عکس فروشگاه

از
تا
قیمت آنلاین: 1,430,000 تومان

این گوشواره با الهام از نقوش سنتی ایرانی و فرم اسلیمی و سرترنج طراحی شده است. این گوشواره که از انواع گوشواره های آویز است, از دو زنجیر کوتاه و بلند تشکیل شده که در انتهای هرکدام, فرم اسلیمی مشبک آویخته شده است و حرکت آن در کنار صورت و در لابلای موهایتان جذابیت بصری ایجاد کرده و ظرافت و زنانگی شما را دوچندان میکند. این جفت گوشواره از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است و با توجه به جلوه آن, وزن پایینی دارد.

قیمت آنلاین: 435,000 تومان

آویز ساعت از جمله زیورآلاتی است که اخیرا مورد پسند جوانان قرار گرفته و مد روز شده است. این اویز ساعت با طرح آهو نیز از جمله طرحهایی است که در کنار ساعت شما جلوه زیبایی دارد و برای کودکان و دخترخانمها با سلیقه شاد و کودکانه مناسب است. زنجیر و آویز آهو این کالا از طلای زرد 18 عیار میباشد.

قیمت آنلاین: 453,000 تومان

آویز ساعت از جمله زیورآلاتی است که اخیرا مورد پسند جوانان قرار گرفته و مد روز شده است. این اویز ساعت با طرح عینک و سبیل نیز از جمله طرحهای خاص و جالب است که در کنار ساعتی اسپرت جلوه جالب و بامزه ای دارد. زنجیر و آویز این کالا از طلای زرد 18 عیار میباشد.

قیمت آنلاین: 625,000 تومان

آویز ساعت از جمله زیورآلاتی است که اخیرا مورد پسند جوانان قرار گرفته و مد روز شده است. این اویز ساعت با طرح قلب نیز از جمله طرحهای خاص است که در کنار ساعت شما جلوه زیبایی دارد و برای گروه سنی مختلف نیز مناسب است. زنجیر و آویز قلب این کالا از طلای زرد 18 عیار میباشد.

قیمت آنلاین: 5,453,000 تومان

وزن مدال طلا 5 گرم وزن گوشواره ها 7.340 گرم

قیمت آنلاین: 15,688,000 تومان

میزان تخفیف 3 درصد از قیمت کالا میباشد!

1 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک