عکس فروشگاه

ساعات کاری : 10 الی 13:30 17 الی 20:30

آدرس: اصفهان- خیابان چهارباغ بالا, مجتمع تجاری کوثر, طبقه همکف, شماره 281

"حدود 60 درصد اجناس گالری محتشم پور به خاطر انحصاری بودن طرحها فقط یک بار تولید می شوند و از زمان ارائه این طرحها بر روی سایت، در مدت زمان بسیار کوتاه (میانگین 6 روزه) به فروش می رسند و برای سفارش مجدد کالاهایی که موجود نمی باشد حدود 15 روز زمان نیاز هست."

از
تا
قیمت حدودی: 980,000 تومان

این انگشتر در 3 رنگ زرد، سفید و رزگلد موجود می باشد.

قیمت حدودی: 1,500,000 تومان

"خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست؟"

قیمت آنلاین: 3,964,000 تومان

نیم ست محبت ، این نیم ست, تلفیقی از قلب و مرغ آمین و از طلای زرد 18 عیار میباشد. در گردنبند و دستبند، مرغ آمین و قلب از 2 طرف به زنجیر ظریفی متصل شده اند. گوشواره هم مدل میخی میباشد .این نیم شت بسیار مناسب برای خانم های جوان می باشد و هدیه مناسبی ست برای خانم هایی که طرفدار مرغ آمین هستند.

قیمت آنلاین: 4,284,000 تومان

ساده، زیبا و شیک. انگشتری که در تصویر میبینید بواسطه نوع طراحی ساده و رنگ طلا یادآور انگشترهای قدیمی میباشد, و از انجا که زیورآلات با طرح قدیم حتی از طرف جوانترها مورد استقبال قرار گرفته این کالا میتواند برای همه رده های سنی گزینه زیبا و مناسبی باشد. این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است و به دلیل سبک ساده ای که دارد شما میتوانید آن را با بقیه اکسسوری های خود به راحتی ست کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

انگشتری دست ساز و با اصالت . انگشتری که در تصویر میبینید بواسطه نوع طراحی خاص و رنگ طلا یادآور انگشترهای قدیمی میباشد, و از انجا که زیورآلات با طرح قدیم حتی از طرف جوانترها مورد استقبال قرار گرفته این کالا میتواند برای همه رده های سنی گزینه زیبا و مناسبی باشد.این انگشتر که همرا با سکه نقره ای طرح قدیم ساخته شده است و به گونه ای طراحی شده که کل انگشتر از طلای زرد 18 عیار و قسمت رویی انگشتر را سکه نقره ای کار شده و همین کار باعث شده این انگشتر را به نمونه ای خاص و هنری تبدیل کند.

1 2 3 4 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک