عکس فروشگاه

از
تا
قیمت آنلاین: 7,779,000 تومان

گردنبند دو رج بسیار زیبا و ساده نوع گردنبند زنجیری رنگ طلائی ارتفاع زنجیر 45 سانتی متر اگر به دنبال هدیه ای خاص و فوق العاده زیبا هستید ، این کار مناسب شما است.

قیمت آنلاین: 3,454,000 تومان

گردنبند پیچ تک نگین کارتیه ساخته شده از طلا 18 عیار گردنبند زنجیری ، یک آچار بر روی مکعب مستطیل که داخل آن خالی است . بر روی مکعب مسطتیل یک طرح جای پیچ و یک تک نگین کنارش میباشد . نوع گردنبند زنجیری رنگ طلائی رنگ نگین سفید ارتفاع زنجیر 45 سانتی متر اگر به دنبال هدیه ای خاص و فوق العاده زیبا هستید ، این کار مناسب شما است.

قیمت آنلاین: 3,024,000 تومان

گردنبند کارتیه سنگ آبی ساخته شده از طلا 18 عیار گردنبند زیبا و بسیار شیک کارتیه . دایره ای داخل آن مزین شده از سنگ آبی و قسمت بالایی داخل دایره خالی میباشد . قطر دایره، تک سنگ کوچک به رنگ مشکی موجود است . نوع گردنبند زنجیری رنگ طلائی رنگ سنگ آبی ارتفاع زنجیر 45 سانتی متر اگر به دنبال هدیه ای خاص و فوق العاده زیبا هستید ، این کار مناسب شما است.

قیمت آنلاین: 2,323,000 تومان

گردنبند بی نهایت نگین دار ساخته شده از طلا 18 عیار گردنبند طرح بی نهایت تمام نگین ساده و بسیار شیک مزین شده از نگین های اتم اتریشی بسیار سبک نوع گردنبند زنجیری رنگ طلائی رنگ نگین سفید ارتفاع زنجیر 45 سانتی متر اگر به دنبال هدیه ای خاص و فوق العاده زیبا هستید ، این کار مناسب شما است. (این محصول در ویترین هدیه قرار دارد)

قیمت آنلاین: 2,235,000 تومان

گردنبند طلا دانه برف نگین دار ساخته شده از طلا 18 عیار گردنبند تک دانه برف که در تمام شاخه ها مزین شده از نگین های اتمی اتریشی . نوع گردنبند زنجیری رنگ طلائی رنگ نگین سفید ارتفاع زنجیر 45 سانتی متر گردنبند طلا برف هدیه ی مناسب کریسمس برای خانم هایی است که به زیورآلات و جواهرات خاص و مناسبتی علاقه دارند

قیمت آنلاین: 1,975,000 تومان

گردنبند فرشته بال دار ساخته شده از طلا 18 عیار گردنبند فرشته سر آن با یک تک نگین و تنه آن مزین شده از نگین های اتمی اتریشی . دو بال دارد که وسط این بال ها خالی میباشد . نوع گردنبند زنجیری رنگ طلائی رنگ نگین سفید ارتفاع زنجیر 45 سانتی متر اگر به دنبال هدیه ای خاص و فوق العاده زیبا هستید ، این کار مناسب شما است.

قیمت آنلاین: 5,534,000 تومان

انگشتر طرح دو حلقه تمام تراش که یکی از این حلقه ها بلند تر از حلقه دیگر است . دارای تراشهای رزگلد و سفید . دارای تراش های بسیارزیبا به رنگ های رز گلد و سفید رنگ طلایی اگر به دنبال هدیه خاص و فوق العاده زیبا هستید ، این کار مناسب شما است.

قیمت آنلاین: 3,684,000 تومان

انگشتر کارتیه Love ساخته شده از طلا 18 عیار رینگ بسیار شیک، خاص و رینگ ساده ای که بر روی آن طرح پیچ دارد . معروف ترین طرح کارتیه میباشد . پرفروش ترین مدل اخیر سال با طراحی بسیار شیک و خاص رنگ سفید دارای 3 رنگ سفید، طلائی و رزگلد اگر به دنبال هدیه ای خاص و فوق العاده زیبا هستید ، این کار مناسب شما است.

قیمت آنلاین: 3,561,000 تومان

انگشتر کارتیه Love ساخته شده از طلا 18 عیار رینگ بسیار شیک ، خاص و ساده ای که بر روی آن طرح پیچ دارد . معروف ترین طرح کارتیه میباشد . پرفروش ترین مدل اخیر سال با طراحی بسیار خاص و کلاسیک. رنگ رزگلد دارای 3 رنگ سفید، طلائی و رزگلد اگر به دنبال هدیه ای خاص و فوق العاده زیبا هستید ، این کار مناسب شما است.

قیمت آنلاین: 2,175,000 تومان

این گردنبند طلا شامل گل ون کلیف که داخل آنها خالی میباشد و گلبرگ های پایینی هر کدام مزین شده از نگین های اتمی اتریشی نوع گردنبند زنجیری و زنجیر متصل به مدال می باشد رنگ طلائی رنگ نگین سفید ارتفاع زنجیر 45 سانتی متر

قیمت آنلاین: 25,038,000 تومان

گردنبند طلا تشکیل شده از آویز ساده بیضی شکل ، وسط آن خالی میباشد . زنجیر گردنبند تشکیل شده از زنجیرهای مشکی زیاد در کنار هم که استوانه ای شکل میشود .زنجیر محکم تر میباشد. در بالای زنجیرها یک طرف قلب مشبک شده به رنگ رزگلد و طرف دیگر گوی تراش خورده به رنگ طلائی موجود است و در ادامه حلقه های طلائی و سفید است که در انتها قفل میشوند . مزین شده از نگین های اتمی اتریشی نوع گردنبند زنجیری رنگ طلائی ، رزگلد و سفید و زنجیر ها به رنگ مشکی ارتفاع زنجیر 45 سانتی متر

قیمت آنلاین: 2,098,000 تومان

گردنبند پنج پروانه متصل به هم و یکی در میان مزین شده از نگین های اتمی اتریشی . بسیار شیک و ساده . برای افراد شیک و ساده پوش . نوع گردنبند زنجیری رنگ طلائی رنگ نگین سفید ارتفاع زنجیر 45 سانتی متر اگر به دنبال هدیه ای خاص و فوق العاده زیبا هستید ، این کار مناسب شما است. (این محصول در ویترین هدیه قرار دارد)

قیمت آنلاین: 1,784,000 تومان

گردنبند طلا طاووس که بر تنه آن مزین شده از نگین های اتمی اتریشی سفید و بر روی بال و دم آن نگین های اتریشی رنگ آبی و بنفش کار شده است . نوع گردنبند زنجیری و مدال به همراه زنجیر می باشد رنگ طلائی رنگ نگین سفید ،آبی و بنفش ارتفاع زنجیر 45 سانتی متر اگر به دنبال هدیه ای خاص و فوق العاده زیبا هستید ، این کار مناسب شما است. (این محصول در ویترین هدیه قرار دارد)

قیمت آنلاین: 4,393,000 تومان

گردنبند طلا مزین شده از نگین های اتمی اتریشی نوع گردنبند زنجیری رنگ رزگلد رنگ نگین سفید ارتفاع زنجیر 45 سانتی متر اگر به دنبال هدیه ای خاص و فوق العاده زیبا هستید ، این کار مناسب شما است. (این محصول در ویترین هدیه قرار دارد)

قیمت آنلاین: 2,360,000 تومان

زنجیر به همراه مدال می باشد سبد گل که مزین شده از نگین های اتم اتریشی رنگی به رنگ سفید، بنفش، نارنجی و آبی نوع گردنبند زنجیری رنگ طلائی رنگ نگین سفید ،بنفش،آبی و نارنجی ارتفاع زنجیر 45 سانتی متر اگر به دنبال هدیه ای خاص و فوق العاده زیبا هستید ، این کار مناسب شما است. (این محصول در ویترین هدیه قرار دارد)

قیمت آنلاین: 2,070,000 تومان

پروانه بزرگتری که وسط آن به شکل پروانه کوچک تری میباشد، مزین شده از نگین اتمی اتریشی . دو آویز دارد انتهای آن مکعب مستطیل های موجود است نوع گردنبند زنجیری رنگ طلائی رنگ نگین سفید ارتفاع زنجیر 45 سانتی متر اگر به دنبال هدیه ای خاص و فوق العاده زیبا هستید ، این کار مناسب شما است (این محصول در ویترین هدیه قرار دارد)

قیمت آنلاین: 2,365,000 تومان

گردنبند مادر و کودک مزین شده از نگین های اتمی اتریشی نوع گردنبند زنجیری رنگ طلائی رنگ نگین سفید ارتفاع زنجیر 45 سانتی متر (این محصول در ویترین هدیه قرار دارد)

قیمت آنلاین: 1,802,000 تومان

(این محصول در ویترین هدیه قرار دارد)

قیمت آنلاین: 1,729,000 تومان

گردنبند طلا بال مزین شده از نگین های اتمی اتریشی نوع گردنبند زنجیری رنگ طلائی رنگ نگین سفید ارتفاع زنجیر 45 سانتی متر اگر به دنبال هدیه ای خاص و فوق العاده زیبا هستید ، این کار مناسب شما است. (این محصول در ویترین هدیه قرار دارد)

قیمت آنلاین: 1,512,000 تومان

گردنبند طلا قلب و حلقه مزین شده از نگین های اتمی اتریشی نوع گردنبند زنجیری و زنجیر متصل به مدال می باشد رنگ طلائی رنگ نگین سفید ارتفاع زنجیر 45 سانتی متر اگر به دنبال هدیه ای خاص و فوق العاده زیبا هستید ، این کار مناسب شما است. (این محصول در ویترین هدیه قرار دارد)

قیمت آنلاین: 1,517,000 تومان

گردنبند زنجیری ماه مزین شده از نگین های اتمی اتریشی بر روی ماه پسر و دختر ایستاده ای هست و بالا سر آن ها سه ستاره متصل به ماه وجود دارد . نوع گردنبند زنجیری رنگ طلائی رنگ نگین سفید ارتفاع زنجیر 45 سانتی متر اگر به دنبال هدیه ای خاص و فوق العاده زیبا هستید ، این کار مناسب شما است. (این محصول در ویترین هدیه قرار دارد)

با طراحی خلاق برای روی لباس و مناسب لباسای پوشیده . نوع گردنبند زنجیری رنگ طلائی رنگ سنگ سبز، بنفش ،مشکی و صورتی ارتفاع زنجیر 80 سانتی متر

گردنبند رولباسی با طراحی خاص . سنگ های موجود گردنبند به رنگ سبز به شکل مستطیل با طراحی خلاق برای روی لباس و مناسب لباسای پوشیده .

نوع گردنبند زنجیری رنگ طلائی رنگ سنگ سبز، بنفش ،مشکی و صورتی ارتفاع زنجیر 80 سانتی متر

گردنبند رولباسی بولگاری با طراحی خاص . سنگ های موجود گردنبند به طرح معروف بولگاری با سنگ های سفید و مشکی میباشد . با طراحی خلاق برای روی لباس و مناسب لباسای پوشیده

نوع دستبند النگویی رنگ سفید رنگ نگین سفید

قیمت آنلاین: 8,410,000 تومان

نوع دستبند النگویی رنگ طلائی رنگ نگین سفید و قرمز

قیمت آنلاین: 12,067,000 تومان

نوع دستبند النگویی رنگ طلائی رنگ نگین سفید

قیمت آنلاین: 7,001,000 تومان

انگشتر ساده ی روی بلند که هر کدام ، یکی در میان به چپ و راست ، جهت دارند . بر روی ، رویه ها نگین های اتمی اتریشی به رنگهای سفید و قهوه ای

قیمت آنلاین: 6,540,000 تومان

انگشتر بسیار زیبا و مدرن برای افراد خاص روی نسبتا پهن .از دو قسمت تشکیل شده یکی به صورت مات و طرف دیگر آن طرح گل دار می باشد

1 2 3 4 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک