عکس فروشگاه

از
تا
قیمت حدودی: 40,000,000 تومان

یک جفت گوشواره اضافه همراه سرویس می باشد.

قیمت حدودی: 18,995,000 تومان

این سرویس تراش خور از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. در این سرویس هیچ سنگی بکار نرفته و جلوه و درخشش آن بواسطه تراشهای کار شده بر روی سرویس میباشد. این سرویس برای زینت دادن شما در مجالس بسیار جذاب میباشد. همچنین این سرویس بواسطه مزد ساخت بسیار مناسبش, از نظر سرمایه گذاری گزینه بسیار خوبی میتواند باشد.

قیمت حدودی: 19,166,000 تومان

این سرویس از طلای سفید 18 عیار ساخته شده است. این سرویس تجملی و سنگ خور در بدن شما و در مجالس جلوه زیبایی دارد و لازم به ذکر است که سنگهای بکار رفته در آن از سنگ اتمی میباشد. این سرویس مزد ساخت بسیار مناسبی دارد و برای زینت دادن شما و همچنین جنبه سرمایه گذاری گزینه بسیار خوبی میتواند باشد.

قیمت حدودی: 15,468,000 تومان

این سرویس از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و قسمتهایی از آن آبکاری سفید شده است. در این سرویس هیچ سنگی بکار نرفته و جلوه آن را بیشتر نموده است. این سرویس مزد ساخت بسیار مناسبی دارد و برای زینت دادن شما, و همچنین جنبه سرمایه گذاری, گزینه بسیار خوبی میتواند باشد.

قیمت حدودی: 16,362,000 تومان

این سرویس از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و قسمتهایی از آن آبکاری سفید شده است. در این سرویس هیچ سنگی بکار نرفته و فرم طراحی ان و تراشهای کار شده بر این سرویس, جلوه آن را بیشتر نموده است. این سرویس مزد ساخت بسیار مناسبی دارد و برای زینت دادن شما, و همچنین جنبه سرمایه گذاری, گزینه بسیار خوبی میتواند باشد.

قیمت حدودی: 19,997,000 تومان

این سرویس از طلای 18 عیار ساخته شده و در دو رنگ موجود میباشد. یک مدل از این سرویس تلفیقی است از طلای زرد و سفید و مدل دیگر آن کاملا از طلای سفید میباشد. لازم به ذکر است, در این سرویس هیچ سنگی بکار نرفته و فرم طراحی ان و تضاد بافت مات و صیقلی آن کنار هم جلوه آن را بیشتر نموده است. این سرویس مزد ساخت بسیار مناسبی دارد و برای زینت دادن شما و همچنین جنبه سرمایه گذاری گزینه بسیار خوبی میتواند باشد.

قیمت حدودی: 19,260,000 تومان

این سرویس تراش خور از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. در این سرویس هیچ سنگی بکار نرفته و جلوه و درخشش آن بواسطه بافت ضربه ای و تراشهای کار شده بر روی سرویس میباشد. این سرویس مزد ساخت بسیار مناسبی دارد و برای زینت دادن شما و همچنین جنبه سرمایه گذاری گزینه بسیار خوبی میتواند باشد.

قیمت حدودی: 2,751,000 تومان

این النگو در 3 سایز مختلف و با وزنی بین 6 تا 7 گرم موجود بوده و مشخصات ثبت شده در سایت مربوط به سایز شماره 2 میباشد. این النگو در دو رنگ مختلف بوده که البته هردو از طلای زرد 18 عیار ساخته شده, که یک مدل کاملا زرد بوده و تنها در نقاطی آبکاری سفید شده و مدل دوم میزان آبکاری سفید آن بیشتر میباشد. این کالا مزد ساخت بسیار مناسبی دارد و برای زینت دادن شما و همچنین جنبه سرمایه گذاری گزینه بسیار خوبی میتواند باشد, ضمن اینکه به این کالا 5درصد تخفیف نیز تعلق گرفته است.

قیمت حدودی: 2,699,000 تومان

این النگو در 3 سایز مختلف و با وزنی بین 5.3 تا 5.8 گرم موجود بوده و مشخصات ثبت شده در سایت مربوط به سایز شماره 3 میباشد. این النگو که از طلای زرد 18 عیار ساخته شده,قسمتهایی از آن آبکاری خاکستری و سفید شده و بر جذابیت این النگو افزوده شده است. این کالا مزد ساخت بسیار مناسبی دارد و برای زینت دادن شما و همچنین جنبه سرمایه گذاری گزینه بسیار خوبی میتواند باشد, ضمن اینکه به این کالا 5درصد تخفیف نیز تعلق گرفته است.

قیمت حدودی: 2,768,000 تومان

این النگو در 3 سایز مختلف و با وزنی بین 5 تا 6 گرم موجود بوده و مشخصات ثبت شده در سایت مربوط به سایز شماره 2 میباشد. این النگو که از طلای زرد 18 عیار ساخته شده, و قسمتهایی از آن در فواصلی مشخص سوراخهای گردی شبکه شده است. این کالا مزد ساخت بسیار مناسبی دارد و برای زینت دادن شما و همچنین جنبه سرمایه گذاری گزینه بسیار خوبی میتواند باشد, ضمن اینکه به این کالا 5درصد تخفیف نیز تعلق گرفته است.

قیمت حدودی: 2,476,000 تومان

این النگو در 4 سایز مختلف و با وزنی بین 5 تا 6 گرم موجود بوده و مشخصات ثبت شده در سایت مربوط به سایز شماره 2 میباشد. این النگو که از طلای زرد 18 عیار ساخته شده, مزد ساخت بسیار مناسبی دارد و برای زینت دادن شما و همچنین جنبه سرمایه گذاری گزینه بسیار خوبی میتواند باشد, ضمن اینکه به این کالا 5درصد تخفیف نیز تعلق گرفته است.

قیمت حدودی: 4,590,000 تومان

این النگو با عنوان النگوی بحرینی, در 5 سایز مختلف و با وزنی بین 9 تا 11 گرم موجود بوده و مشخصات ثبت شده در سایت مربوط به سایز شماره 3 میباشد. این النگو که از طلای زرد 18 عیار ساخته شده, مزد ساخت بسیار مناسبی دارد و برای زینت دادن شما و همچنین جنبه سرمایه گذاری گزینه بسیار خوبی میتواند باشد, ضمن اینکه به این کالا 5درصد تخفیف نیز تعلق گرفته است.

قیمت حدودی: 1,141,000 تومان

انگشترهای سولیتر مدتی است در فرهنگ ما نیز به عنوان حلقه نامزدی جا باز کرده و آنرا به عنوان نشانی از تعهد با عروس میدهند. این انگشتر نیز مناسب مراسم نامزدی میباشد و از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. یک ردیف سنگ اتمی برلیان تراش بر روی رینگ ان کار شده است. لازم به ذکر است که سنگ بزرگ کار شده در انگشتر سولیتر نیز اتمی بوده و قیمت بسیار مناسبی دارد. همچنین این انگشتر مزد ساخت مناسبی دارد و میتواند گزینه مناسبی برای خرید شما عزیزان باشد.

قیمت حدودی: 1,261,000 تومان

گوشواره نرمال کاملا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سایز آن حدود 1.5 سانتیمتر میباشد. جلوه زیبایی که در این گوشواره میبینید, بواسطه تراشهای خطی کار شده بر آن بوده که درخشش و جلای خوبی به آن بخشیده است. این گوشواره برای بانوان و دخترخانهای با رنج سنی مختلف مناسب میباشد. این گوشواره برای صورتهای مختلف با فرمهای گوناگون مناسب است, بویژه افرادی که صورت بیضی یا مستطیل شکل دارند. همچنین این گوشواره بواسطه مزد ساخت مناسبش میتواند گزینه خوبی برای شما عزیزان باشد.

قیمت حدودی: 1,279,000 تومان

این پابند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و حدود 20 سانتیمتر طول دارد. آویزهای این پابند یکی در میان از طلای زرد و سفید میباشد که جذابیت و تنوع زیبایی به این کالا داده است. این پابند برای گروه سنی مختلف مناسب بوده, و مزد ساخت مناسبش, آنرا گزینه خوبی برای خرید شما زیباپسندان کرده است.

1 2 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک