عکس فروشگاه

ساعات کاری : 10 الی 13 و 17 الی 21

آدرس: همدان،ميدان امام خميني، خيابان شريعتي، كوچه استر، گالري طلا، طبقه زيرين واحد ١٩

از
تا
قیمت آنلاین: 246,000 تومان

دایرهای از طلا که با نقوش دایرهای درون آن در هماهنگی و تناسب است؛ در میان این دایرهی طلا، رنگهایی ملیح و زیبا دیدهمیشود، این آویز را قفلی از طلا دنبال کرده و در نهایت یک سنجاق طلای کودکانه را خلق میکند. برای جشن اولین روزهای زندگی کودکی که تازه به این دنیا قدم گذاشتهاست، این سنجاق سینههای نوزاد ظریف، از بهترین هدیهها به شمار میروند. یکی از جذابیتهای این سنجاق استفاده از نقش و خطوط دایرهای است که نمادی از زندگی، آرامش و حرکت است و همواره الهامبخش حال و هوایی خوش است.

قیمت آنلاین: 261,000 تومان

یک سنجاق سینهی طلا و ظریف میتواند بهترین هدیه برای تولد نوزادی باشد. این سنجاق طلا گیرهای از طلا دارد و در پایین به جای آویز، دایرهای طلا را میبینید که درون آن طرحی کودکانه و ظریف به چشم میخورد؛ در طراحی زیورآلات کودکانه باید بیش از هرچیز به آرامشبخش و ملیح بودن رنگها و طرحها توجه داشت و این درست چیزی است که در این سنجاق کودکانهی طلا به چشم میخورد؛ پس اگر میخواهید به فرزند نو رسیدهی یکی از عزیزانتان هدیهای داده و در جشن و شادی تولد او همراهی کنید، این سنجاق طلا میتوانید یکی از بهترین یادگاریها باشد.

قیمت آنلاین: 342,000 تومان

سنجاق سینهای از طلا که از دل سنتها و باورهای قدیمی بیرون آمدهاست. از قدیم رسم بوده که سنجاقی با چشمزخمی به لباس کودک بیاویزند حال این رسم به شکلی مدرن تغییر یافته و سنجاقهای طلای جذاب و زیبایی طراحی و خلق شدهاست که هم آنها آرزوها و باورها را در دل خود دارد و هم زیبایی و چشمنوازی را؛ این سنجاق سینهی طلا، چهار آویز دارد، دو آویز سفید و آبی که نمادی از چشم و نظر است و در میان آن دو آویز سنگهایی درخشان با رنگهایی ملیح و آرامشبخش

قیمت آنلاین: 201,000 تومان

طرح صورت یک گوزن مهربان، چه چیز میتواند از این گوزن دوستداشتنی و کارتونی برای کودکان جذابتر باشد؟ این آویز طلا مناسب با سلیقه و علاقمندیهای کودکان و مناسب با روحیهی آنها است اما در عین حال خوشپوشی و آراستگی را نیز به آنها میبخشد. این آویز ظریف طلا را زنجیری باریک همراهی میکند. همانطور که میبینید، زیورآلات طلا و جواهر نیز میتوانند به گونهای طراحی شوند که برای کودکان مناسب باشد و یا بهتر بگوییم، به گونهای ساخته شوند که تنها و تنها مختص آنها باشد. اگر به دنبال هدیهای ارزشمند و ماندگار برای کودک خود هستید، این گردبند طلا انتخاب خوبی خواهد بود.

قیمت آنلاین: 190,000 تومان

خرید طلا و زیورآلات گرانبها میتواند هدیهای مناسب برای کودکان باشد و حتی آنها را خوشحال نیز کند، اما هر گردبند و زیور طلایی برای آنها مناسب نیست؛ این روزها در خلق و ساخت جواهرات کودکانه از طرحهایی متفاوت استفاده میکنند که لطافت و حال و هوایی کودکانه را در خود دارند. این گردبند طلا، از زنجیری باریک و ظریف ساخته شده، در انتهای آن آویزی قرار دارد که آن هم از طلا است و طرح یک کفش دوزک را نشان میدهد. کفشدوزک یکی از نمادهایی است که برای کودکان محبوب است و نیز نمادیی از اقبال است.

قیمت آنلاین: 211,000 تومان

یک زنبور طلایی از طلا؛ این آویز زیبا و دوستداشتنی با ظرافت طرح یک زنبور دوستداشتنی را نشان میدهد. در طراحی این آویز طلای کودکانه از خطوط منحنی و ساده استفاده شده تا آن را بسیار لطیفتر و ظریفتر نیز نشان داده و حس خوشایندی را ایجاد کند. زنجیری باریک و سبک در تناسب با این آویز آن را کامل میکند تا ترکیب این گردنبند طلای مدرن برای سن و سال و پوشش کودکان مناسب باشد؛ تصور کنید که این گردنبند چقدرمیتواند فرزند دلبند شما یا یکی از عزیزانتان را دلرباتر میکند، پس در هدیه دادنش تردید نکنید.

قیمت آنلاین: 322,000 تومان

نماد ماه های تولد در فرم دایره ای, از طلای زرد 18 ساخته شده است. این نمادها برای هدیه تولد گزینه بسیار مناسبی بوده و حتی میتوانید به خود هدیه داده وبطور روزمره از آن استفاده کنید و از داشتن آن لذت ببرید.لازم به ذکر است اطلاعات ثبت شده در سایت بدون در نظر گرفتن زنجیر میباشد.

در این مدال, نام مهرداد با خط نستعلیق طراحی شده است.این مدال با وزن 1.55 گرم و با اجرت ساخت 25000 تومان برای هر گرم میباشد. مدال مهرداد به سفارش مشتری ساخته شده و قابل سفارش میباشد. جهت اطلاعات دقیقتر سفارش کالا, میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

در این مدال, نام جواد با خط شکسته نستعلیق طراحی شده است.این مدال با وزن 2.300 گرم و با اجرت ساخت 25000 تومان برای هر گرم میباشد. مدال جواد به سفارش مشتری ساخته شده و قابل سفارش میباشد. جهت اطلاعات دقیقتر سفارش کالا, میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

در این مدال, نام سروش, با خط نستعلیق طراحی شده و ترکیبی از طلای زرد 18 عیار و سنگ اونیکس است. این مدال با وزن 3.500 گرم و با اجرت ساخت 25000 تومان برای هر گرم و قیمت سنگ 30000 تومان میباشد. مدال سروش به سفارش مشتری ساخته شده و قابل سفارش مجدد میباشد. جهت اطلاعات دقیقتر سفارش کالا, میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

در این مدال, نام سورن, خوشنویسی شده و ترکیبی از طلای زرد 18 عیار و سنگ اونیکس است. این مدال با وزن 3 گرم و با اجرت ساخت 25000 تومان برای هر گرم میباشد. مدال سورن به سفارش مشتری ساخته شده و قابل سفارش مجدد میباشد. جهت اطلاعات دقیقتر سفارش کالا, میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

در این مدال, نام فرهاد, خوشنویسی شده و ترکیبی از طلای زرد 18 عیار و سنگ اونیکس است. این مدال با وزن 3.320 گرم و با اجرت ساخت 25000 تومان و قیمت سنک 30000 تومان برای هر گرم میباشد. مدال فرهاد به سفارش مشتری ساخته شده و قابل سفارش مجدد میباشد. جهت اطلاعات دقیقتر سفارش کالا, میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

این مدال ترکیبی است از سنگ و طلا بطوریکه سنگ دلربا اصل با فرم اشک مانند, با قابی از طلا کادر بندی شده و جلوه بیشتری پیدا کرده است. این مدال با زنجیر کوتاه و بلند قابل استفاده بوده و حتی میتوان به عنوان گردنبند رولباسی از آن استفاده نمود. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و 1.080 گرم وزن دارد. این کار دست ساز بوده و اجرت ساخت هر گرم 250.000 ریال و قیمت سنگ 300.000 ریال میباشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

این مدال ترکیبی است از سنگ و طلا بطوریکه سنگ یشم سبزرنگ با قابی از طلا کادر بندی شده و جلوه بیشتری پیدا کرده است. این مدال با زنجیر کوتاه و بلند قابل استفاده بوده و حتی میتوان به عنوان گردنبند رولباسی از آن استفاده نمود. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و 1.370 گرم وزن دارد. این کار دست ساز بوده و اجرت ساخت هر گرم 250.000 ریال و قیمت سنگ 400.000 ریال میباشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از این کالا میتوانید با فروشگاه مربوطه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 275,000 تومان

مدالی که در تصویر میبینید با طراحی منحصر بفرد و مینیمالی که دارد, برای دختر خانمها و بانوان زیباپسند بسیار زیبا و مناسب است. این مدال از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سنگ بکار رفته درآن سنگ توپاز اصل لندن بلو میباشد. این مدال با وجود قیمت مناسبی که دارد بر روی اندام شما جلوه و زیبایی خوبی داشته و میتوانید به خود یا دوستانتان هدیه بدهید.

1