عکس فروشگاه

همدان، ميدان امام خميني، خيابان شريعتي، كوچه استر ، گالري طلا، طبقه زيرين واحد ١٩ نیما طبقي، طلا و جواهر ایران تلفن : ٠٨١٣٢٥٣٠٨٤٠ همراه : ٠٩١٨٨١٩٩٠٧٧ کد پستی: ۶۵۱۷۶۹۸۴۵۹

از
تا

انگشتر طلا و مروارید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. وزن مروارید کسر شده است. سایز انگشتر مناسب برای تمامی سایزهاست و به راحتی قابل سایز کردن می باشد. قیمت مروارید هدیه می باشد. با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

انگشتر طلا هندسی مربع از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. روی انگشتر مات و بدنه براق می باشد. سایز انگشتر 52 و قابل تغییر می باشد. این مدل انگشتر طلا در همه اشکال هندسی موجود می باشد. با خرید آنلاین انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

انگشتر طلا هندسی دایره از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. روی انگشتر مات و بدنه براق می باشد. سایز انگشتر 52 و قابل تغییر می باشد. این مدل انگشتر طلا در همه اشکال هندسی موجود می باشد. با خرید آنلاین انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

انگشتر طلا و سنگ توپاز از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. وزن سنگ توپاز کسر شده است. با خرید آنلاین انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

انگشتر طلا کودکانه دختر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. قطر دایره روی انگشتر 1 سانتیمتر و سایز انگشتر آزاد می باشد. این انگشتر طلا قابل سفارش در وزن و اندازه دلخواه شمامی باشد.انگشتر طلا دختر می تواند هدیه زیبا و با ارزشی برای دختر عزیز شما باشد. با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

انگشتر طلا نگین دار از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. نگین ها اتمی هستند و وزن آنها کسر نشده است. این انگشتر طلا به دلیل نگین هایی که دارد در دسته کالاهای لوکس قرار می گیرد و مورد پسند اکثر سلیقه ها قرا می گیرد و به راحتی می توان با اکسسوری های دیگر ست کرد. این انگشتر طلا زیبا را می توانید به عنوان انگشتر نشان نامزدی برای عروس خانم خریداری کنید. با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

2,057,000 تومان

انگشتر طلا اشک از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. طرح های اشک مانند در کنار هم در عین سادگی زیبایی خاصی را به این انگشتر داده است و همین باعث می شود که مورد پسند اکثر سلیقه قرا گیرد. با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

1 2 3 4 5