عکس فروشگاه

از
تا

انگشتر طلا سفید نگین بنفش از طلای سفید 18 عیار ساخته شده است. تمامی سنگ ها و نگین ها اتمی هستند و وزن ذکر شده به همراه سنگ می باشد و وزن سنگ ها کسر نشده است. با خرید آنلاین انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

انگشتر طلا سفید نگین سبز از طلای سفید 18 عیار ساخته شده است. تمامی سنگ ها و نگین ها اتمی هستند و وزن ذکر شده به همراه سنگ می باشد و وزن سنگ ها کسر نشده است. با خرید آنلاین انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

14,755,000 تومان

این مدل انگشتر طلا دو رنگ از طلای زرد و سفید 18 عیار ساخته شده است. این سبک انگشترهای دو رنگ طرفداران خاص خودش رو دارد و اکثرا مورد پسند خاص پسندان قرار می گیرد. با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

این مدل انگشتر طلا دو رنگ از طلای 18 عیار ساخته شده است. این سبک انگشترهای دو رنگ طرفداران خاص خودش رو دارد و اکثرا مورد پسند خاص پسندان قرار می گیرد. با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

انگشتر طلا سفید نگین دار از طلای سفید 18 عیار ساخته شده است. وزن نگین ها کسر شده است. با خرید آنلاین انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

انگشتر طلا سفید نگین دار از طلای سفید 18 عیار ساخته شده است. وزن نگین ها کسر شده است. این انگشتر طلا را می توان به عنوان انگشتر نشان نامزدی ( یا به زبان عامیانه انگشتر نشون) برای عروس خانم خریداری کرد. با خرید آنلاین انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

انگشتر طلا نگین دار برگ از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. وزن نگین ها کسر شده است. با خرید آنلاین انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

انگشتر طلا سفید نگین دار از طلای سفید 18 عیار ساخته شده است. وزن نگین ها کسر شده است. با خرید آنلاین انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

دستبند طلا کارتیر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. طول دستبند 22 سانتیمتر می باشد. این دستبند طلا به دلیل برند بودن قطعا مورد پسند دوستداران برند کارتیر قرار می گیرد. با خرید آنلاین دستبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

23,309,000 تومان

نیم ست طلا مشبک نگین اتمی از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است.وزن نگین ها کسر نشده است. این نیم ست دارای آویز، گوشواره و انگشتر می باشد. با خرید آنلاین نیم ست طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

دستبند طلا جلفایی از طلای 18 عیار ساخته شده است. دستبند طلا جلفایی از نمونه مدل های قدیمی است که از دیرباز تا کنون طرفداران خاصی دارد. با خرید آنلاین دستبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

دستبند طلا درخشان دو رنگ از طلای زرد و سفید 18 عیار ساخته شده است. این دستبند طلا بزرگ مدل النگویی می باشد. تمامی قسمت ها تراش می باشد. با خرید آنلاین دستبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

دستبند طلا حلقه ای لوکس دو رنگ از طلای زرد و سفید 18 عیار ساخته شده است. نگین ها اتمی هستند و وزن نگین ها کسر نشده است. ترکیب طلای زرد و سفید زیبایی بیشتری به ایت دستیند طلا داده است و قطعا مورد پسند دوست داران سبک ترکیبی قرار می گیرد. این دستبند طلا در دسته کالاهای لوکس قرار می گیرد. با خرید اینترنتی دستبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

انگشتر طلا نگین دار برگ از طلای رزگلد 18 عیار ساخته شده است. نگین ها اتمی هستند و وزن ذکر شده بدون سنگ می باشد . این انگشتر زیبا به خاطر نگین هایی که دارد می توان به عنوان انگشتر نشان نامزدی هم از آن استفاده کرد. با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

دستبند طلا النگویی لوکس از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. مزین شدن نگین های سفید با طلای زرد در قسمتی از این دستبند طلا، زیبایی دو چندان به آن داده است و مزیت این دستبند این است که شما در سه حالت مختلف با سه طرح متفاوت میتوانید این دستبند رو استفاده کنید.نگین ها اتمی هستند و وزن آنها کسر نشده است.قسمت مشکی رنگ دستبند، میناکاری می باشد. این دستبند طلا در دسته دستبندهای لوکس قرار می گیرد و قطعا مورد پسند خاص پسندان قرار می گیرد. با خرید اینترنتی دستبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

دستبند طلا النگویی تراش طرح برگ از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. این دستبند تماما از تکنیک تراش استفاده شده است و هیچ نگینی در آن بکار نرفته است. سبک این دستبند به گونه ای است که به راحتی می توانید با اکسسوری های دیگر ست کنید. با خرید اینترنتی دستبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

وزن ذکر شده مربوط به هر یک از النگوها می باشد. این وزن مربوط به سایز 1 می باشد

وزن ذکر شده به همراه زنجیر می باشد. این نیم ست شامل مدال، زنجیر، گوشواره و انگشتر می باشد. وزن زنجیر جداگانه: 2.75 گرم می باشد. قسمتهای داخلی مثلث تراش می باشد.

54,381,000 تومان

مدال طلا فروهر دو طرفه می باشد و دو طرف مدال طرح دارد

(این محصول در ویترین ازدواج قرار دارد)

80,782,000 تومان

(این محصول در ویترین ازدواج قرار دارد)

30,153,000 تومان

وزن ذکر شده به همراه زنجیر می باشد

1 2 3 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک