طلای سفید کار شده‌است. این انگشتر را می‌توان هم به عنوان حلقه‌ی نامزدی یا ازدواج به دست کرد و هم به عنوان انگشتر فاخر همراه با دیگر آکساسوارهای مناسبی که با آن ست می‌کنید، برخی هم ممکن است ترجیح دهند، این جواهری باشد که همیشه به دست دارند.

قیمت حدودی: 2,168,000 تومان

انگشترهای سولیتر که به تک نگین نیز معروف هستند، از پر طرفدارترین گزینه‌ها برای استفاده به عنوان حلقه‌ی نامزدی یا ازدواج هستند، این انگشتر از المان‌های کلاسیک این سبک از انگشترها پیروی می‌کند، اما آنچه در آن متفاوت است، خود نگینی است که در میان این حلقه کار شده‌است؛ این نگین طرح گلی ظریف را تداعی می‌کند، گلی که از چند نگین های اتمی کوچک خلق شده‌است، این نگین‌ها بر روی پایه‌ای قرار گرفته تا این نگین برجسته‌ شده و بر روی انگشت شما، بیش از پیش خودنمایی و جلوه‌گری کند. اگر می‌خواهید با درخواست ازدواج نامزد خود را غافلگیر کنید، این انگشتر او را بسیار خوشحال خواهد کرد.این انگشتر در دو وزن 3.55 و 4.46 نیز موجود می باشد.

قیمت حدودی: 2,108,000 تومان

یک انگشتر پهن زنانه از طلای سفید، گزینه‌ای مناسب برای حلقه‌ی نامزدی یا ازدواج؛ این حلقه‌ی زنانه، درواقع حلقه‌ای است سنگین، چراکه بر روی این طلای سفید پهن، چند ردیف، نگین اتمی کار شده‌است، نگین هایی بسیار ریز که با ظرافتی مثال زدنی و با نظم و یکدستی در کنار هم چیده شده‌است. برق مجموعه‌ی فراوان این نگین‌ها، درخششی ناب را به این حلقه‌ی زنانه بخشیده‌است، به دست کردن یک ساعت مناسب، یک دستبند ساده و دیگر آکساسوارها می‌تواند ترکیبی فوق‌العاده را برای شما به ارمغان آورد. نگین‌ها و نیز رنگ سفید این حلقه‌ی سنگین زنانه، کارتان را برای ست کردن راحت کرده‌است.این مدل کار از یک رج با وزن ۱/۲۳ گرم تا هشت رج موجود می باشد.

قیمت حدودی: 2,509,000 تومان

این انگشتر زنانه اگرچه دارای یک تک نگین نیست، اما طراحی آن به شکلی است که فرم یک انگشتر زنانه‌ی سولیتر را تداعی می‌کند. طلای سفید، شکل دهنده‌ی رینگ این زیور زنانه است؛ درست در وسط آن گلی درخشان قرار گرفته‌است، گلی که از مجموعه‌ای از نگین های خوش‌تراش و براق شکل گرفته است؛ مجموع این طراحی به همراه سنگ ها ، شمایل یک تک نگین را ایجاد می‌کند؛ این حلقه‌ی ازدواج و یا نامزدی زنانه، به قدر کافی زیبا بوده و بهترین انتخاب برای دادن هدیه و یا شروع یک زندگی مشترک است.

قیمت حدودی: 2,320,000 تومان

شما چه معیارهایی برای انتخاب یک انگشتر سولیتر دارید؟ ظرافت؟ زیبایی و تراش نگین؟ طرح متفاوت و متمایز؟ این انگشتر تک نگین زنانه، همه‌ی این ویژگی‌ها را در خود دارد. حلقه‌ای با طرحی مدرن که از تقارن پیروی نمی‌کند، در یک طرف نگین دو رشته از طلا و در طرف دیگر یک رشته طلا کار شده‌است. نگینی که در میان این رشته‌ها قرار گرفته، یک حلقه‌ی مثلثی و خوش‌تراش است، همین طرح مثلثی به جای برش معمول گرد، تنوع و تمایزی قابل توجه را به انگشتر بخشیده‌است. اگر می‌خواهید نشانی به یاد ماندنی همراه زندگی خود دهید، این انگشتر سولیتر یادگاری خوبی خواهد بود.این انگشتر در وزن 3.93 گرم نیز موجود میباشد.

قیمت حدودی: 2,038,000 تومان

چند تک نگین درخشان و خوش‌تراش که در کنار هم در یک خط کار شده‌اند؛ این تک نگین‌ها با ظرافت روی یک پایه قرار گرفته و در نهایت همه‌ی آنها بر روی یک حلقه‌ی طلای سفید کار شده‌است؛ به سبب جزییات و نیز درخشش سنگ های اتمی‌، این انگشتر برای استفاده به عنوان حلقه‌ی نامزدی، گزینه‌ی مناسبی است؛ اما این تنها کاربرد این انگشتر جذاب و فریبنده نیست، شما با یک ست مناسب می‌توانید آن را در مهمانی‌های دیگر، دورهمی‌های روزانه و حتی جلسات کاری نیز به دست کنید تا شیک‌پوشی و آراستگی خود را نمایان کنید.

قیمت حدودی: 1,546,000 تومان

این مدل انگشتر از طلای سفید بوده و در نیمه روی دست, سه ردیف سنگ اتمی کار شده است. این طرح بخاطر ظرافت و نگینهای کار شده در آن با استایلهای مجلسی و همراه با جواهرات خود میتوانید استفاده کنید و ظاهر زنانه و ظریف خود را حفظ کنید. نمونه تک ردیفه انگشتر های نیم بند و دو ردیفه مشابه این کالا نیز موجود است و میتوانید با این کالا ست کنید. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت حدودی: 3,457,000 تومان

انگشتری که در تصویر میبینید طراحی هندسی و ساده ای داشته, و در عین سادگی بر روی دستان شما زیبایی می آفریند. پایه این انگشتر از طلای سفید 18 عیار ساخته شده و در بدنه ان سوراخهای مشبکی اجرا شده که علاوه بر زیبایی, ارگونومی نیز در آن رعایت شده است.روی این انگشتر بصورت سنگفرشی سنگهای اتمی کار شده و لازم به ذکر است به این کالا 9درصد تخفیف تعلق گرفته است.

1 2 3 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک