عکس فروشگاه

از
تا
قیمت حدودی: 9,491,000 تومان

یک ست طلای زنانه، ستی زیبا و پرنقش و نگار؛ در این مجموعه یک هارمونی فوق‌العاده را میان اجزای مختلف آن می‌توانید بیابید. آویز گردنبند از یک طرح هندسی الهام گرفته اما با پیچ و تاب‌هایی از آن حالت خشک و خطی دور می‌شود، بر روی این آویز گل‌های پیچ در پیچی طلا نقش بسته است. آویز‌های گوشواره نیز همین شکل را دنبال می‌کند اما در ابعادی کوچک‌تر تا بر روی گوشتان به شکلی متناسب قرار گیرد. برای کامل شدن این ست زنانه‌ی سنگین انگشتری نیز طراحی و ساخته شده که از نظر نقش‌های به کار رفته، همین ترکیب را دنبال می‌کند.

قیمت حدودی: 5,041,000 تومان

یک مجموعه‌ی طلای باشکوه زنانه که از یک آویز، دو گوشواره و یک انگشتر تشکیل شده‌است، تمامی اجزای این مجموعه‌ی طلای سنگین یک طرح کلی را دنبال می‌کند، یک بیضی از طلای سفید که روی آن را سنگ‌های درخشان اتمی پوشانده است؛ در میان این قاب درخشان، طرحی شبیه به ستاره کار شده‌است، ستاره‌ای که آن نیز پوشیده شده از سنگ‌های درخشان تا همچون ستاره‌ای واقعی بدرخشد. ویژگی منحصر به فرد این مجموعه توجه به جزییات است، تمامی حلقه‌هایی که آویز را به زنجیر یا گوشواره را به گوش شما متصل می‌کند، طرحی زیبا و خاص داشته و از طلای زرد ساخته شده‌است.

قیمت حدودی: 1,353,000 تومان

ربع ست زیبا و دخترانه با طرح دانه برف از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. این ست برای دخترخانمهای عزیز برای هر رده سنی مناسب بوده و میتواند هدیه زیبا و مناسب برای آنان باشد.

قیمت حدودی: 1,353,000 تومان

ربع ست زیبا و دخترانه با طرح پروانه از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. این ست برای دخترخانمهای عزیز برای هر رده سنی مناسب بوده و میتواند هدیه زیبا و مناسب برای آنان باشد.

قیمت حدودی: 1,353,000 تومان

ربع ست زیبا و دخترانه با طرح ستاره از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. این ست برای دخترخانمهای عزیز برای هر رده سنی مناسب بوده و میتواند هدیه زیبا و مناسب برای آنان باشد.

1 2 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک