عکس فروشگاه

از
تا
قیمت آنلاین: 5,003,000 تومان

انگشتری که در تصویر میبینید دارای طرحی زیبا و جذاب است, و در ترکیب و هم نشینی رنگها در کنار هم دقت بسزایی شده که بر زیبایی و جذابیت آن به طرز چشمگیری افزوده است.این انگشتر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سنگهای اتمی سیاه و سفید کار شده بر آن در کنار سطح صیقلی طلای زرد, جذابیت زیادی پیدا کرده است. این انگشتر برای خانمهای زیبا پسند و در گروه سنی مختلف مناسب بوده و محدودیت سنی خاصی ندارد و از آنجا که دستبند ست این انگشتر نیز موجود است میتوانید با هم ست کرده و در میهمانیها و مجالس از زیبایی آن بهره مند گردید. لازم به ذکر است به این کالا 9درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 13,859,000 تومان

دستبندی که در تصویر میبینید دارای طرحی زیبا و جذاب است, و در ترکیب و هم نشینی رنگها در کنار هم دقت بسزایی شده که بر زیبایی و جذابیت آن به طرز چشمگیری افزوده است.این دستبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سنگهای اتمی سیاه و سفید کار شده بر آن در کنار سطح صیقلی طلای زرد, جذابیت زیادی پیدا کرده است. این انگشتر برای خانمهای زیبا پسند و در گروه سنی مختلف مناسب بوده و محدودیت سنی خاصی ندارد و از آنجا که انگشتر ست این کالا نیز موجود است میتوانید با هم ست کرده و در میهمانیها و مجالس از زیبایی آن بهره مند گردید. لازم به ذکر است به این کالا 9درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 5,203,000 تومان

زیورآلات ساده و مینیمال و همینطور انگشترهای درشت و نمادار مدتی است مد شده و طرفداران بسیاری دارد که محدود به رنج سنی خاصی نبوده و همه عزیزان میتوانند خود را با چنین انگشتری بیارایند. این انگشتر سطح صاف و صیقلی داشته و در مقطع آن با نقوش مشبک آراسته شده است و در دست جلو خوبی دارد. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و به آن 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است. چنانکه در تصویر میبینید دستبندی ست این کالا در سایت دیجی زرگر موجود است که میتوانید با این انگشتر ست کرده و بطور روزانه و یا در میهمانیها از زیبایی آن لذت ببرید.

قیمت آنلاین: 26,152,000 تومان

زیورآلات ساده و مینیمال مدتی است مد شده و طرفداران بسیاری دارد که محدود به رنج سنی خاصی نبوده و همه عزیزان میتوانند خود را با چنین زیوری بیارایند. این دستبند دارای سطح صاف و صیقلیبوده و یک ردیف سنگ اتمی سیاه بر روی آن اجرا شده که بر جذابیت این کالا تا حد زیادی افزوده است. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و به آن 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است. چنانکه در تصویر میبینید انگشتر ست این کالا در سایت دیجی زرگر موجود است که میتوانید با این دستبند ست کرده و بطور روزانه و یا در میهمانیها از زیبایی آن لذت ببرید.

قیمت آنلاین: 4,332,000 تومان

این انگشتر از طلای18 عیار ساخته شده که نیمی از آن از رنگ زرد و نیم دیگر آن رزگلد میباشد. رویه این انگشتر با دو فرم ضربدری طراحی شده, که مقطع هر کدام که به فرم اشکی طراحی شده و همچنین بدنه انگشتر, سنگهای اتمی بصورت پیوسته و سنگفرشی کار شده و جذابیت و زیبایی منحصربفردی به آن بخشیده است.

قیمت آنلاین: 4,584,000 تومان

انگشتری که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و ظرافت و تنوع در طرح آن, جلوه و جذابیت زیادی در دستان شما خواهد داشت. همچنین سنگهای اتمی کار شده بر این کالا بر درخشش آن افزوده است و آنرا کالایی زیبا و مناسب برای میهمانیها و مجالس نموده است.

قیمت آنلاین: 7,403,000 تومان

انگشترهای درشت و پرکار مدتی است که مد شده و طرفداران زیادی را در گروه سنی مختلف و حتی در بین دختر خانمهای جوان به خود اختصاص داده است. در این انگشتر چهار فرم با مقطه مثلثی شکل بر روی دست حرکت کرده و در مقطع و بدنه آن سنگهای اتمی در دو رنگ سیاه و سفید اجرا شده که جذابیت و جلوه آنرا دو چندان نموده است.

قیمت آنلاین: 18,213,000 تومان

چنامکه در تصویر میبینید این دستبند دارای طرحی هندسی و اسپرت بوده که برای میهمانیها و بانوانی که علاقه به زیورآلات اسپرت و خاص دارند گزینه بسیار برازنده ای میباشد. این النگو از طلای زرد زیرخاکی با عیار 18 ساخته شده که لبه های آن براق و صیقلی بوده و در نتیجه بر زوایای هندسی آن تاکید ویژه ای کرده و بر جذابیت آن افزوده است. لازم به ذکر است این کالا با دو عرض پهن و باریکتر موجود میباشد و اطلاعات ثبت شده در سایت مربوط به دستبند با عرض بیشتر میباشد. همچنین گفتنی است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 21,485,000 تومان

این دستبند از طلای 18 عیار, و ترکیبی اسپرت و زیبا از سه رنگ طلای زرد و سفید و رزگلد در کنار یکدیگر میباشد. فرم قطعات ان و تزیینات مشبک اجرا شده بر هر قطعه بر جذابیت این کالا افزوده و جلوه زیبایی به آن بخشیده است. این دستبند محدود به رنج سنی خاصی نمیباشد و هم برای دختر خانمها و هم بانوان عزیز گزینه زیبا و مناسبی میباشد. لازم به ذکر است این دستبند دارای قفل تنظیم سایز بوده و به راحتی میتوانید به سایز مناسسب دستتان تنظیم کنید. همچنین به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 5,225,000 تومان

دستبندی که در این تصویر میبینید دارای طرحی اسپرت و در عین حال جذاب میباشد. این دستبند از طرحهای منحصر بفرد و خاص است که کمتر مشابه آن در بازار دیده میشود و برای بانوان و بویژه دختر خانمهای عزیز با سلیقه شیک و ساده گزینه مناسبی خواهد بود. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سنگ روی آن کریستال هفت رنگ است که با تراش اشک اجرا شده بر آن تلالو زیبایی به آن بخشیده است. همچنین در اطراف سنگ کریستال, سنگهای اتمی با ظرافت اجرا شده که زیبایی این کالا را دو چندان نموده است. لازم به ذکر اس این دستبند دارای قفل و زنجیر تنظیم سایز میباشد که براحتی میتوانید به سایز مناسب دستتان تنظیم نمایید. نکته شایان ذکر اینکه, به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 8,886,000 تومان

این دستبند ترکیبی اسپرت و زیبا از سه رنگ طلای زرد و سفید و رزگلد در کنار یکدیگر میباشد. این دستبند محدود به رنج سنی خاصی نمیباشد و هم برای دختر خانمها و هم بانوان عزیز گزینه زیبا و مناسبی میباشد. این دستبند از طلای 18 عیارساخته شده و برق و تلالو آن, جلوه زیبایی به آن بخشیده و علاوه بر استفاده روزمره برای میهمانیها نیز گزینه مناسب و زیبایی خواهد بود. لازم به ذکر است این دستبند دارای قفل تنظیم سایز بوده و به راحتی میتوانید به سایز مناسسب دستتان تنظیم کنید. همچنین به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 9,715,000 تومان

این دستبند ترکیبی است از طلای زرد و سفید 18 عیار, که به طرز زیبایی کنار هم نشسته اند. این دستبند محدود به رنج سنی خاصی نمیباشد و هم برای دختر خانمها و هم بانوان عزیز گزینه زیبا و مناسبی میباشد. برق و تلالو گویهای تراش خور کار شده در این دستبند, جلوه انرا بیشتر نموده و علاوه بر استفاده روزمره برای میهمانیها نیز گزینه مناسب و زیبایی خواهد بود. این دستبند دارای قفل تنظیم سایز بوده و به راحتی میتوانید به سایز مناسب دستتان تنظیم کنید. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 21,827,000 تومان

ساعتی که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده که با صفحه و متن صدفی رنگ آن ست شده و جذابیت زیادی پیدا کرده است. این ساعت برای مکانها و سنین مختلف مناسب میباشد و شما بانوان عزیز میتوانید هم در مجالس و هم بطور روزمره از آن استفاده نمایید. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 39,292,000 تومان

چنانچه در تصویر میبینیداین نیم ست با فرم خاص و کمان شکل طراحی شده و استایلی اسپرت دارد. این نیم ست در دو رنگ طلای زرد و با آبکاری سیاه موجود است که بنا به سلیقه تان میتوانید خریداری کرده و از آن لذت ببرید. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و تعدادی سنگ اتمی بر روی آن اجرا شده که بر زیبایی و تنوع ظاهری آن افزوده است.

قیمت آنلاین: 37,492,000 تومان

ساعتی که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده که با صفحه و متن آن ست شده و جذابیت زیادی پیدا کرده است. سنگها و بافت خطی محیط ساعت جذابیت و جلوه این کالا را تا حد زیادی افزوده است و با وجود آنکه این ساعت برای مکانها و سنین مختلف مناسب میباشد, اما بواسطه سنگها و برق این ساعت میتوان از آن در مجالس نیز استفاده کرده و بدرخشید. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 23,436,000 تومان

استفاده از گویهای تراش خور معروف به البرنادو, مدتی است وارد صنعت طلا و جواهر شده و در طرحها و شیوه های متنوع ارائه میگردد. این دستبند نیز ترکیبی از گویهای البرنادو در سایزهای مختلف و رنگهای متنوع زرد و سفید و رزگلد میباشد. گویها از طلای 18 عیار بوده و بصورت بافت در کنار هم قرار گرفته که زیبایی خاصی بدان بخشیده و تلالو تراش گویها جلوه و درخشش آنرا تا حد زیادی افزایش داده است. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 23,944,000 تومان

تلفیق طلا و سنگهای رنگی جذابیت زیادی به زیورآلات طلا و جواهر میدهد و بر روی اندام و پوست شما جلوه زیادی خواهد داشت. در این دستبند به نام شکوفه, طلای زرد 18 عیار با گویهای عقیق به ارزش 30000 تومان تلفیق شده و طرحی زیبا و با جلوه ای زیاد ایجاد کرده است. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف ویژه تعلق گرفته است.

1 2 3 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک