عکس فروشگاه

ساعات کاری : 10 الی 13 و 17 الی 21

آدرس: همدان،ميدان امام خميني، خيابان شريعتي، كوچه استر، گالري طلا، طبقه زيرين واحد ١٩

از
تا
قیمت آنلاین: 626,000 تومان

این انگشتر سایز آزاد می باشد.

قیمت آنلاین: 927,000 تومان

یک طرح متفاوت، یک انگشتر طلای مدرن که نشانگر خلاقیت و هنرمندی سازندگان است و البته که وقتی شما نیز آن را به دست می‌کنید، این انگشتر می‌تواند حسن سلیقه‌ی شما را نشان دهد. وقتی این انگشتر دخترانه‌ی جوان را به دست می‌کنید، انگار شاخه‌ای از برگها به دور دست شما می‌پیچد؛ این قطعات مختلف طلا توسط یک رینگ نازک به هم پیوند داده شده‌اند، اما در عین حال خطوط آنها به طور کامل از هم جدا شده و درست برای همین است که این زیور زنانه با دیگر انگشترهای زنانه تفاوت بسیاری دارد.

قیمت آنلاین: 694,000 تومان

یک انگشتر باید چه ویژگی‌های داشته‌باشد که بتوان آن را همیشه به دست کرد و برای ست کردنش با لباس‌ها و زیورآلات دیگر دچار مشکل نشد؟ سادگی در طراحی، زیبایی ظاهر و استفاده از ترکیب‌ رنگ‌های مختلف؟ این انگشتر طلای جوان‌پسند همه‌ی اینها را می‌تواند به شما عرضه کند. انگشتری با یک طرحی منحصر به فرد که خطوطی نرم و منحی دارد، درست مثل یک پارچه‌ی توری زیبا که طرح‌هایی تو خالی شکل کلی آن را کامل می‌کند، بر روی این حلقه‌ی به نسبت پهن، سنگ‌هایی آبی رنگ نیز کار شده‌است؛ این انگشتر اگرچه ساده است اما چشم‌ها را به خود خیره می‌کند.

قیمت آنلاین: 712,000 تومان

تاجی بر انگشت شما که فرمانروایی مطلق شما را بر خوش‌پوشی نشان می‌دهد. این انگشتر منحصر به فرد با طراحی و خطوط خود، یک تاج مینیاتوری را نشان می‌دهد؛ بیشتر انگشتر از طلای زرد ساخته شده و در بخش‌هایی از آن نیز گل‌هایی از طلای سفید به چشم می‌خورد، یک ترکیب خوش رنگ و چشم نواز؛ این انگشتر مدرن هم شیک است و هم ساده، شما می‌توانید در طول روز آن را به دست کرده و ظاهری آراسته بیابید، همچنین با ست کردن آن با دیگر زیورآلات سنگین و پرزرق و برق‌تر، آن را در مهمانی‌های شب و مراسم رسمی به دست کنید.

انگشترهای نیم بند مدتی است که بسیار مد روز شده و بین دوستداران مد طرفداران زیادی پیدا کرده است. این انگشتر از طلای سفید 18 عیار ساخته شده که بر روی آن فرم قلبی مزین به یک تک نگین طراحی شده است. زیبایی این انگشتر را میتوان به آویز قلب آن دانست که نه تنها حرکت آن در دستان شما ایجاد جذابیت خواهد کرد بلکه با امکان حکاکی اسم و یا تاریخ بر آن, میتوانید خاطرا خود را ثبت کرده و به همراه داشته باشید. این نیم بند, به سفارش مشتری ساخته شده و برای شما عزیزان نیز قابل سفارش میباشد. وزن تقریبی این کالا 1.500 گرم بوده و اجرت ساخت آن به ازای هر گرم 30000 تومان میباشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

1 2 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک