عکس فروشگاه

گالری طلا و جواهر محتشم پور با بیش از 20 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت انواع طلا و جواهر یکی از فروشندگان دیجی زرگر می باشد.

از
تا

گردنبند طلا حروف از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. این گردنبند قابل ساخت در حروف مورد نظر شماست. ترکیب قلب در کنار حروف زیبایی بیشتری به گردنبند طلا داده و هدیه مناسبی برای عزیزان شماست. با خرید اینترنتی گردنبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید

12,697,000 تومان

گردنبند طلا هیچ از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. . این گردنبند طلا مناسب برای لباس های یقه 7 و باز می باشد. با خرید آنلاین گردنبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید

انگشتر طلا دلربا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است.وزن سنگ کسر شده است. این انگشتر زیبا و خاص قطعا مورد پسند خاص پسندان قرار می گیرد. با خرید آنلاین انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

7,141,000 تومان

دستبند طلا گوی تراش از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. با خرید آنلاین دستبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

آویز طلا ساعت حلقه از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. آویز طلا ساعت هدیه زیبایی برای عزیزان شماست. امروزه در اکسسوری ها از آویز ساعت هم استفاده می کنند و قطعا این آویز ساعت طلا مورد پسند اکثر سلیقه قرار میگیرد. آویز ساعت طلا را هم با ساعت طلا و هم ساعت های بند چرمی می توان به زیبایی ست کرد. با خرید اینترنتی آویز ساعت طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

گردنبند طلا سکه ای از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. چیدمان سکه ها در کنار هم سبکی ساده رو ایجاد کرده که همیشه مورد پسند دوستداران سبکهای ساده قرار میگیرد. با خرید اینترنتی گردنبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید

انگشتر طلا و عقیق سبز رنگ از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. وزن سنگ عقیق کسر شده است. انگشترهای عقیق همیشه طرفداران خاصی دارد و مورد استقبال بیشتر سلیقه قرار میگیرد.با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

انگشتر طلا و عقیق از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. وزن سنگ عقیق کسر شده است. انگشترهای عقیق همیشه طرفداران خاصی دارد و مورد استقبال بیشتر سلیقه قرار میگیرد. با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

آویز ساعت طلا بته جقه از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. قسمت رنگی آویز طلا میناکاری می باشد.آویز طلا ساعت هدیه زیبایی برای عزیزان شماست. امروزه در اکسسوری ها از آویز ساعت هم استفاده می کنند و قطعا این آویز ساعت طلا مورد پسند اکثر سلیقه قرار میگیرد. آویز ساعت طلا را هم با ساعت طلا و هم ساعت های بند چرمی می توان به زیبایی ست کرد. با خرید اینترنتی آویز ساعت طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

دستبند طلا و مروارید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. وزن مروارید کسر شده است. متن شعر "مائيم وخيال يار و اين گوش دل". دستبند طلا مروارید از هدیه های زیبا و با ارزشی است که میتوانید به عزیزان خود هدیه دهید. با خرید اینترنتی دستبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

دستبند طلا اسپرت کارتیر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. دستبند کارتیر طلا در رنگ بندی مختلف بند وجود دارد. دستبند اپرت طلا کارتیر هدیه زیبا و ارزشمندی برای عزیزان شماست. با خرید اینترنتی دستبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

15,802,000 تومان

انگشتر طلا سکه ای زیر خاکی از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. این انگشتر طلا خاص و طرح قدیمی مثل انگشترهای عتیقه و قطعا مورد پسند دوستداران طرح های قدیمی قرار می گیرد. با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

گردنبند طلا و مروارید پروانه از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. مرواریدها پرورشی هستند و وزن آنها کسر شده است. قسمت مدال این گردنبند طلا به دلیل طرح پروانه در دسته کالاهای فانتزی قرار می گیرد و قطعا مورد پسند خاص پسندان قرار می گیرد. این گردنبند طلا قطعا میتواند هدیه با ارزشی برای عزیزان شما باشد که همیشه به دنبال حس رهایی و آزادی هستند. این گردنبند طلا مناسب برای لباس های یقه باز و بسته می باشد. با خرید اینترنتی گردنبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید

انگشتر طلا و فیروزه از از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. سنگ فیروزه نیشابور اصل در این انگشتر استفاده شده است و وزن سنگ ها کسر شده است. ترکیب طلا و فیروزه همیشه جزو طرح های پرطرفدار می باشد و و اکثرا مورد پسند خاص پسندان قرار می گیرد. با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

گردنبند طلا سه بعدی مات از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. ساخت این گردنبند به گونه ای که سبک سه بعدی دارد و قطعا جلوه بیشتری به گردنبند هایی تک بعدی دارد. این گردنبند طلا مناسب برای لباس های یقه 7 و باز می باشد. با خرید اینترنتی گردنبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

دستبند طلا و فیروزه از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. بخشی از قسمت های طلای این دستبند طرح ون کلیف می باشد و قطعا مورد پسند دوستداران برند ون کلیف قرار می گیرد. این طرح دستبندها سبکی کلاسیک دارند. وزن سنگ ها کسر شده است. این دستبند طلا می تواند هدیه مناسبی برای عزیزان شماست. با خرید اینترنتی دستبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

گردنبند طلا رولباسی اونیکس از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. وزن سنگ کسر شده است. سنگ های اونیکس مشکی استفاده شده در این گردنبند طرح ون کلیف و دایره ای هستند و قطعا مورد پسند طرفداران برند ون کلیف قرار می گیرد. گردنبند طلا رولباسی در دسته کالاهای فانتزی قرار می گیرد. این گردنبند طلا مناسب برای لباس های یقه بسته می باشد. با خرید اینترنتی گردنبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید

انگشتر طلا و عقیق کلاسیک از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. وزن سنگ کسر شده است. ترکیب طلا و سنگ عقیق از گذشته تا امروز همیشه مورد پسند خاص پسندان بوده است. رنگ سبز عقیق زیبایی بیشتری رو به انگشتر داده و با تم لباس سبز قطعا بسیار زیباتر می شود. انگشتر طلا طرح قدیم دست ساز می باشد و هنر دست هنرمندان عزیز کشور است. با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

2,388,000 تومان

انگشتر طلا قلب از طلای 18 عیار ساخته شده است. این انگشتر طلا ظریف با طرح قلب هدیه مناسبی برای عزیزان شماست. با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

انگشتر طلا کلاسیک و عقیق سبز از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. وزن سنگ کسر شده است. ترکیب طلا و سنگ عقیق از گذشته تا امروز همیشه مورد پسند خاص پسندان بوده است. رنگ سبز عقیق زیبایی بیشتری رو به انگشتر داده و با تم لباس سبز قطعا بسیار زیباتر می شود. با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

دستبند طلا و چرم کاج از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. چرم درسا می باشد. این دستبند می تواند هدیه مناسبی برای عزیزان شما باشد. با خرید اینترنتی دستبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

انگشتر طلا کلاسیک از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. وزن سنگ کسر شده است. با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

دستبند طلا و مهره اسپرت از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. این دستبند می تواند هدیه مناسبی برای عزیزان شما باشد. با خرید اینترنتی دستبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید

گوشواره طلا کلاسیک دستساز می باشد و از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. با خرید اینترنتی گوشواره طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید

31,091,000 تومان

تک دست طلا کلاسیک از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. این تک دست شبیه به طلاهای زیرخاکی و قدیمی می باشد و از اینرو قطعا مورد پسند دوستداران طرح های قدیمی و کلاسیک واقع می شود. با خرید اینترنتی تک دست طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

انگشتر طلا و عقیق سبز از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. تلفیق طلا و عقیق در صنعت طلاسازی بسیار مرسوم است و باعث می شود زیبایی بیشتری به طلا بخشد. این انگشتر طلا قطعا مورد پسند خاص پسندان قرار می گیرد. وزن عقیق کسر شده است. با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

انگشتر طلا و مروارید لوکس از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. تلفیق طلا و مروارید همیشه مورد پسند خاص پسندان بوده است. وزن مروارید کسر شده است. با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

دستبند طلا اسپرت کارتیر قابل ساخت در بند دلخواه شما.این دستبند طلا می تواند هدیه مناسبی برای عزیزان شما باشد. با خرید اینترنتی دستبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

دستبند طلا النگویی دو رنگ از طلای زرد و سفید 18 عیار ساخته شده است. با خرید اینترنتی دستبند طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

گردنبند رولباسی طلا و مروارید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است.تلفیق طلا و مروارید همیشه مورد پسند خاص پسندان بوده است. وزن مرواریدها کسر شده است. با خرید اینترنتی سرویس طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

1 2 3 4 5 6 7