عکس فروشگاه

از
تا
قیمت آنلاین: 13,960,000 تومان

دستبندی که در تصویر میبینید دارای طرحی زیبا و جذاب است, و در ترکیب و هم نشینی رنگها در کنار هم دقت بسزایی شده که بر زیبایی و جذابیت آن به طرز چشمگیری افزوده است.این دستبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سنگهای اتمی سیاه و سفید کار شده بر آن در کنار سطح صیقلی طلای زرد, جذابیت زیادی پیدا کرده است. این انگشتر برای خانمهای زیبا پسند و در گروه سنی مختلف مناسب بوده و محدودیت سنی خاصی ندارد و از آنجا که انگشتر ست این کالا نیز موجود است میتوانید با هم ست کرده و در میهمانیها و مجالس از زیبایی آن بهره مند گردید. لازم به ذکر است به این کالا 9درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 26,343,000 تومان

زیورآلات ساده و مینیمال مدتی است مد شده و طرفداران بسیاری دارد که محدود به رنج سنی خاصی نبوده و همه عزیزان میتوانند خود را با چنین زیوری بیارایند. این دستبند دارای سطح صاف و صیقلیبوده و یک ردیف سنگ اتمی سیاه بر روی آن اجرا شده که بر جذابیت این کالا تا حد زیادی افزوده است. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و به آن 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است. چنانکه در تصویر میبینید انگشتر ست این کالا در سایت دیجی زرگر موجود است که میتوانید با این دستبند ست کرده و بطور روزانه و یا در میهمانیها از زیبایی آن لذت ببرید.

قیمت آنلاین: 18,347,000 تومان

چنامکه در تصویر میبینید این دستبند دارای طرحی هندسی و اسپرت بوده که برای میهمانیها و بانوانی که علاقه به زیورآلات اسپرت و خاص دارند گزینه بسیار برازنده ای میباشد. این النگو از طلای زرد زیرخاکی با عیار 18 ساخته شده که لبه های آن براق و صیقلی بوده و در نتیجه بر زوایای هندسی آن تاکید ویژه ای کرده و بر جذابیت آن افزوده است. لازم به ذکر است این کالا با دو عرض پهن و باریکتر موجود میباشد و اطلاعات ثبت شده در سایت مربوط به دستبند با عرض بیشتر میباشد. همچنین گفتنی است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 21,643,000 تومان

این دستبند از طلای 18 عیار, و ترکیبی اسپرت و زیبا از سه رنگ طلای زرد و سفید و رزگلد در کنار یکدیگر میباشد. فرم قطعات ان و تزیینات مشبک اجرا شده بر هر قطعه بر جذابیت این کالا افزوده و جلوه زیبایی به آن بخشیده است. این دستبند محدود به رنج سنی خاصی نمیباشد و هم برای دختر خانمها و هم بانوان عزیز گزینه زیبا و مناسبی میباشد. لازم به ذکر است این دستبند دارای قفل تنظیم سایز بوده و به راحتی میتوانید به سایز مناسسب دستتان تنظیم کنید. همچنین به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 5,263,000 تومان

دستبندی که در این تصویر میبینید دارای طرحی اسپرت و در عین حال جذاب میباشد. این دستبند از طرحهای منحصر بفرد و خاص است که کمتر مشابه آن در بازار دیده میشود و برای بانوان و بویژه دختر خانمهای عزیز با سلیقه شیک و ساده گزینه مناسبی خواهد بود. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سنگ روی آن کریستال هفت رنگ است که با تراش اشک اجرا شده بر آن تلالو زیبایی به آن بخشیده است. همچنین در اطراف سنگ کریستال, سنگهای اتمی با ظرافت اجرا شده که زیبایی این کالا را دو چندان نموده است. لازم به ذکر اس این دستبند دارای قفل و زنجیر تنظیم سایز میباشد که براحتی میتوانید به سایز مناسب دستتان تنظیم نمایید. نکته شایان ذکر اینکه, به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 8,951,000 تومان

این دستبند ترکیبی اسپرت و زیبا از سه رنگ طلای زرد و سفید و رزگلد در کنار یکدیگر میباشد. این دستبند محدود به رنج سنی خاصی نمیباشد و هم برای دختر خانمها و هم بانوان عزیز گزینه زیبا و مناسبی میباشد. این دستبند از طلای 18 عیارساخته شده و برق و تلالو آن, جلوه زیبایی به آن بخشیده و علاوه بر استفاده روزمره برای میهمانیها نیز گزینه مناسب و زیبایی خواهد بود. لازم به ذکر است این دستبند دارای قفل تنظیم سایز بوده و به راحتی میتوانید به سایز مناسسب دستتان تنظیم کنید. همچنین به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 9,786,000 تومان

این دستبند ترکیبی است از طلای زرد و سفید 18 عیار, که به طرز زیبایی کنار هم نشسته اند. این دستبند محدود به رنج سنی خاصی نمیباشد و هم برای دختر خانمها و هم بانوان عزیز گزینه زیبا و مناسبی میباشد. برق و تلالو گویهای تراش خور کار شده در این دستبند, جلوه انرا بیشتر نموده و علاوه بر استفاده روزمره برای میهمانیها نیز گزینه مناسب و زیبایی خواهد بود. این دستبند دارای قفل تنظیم سایز بوده و به راحتی میتوانید به سایز مناسب دستتان تنظیم کنید. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 23,610,000 تومان

استفاده از گویهای تراش خور معروف به البرنادو, مدتی است وارد صنعت طلا و جواهر شده و در طرحها و شیوه های متنوع ارائه میگردد. این دستبند نیز ترکیبی از گویهای البرنادو در سایزهای مختلف و رنگهای متنوع زرد و سفید و رزگلد میباشد. گویها از طلای 18 عیار بوده و بصورت بافت در کنار هم قرار گرفته که زیبایی خاصی بدان بخشیده و تلالو تراش گویها جلوه و درخشش آنرا تا حد زیادی افزایش داده است. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 24,121,000 تومان

تلفیق طلا و سنگهای رنگی جذابیت زیادی به زیورآلات طلا و جواهر میدهد و بر روی اندام و پوست شما جلوه زیادی خواهد داشت. در این دستبند به نام شکوفه, طلای زرد 18 عیار با گویهای عقیق به ارزش 30000 تومان تلفیق شده و طرحی زیبا و با جلوه ای زیاد ایجاد کرده است. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف ویژه تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 12,265,000 تومان

دستبند جسیکا, از انواع دستبند های اسپرت بوده که از طلای 18 عیار ساخته شده است و تلفیقی از طلای سفید و زرد میباشد. در قسمتهای سفید رنگ این دستبند, تعدادی سنگ اتمی کار شده که جلوه و درخشش آنرا بیشتر کرده است. این دستبند برای گروه سنی مختلف مناسب بوده و علاوه بر استفاده روزمره, برای مجالس و میهمانیها نیز شکیل و زیباست.

قیمت آنلاین: 16,983,000 تومان

دستبند رزگلد, از انواع دستبند های اسپرت بوده که از طلای 18 عیار ساخته شده است و تلفیقی از طلای سفید و مسی میباشد. در این دستبند سنگ و نگینی کار نشده است . درخششی که بر روی حلقه های سفید رنگ میبینید صرفا بخاطر بافت زنجیرهای حلقه است. این دستبند برای گروه سنی مختلف مناسب بوده و علاوه بر استفاده روزمره, برای مجالس و میهمانیها نیز شکیل و زیباست.

قیمت آنلاین: 14,177,000 تومان

دستبند رزگلد, از انواع دستبند های اسپرت بوده که از طلای 18 عیار ساخته شده است و تلفیقی از طلای زرد و سفید و مسی میباشد. بر روی این دستبند بر روی دو حلقه از آن, تعدادی سنگ اتمی کار شده و جذابیت و درخشش آنرا بیشتر نموده است. این دستبند برای گروه سنی مختلف مناسب بوده و علاوه بر استفاده روزمره, برای مجالس و میهمانیها نیز شکیل و زیباست.

قیمت آنلاین: 17,481,000 تومان

دستبند طلا گوچی دو طرفه می باشد و از هر 2 طرف ظاهر زیبا و جذابی دارد، یک طرف برند گوجی و طرف دیگر گل 4 پر می باشد

قیمت آنلاین: 30,931,000 تومان

وزن انگشتر 6.200 گرم، وزن دستبند 22.330 گرم

قیمت آنلاین: 21,360,000 تومان

قیمت دستبند و انگشتر با هم محاسبه شده است.

1 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک