عکس فروشگاه

ساعات کاری : 9 الی 13 17 الی 21

آدرس: اصفهان- میدان امام علی- پلاک 52

از
تا

گوشواره ها به شکلهای مختلفی بر روی لالهی گوش قرار میگیرند که هر کدام حال و هوا و استایلی خاص پدید میآورد، این گوشواره از نوع حلقهای است، اما نه یک حلقهی طلای ساده، در قسمت پایینی حلقه، آویزهایی قرار داد، چند آویز از طلا به شکل اشک که بر روی آن خطوطی طراحی شدهاست. این گشوارهی زنانه، هم ساده است و هم شیک، بنابراین بسته به لباسی که انتخاب میکنید، میتواند برای هم برای مراسم رسمی مناسب باشد و هم در مهمانیهای کوچک و خودمانی، یک گوشواره‌ی شیک و زیبا می‌تواند جلوه‌ای کم‌نظیر به شما بخشد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زیورآلات لاله گوش از قدیم در برخی از فرهنگها قدمت دیرینه داشته, اما امروزه جزیی از زینتهای طرفداران مد و فشن است. این گوشواره لاله گوش بصورت گیره ای بر لاله گوش نصب میگردد و جلوه زیبایی به شما خواهد داد. این کالا از تکرار فرمهای ستاره و در سایزهای مختلف طراحی شده و با طلای زرد 18 عیار اجرا شده است. بر قسمتهایی از ستاره ها تراشهایی اجرا شده که بر آن تنوع و جلوه بیشتری بخشیده است.

زیورآلات لاله گوش از قدیم در برخی از فرهنگها قدمت دیرینه داشته, اما امروزه جزیی از زینتهای طرفداران مد و فشن است. این گوشواره با طرح شاخه برگی از طلای زرد 18 عیار, بصورت گیره ای بر لاله گوش نصب میگردد و جلوه زیبایی به شما خواهد داد.

قیمت آنلاین: 2,881,000 تومان

گوشواره شراره از انواع گوشواره های آویز و کشیده است که برای انواع صورتها و گروه سنی مختلف مناسب میباشد. اما این گوشواره در عین کشیدگی بواسطه حجیم بودن فرم آن, برای صورتهای کشیده, مستطیلی و زاویه دار گزینه مناسبی میتواند باشد. حرکت این نوع گوشواره در کنار صورت و در بین موهای شما جذابیت بیشتری به شما و صورتتان میبخشد. لازم به ذکر است این گوشواره از طلای زرد 18 عیار میباشد.

گوشواره طلا البرنادور, از انواع گوشواره های آویز و کشیده است که برای انواع صورتها و گروه سنی مختلف مناسب میباشد. اما این گوشواره در عین کشیدگی بواسطه حجیم بودن فرم پایین آن, برای صورتهای مثلثی گزینه مناسبی میتواند باشد. حرکت این نوع گوشواره در کنار صورت و در بین موهای شما جذابیت بیشتری به شما و صورتتان میبخشد. لازم به ذکر است این گوشواره از طلای زرد 18 عیار میباشد.

قیمت آنلاین: 4,047,000 تومان

گوشواره طلا کهکشان, از انواع گوشواره های آویز است که برای انواع صورتها و گروه سنی مختلف مناسب میباشد. اما این گوشواره بواسطه حجیم بودن فرم آن, برای صورتهای کشیده, مستطیلی و زاویه دار گزینه مناسبی میتواند باشد. حرکت این نوع گوشواره در کنار صورت و در بین موهای شما جذابیت بیشتری به شما و صورتتان میبخشد. لازم به ذکر است این گوشواره از طلای زرد 18 عیار میباشد.

قیمت آنلاین: 1,947,000 تومان

گوشواره ای که در تصویر میبینید از انواع گوشواره های اویز است که برای صورتهای گرد و توپر مناسب میباشد. حرکت آویز این گوشواره در کنار صورت شما جذابیت چهره تان را بالا میبرد و بر زیبایی و زنانگی شما می افزاید. این گوشواره از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است.

1 2 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک