از
تا

تک دست طلا دو رنگ کودکانه از طلای زرد و سفید 18 عیار ساخته شده است. این تک دست در وزن 5 تا 7 گرم متغیر می باشد و در سایز 1 تا 5 کودکانه موجود می باشد.

انگشتر طلا بچه گانه کفشدوزک از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. قسمت های رنگی روی انگشتر میناکاری می باشد. با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

تمیمه طلا بچه گانه از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. قسمت های رنگی روی تمیمه، میناکاری می باشد. انگشتر این تمیمه قابل سایز شدن می باشد. استفاده از این اکسسوری زیبا جلای بیشتری رو به دستان کودک عزیز شما می دهد. با خرید آنلاین تمیمه طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید

انگشتر طلا کودکانه کیتی از طلای 18 عیار ساخته شده است. قسمت های رنگی رو ی انگشتر، میناکاری است. این انگشتر طلا قابل سایز شدن برای تمامی انگشت های کودک دلبند شماست. با خرید آنلاین انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

انگشتر طلا کودکانه کیتی از طلای 18 عیار ساخته شده است. قسمت های رنگی رو ی انگشتر، میناکاری است. این انگشتر طلا قابل سایز شدن برای تمامی انگشت های کودک دلبند شماست. با خرید آنلاین انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

انگشتر طلا کودکانه کیتی از طلای 18 عیار ساخته شده است. قسمت های رنگی رو ی انگشتر، میناکاری است. این انگشتر طلا قابل سایز شدن برای تمامی انگشت های کودک دلبند شماست. با خرید آنلاین انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

النگو طلا کودکانه کیتی از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. قسمت های رنگی روی النگو میناکاری می باشد. وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد. با خرید اینترنتی النگو طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

مدال طلا بچه گانه از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. این مدال طلا کودکانه می توانئد هدیه مناسبی برای عزیزان کوچولو شما باشد. با خرید اینترنتی مدال طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید

انگشتر طلا کودکانه دختر از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. قطر دایره روی انگشتر 1 سانتیمتر و سایز انگشتر آزاد می باشد. این انگشتر طلا قابل سفارش در وزن و اندازه دلخواه شمامی باشد.انگشتر طلا دختر می تواند هدیه زیبا و با ارزشی برای دختر عزیز شما باشد. با خرید اینترنتی انگشتر طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

2,136,000 تومان

پستونک طلا کیتی از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. فقط قسمت طلایی رنگ پستونک از طلا می باشد. این پستونک طلا در دسته اکسسوری ها قرار دارد و هدیه بسیار زیبا و ارزشمندی برای نوزادان دوست داشتنی می باشد. این پستونک صورتی رنگ بیشتر مناسب نوزادان دخترمی باشد. با خرید اینترنتی پستونک طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

پستونک طلا عروس دریایی از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. فقط قسمت طلایی رنگ پستونک از طلا می باشد. پستونک طلا در دسته اکسسوری ها قرار دارد و هدیه بسیار زیبا و ارزشمندی برای نوزادان دوست داشتنی می باشد. این پستونک سبز رنگ بیشتر مناسب نوزادان دختر می باشد. با خرید اینترنتی پستونک طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید

پستونک طلا آیه الکرسی از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. فقط قسمت طلایی رنگ پستونک از طلا می باشد. این پستونک طلا در رنگ ها و نوشته های مختلف موجود می باشد. پستونک طلا در دسته اکسسوری ها قرار دارد و هدیه بسیار زیبا و ارزشمندی برای نوزادان دوست داشتنی می باشد. این پستونک صورتی رنگ بیشتر مناسب نوزادان دختر می باشد. با خرید اینترنتی پستونک طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید

پستونک طلا وان یکاد از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. فقط قسمت طلایی رنگ پستونک از طلا می باشد. این پستونک طلا در رنگ ها و نوشته های مختلف موجود می باشد. پستونک طلا در دسته اکسسوری ها قرار دارد و هدیه بسیار زیبا و ارزشمندی برای نوزادان دوست داشتنی می باشد. این پستونک آبی رنگ بیشتر مناسب نوزادان پسر می باشد. با خرید اینترنتی پستونک طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

مدال طلا پا نوزاد از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. این مدال قابل سفارش در وزن و اندازه دلخواه شما می باشد. با حک تاریخ و نام مد نظر شما.با خرید اینترنتی مدال طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

دستبند طلا کودکانه تاج قابل ساخت در وزن و اندازه دلخواه شما می باشد.

مدال طلا عروسکی از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. با خرید اینترنتی مدال طلا می توانید به راحتی کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

سنجاق سینه طلا کودکانه طرح چشم و نظر مناسب برای دختر و پسر ،چشم نظر متصل به سنجاق چاپ دیجیتال میباشد و فاقد وزن است، دایره بالای سنجاق سینه برای اتصال به دکمه لباس است. سایز سجاق 2.5*1.5 سانتیمتر می باشد. چشم‌زخم یا چشم حسد (به انگلیسی Evil Eye) و آن عبارت است از نگاه حسودانه به یک شیء یا به انسان که بسیاری به آن اعتقاد دارند و در فرهنگ بسیاری از کشورها به چشم می‌خورد. بر اساس این باورها چشم‌ زخم باعث بدشانسی یا رخداد بد می‌شود و نمادش به شکل چشمی اشک مانند و شبیه به قطره آب است. در زبان فارسی به آن چشم زخم و در زبان عربی نظر و در زبان یونانی το μάτι و به اسپانیاییmal de ojo، و در زبان ایتالیایی malocchio و در آخر هاوایی به آن stink eye گفته می‌شود.

سنجاق سینه طلا کودکانه طرح هلو کیتی مناسب برای دختر، متصل به سنجاق چاپ دیجیتال میباشد و فاقد وزن است، دایره بالای سنجاق سینه برای اتصال به دکمه لباس است. ابعاد سنجاق 1.5*2.5 سانتیمتر می بشد. هلو کیتی (به انگلیسی: Hello Kitty) با نام کامل کیتی وایت (به انگلیسی: Kitty White) شخصیت تخیلی شرکت ژاپنی است

سنجاق سینه طلا کودکانه قلب مناسب برای دختر و پسر و متصل به سنجاق چاپ دیجیتال میباشد و فاقد وزن است، دایره بالای سنجاق سینه برای اتصال به دکمه لباس است. ابعاد سنجاق 1.5*2.5 سانتیمتر می باشد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک