عکس فروشگاه

از
تا
قیمت آنلاین: 59,031,000 تومان

از ویژگی های بارز این سرویس میتوان به طراحی پیچیده و خاص آن پرداخت. در این طرح شاهد ترکیب و تلفیق تکنیکها مختلف هستیم بطوریکه در قسمتی از هر کالا شاهد بافتی هستیم که طلا در فرمهای گوناگون بصورت بافت پارچه ای اجرا شده اند و در قسمتی دیگر تلفیق زنجیر و گویهای تراش خور را داریم که بصورت رشته هایی آویز شده و حرکت آن بر روی بدن جلوه و جذابیت ویژه ای ایجاد میکند. از ویژگی های دیگر این سرویس میتوان به رنگ خاص و منحصربفرد آن اشاره نمود که در آن شاهد ترکیب زیبای طلای زرد و قهوه ای در کنار هم هستیم. نکته دیگر آنکه این کالا از طلای 18 عیار ساخته شده و به آن 9 درصد تخفیف تعلق گرفته است

قیمت آنلاین: 36,376,000 تومان

این سرویس از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سنگهای اتمی اتریشی بکار رفته در ان بر تلالو و درخشش این ست افزوده است. تنوع فرمی بکار رفته در این سرویس جذابیت بصری ایجاد کرده و فرم های رشته ای آویز شده جلوه زیبایی بر اندام شما ایجاد خواهد کرد. لازم به ذکر است به این کالا9 درصد تخفیف ویژه تعلق گرفته است.

قیمت آنلاین: 55,373,000 تومان

تلفیق طلا و سنگهای رنگی جذابیت زیادی به زیورآلات طلا و جواهر میدهد و بر روی اندام و پوست شما جلوه زیادی خواهد داشت. در این سرویس با نام شکوفه, طلای زرد 18 عیار با گویهای سیاه رنگ و تراش خورده به ارزش 80000 تومان تلفیق شده و طرحی زیبا و با جلوه ای زیاد ایجاد کرده است. لازم به ذکر است به این کالا 9 درصد تخفیف ویژه تعلق گرفته و وزن سنگها از وزن طلا کسر شده است.

1 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک