عکس فروشگاه

ساعات کاری : 9 الی 13 17 الی 21

آدرس: اصفهان- میدان امام علی- پلاک 52

از
تا
قیمت آنلاین: 3,912,000 تومان

اگر می‌خواهید همه‌ی سنگ‌های قیمتی و رنگارنگ را در یک مجموعه داشته ‌باشید، این ست طلای سنگین زنانه انتخاب خوبی خواهد بود. مجموعه‌ای از سنگ‌های درخشان گرداگرد سنگ فیروزه‌ی این آویز قرار دارد و این آویز پرکار و سنگین را زنجیری ظریف همراهی می‌کند تا آویز هرچه بیشتر خودنمایی کند. انگشترهای این ست فریبنده انگار همان آویز گردنبند است اما در اندازه‌ای کوچکتر تا با تناسب از لاله‌ی گوشتان آویزان شود. این همه‌ی داستان نیست، یک ست زنانه را یک انگشتر کامل می‌کند و در نتیجه همراه با گردنبند و گوشواره، یک انگشتر نیز آنها را همراهی می‌کند که نشان آن نیز ترکیب مجموعه‌ی سنگ‌های رنگی قیمتی و فیروزه‌ است.

بنفش رنگی است که تداعی‌گر شکوه است و آمیتیست سنگی است که می‌تواند چنین حسی را در شما تداعی کند؛ حال این سنگ فاخر را در این ترکیب فریبنده قرار دهید؛ یک ست زنانه‌ی سنگین و پر جزییات که انگار طرح خود را از ماسک‌های کلاسیک ونیزی الهام گرفته‌است. شکل‌هایی به مانند پر از طلای سفید و زرد بخش اصلی آویز گردنبند، گوشواره و نشان انگشتر را تشکیل داده‌است و درست در میان این حجم زیبایی، سنگ خوش‌رنگ آمیتیست قرار گرفته و خودنمایی می‌کند؛ طراحی و ظرافت آویزهای این طرح در کنار ترکیب فریبنده‌ای از رنگ‌های گوناگون با جزییاتی تماشایی،سبک و سیاق شما را هرچه بیشتر فاخر و شکوهمند می‌کند.

قیمت آنلاین: 3,480,000 تومان

زمردهای سبز رنگ نفیس، سنگ های ‌اتمی که مانند برلیان فریبنده هستند و طلای زرد ظریف و زیبا، این ست زنانه‌ی سنگین مجموعه‌ای از همه‌ی این زیبایی‌هایی است. آویز این گردنبند شکلی منحنی و برآمده دارد و به این ترتیب، به شکلی درخشان‌تر سنگ‌های قیمتی را به نمایش می‌گذارد؛ انگشتر این ست طلای زنانه، مجموعه‌ای از گل‌هایی است که از سنگ‌های نفیس شکل گرفته که بر روی رینگ طلای ظریفی پیاده شده‌است. این شکوه و زیبایی با گوشواره‌های گل از سنگ زمرد کامل می‌شود؛ ترکیب سنگ‌هایی قیمتی همچون زمرد و ترکیب رنگی آن با زنجیر طلایی، تصویری دلفریب را پدید می‌آورد، اگر برای یک مهمانی رسمی آماده می‌شوید، این ست همراه خوبی برای شما است.

ترکیب رنگ‌های این ست زنانه‌ی سنگین انگاری ترکیبی از نور ماه و خورشید است. گردنبند، گوشواره و انگشتر این مجموعه از طلای زرد ساخته شده‌است. بر روی اشکال هندسی گوشواره‌ها و نیز آویز گردنبند این ست زنانه، گل‌هایی ظریف قرار دارد که طرح آنها را ستاره‌هایی از سنگ‌های آبی رنگ کامل می‌کند؛ تراش و کیفیت این سنگ‌ها به گونه‌ای است که آنها را بسیار درخشان کرده‌است. تمامی اجزای این مجموعه‌ی طلای زنانه در هماهنگی با یکیگر است و نیز هر تکه‌ای از آن به قدری زیبا و کامل است که انگشتر، گردنبند و یا گوشواره‌هایش را می‌تون به تنهایی نیز آویخت.

رنگ در رنگ، طرح در طرح، ترکیبی شگرف از جزییاتی نفیس؛ این ست زنانه‌ی سنگین را جزییات و هماهنگی میان این جزییات شکل داده‌است، هرچه هم که با آن بنگرید باز جلوه‌هایی تازه را می‌توانید در آن کشف کنید. این ست زنانه از طلای زرد خوش رنگی درست شده‌است؛ گردبند آن آویزی بیضی شکل دارد، بر روی حلقه‌ی اتصالش به زنجیر مجموعه‌ای از سنگ‌های درخشان رنگارنگی کار شده‌است و در ترکیب با آن بر روی حلقه‌ی آویز، برلیان‌های سفید و ریزی کار شده‌ است؛ گوشواره و انگشتر این ست طلای سنگین نیز از چنین ترکیبی شکل گرفته، ستی چنین فاخر جلوه‌‌ای دو چندان به شما می‌بخشد.

قیمت آنلاین: 3,354,000 تومان

برای هماهنگ کردن آکسوارها و زیورآلات نیازی نیست تا همیشه یک ست کامل خریداری کنید، گاهی می‌توانید تنها چند از زیور را با یکدیگر ست کنید، حتی شاید این روش جذابیت بیشتری را نیز ایجاد کند. در این مجموعه، گوشواره‌ها و آویزی را می‌بینید که با هم هماهنگ هستند، این دو مجموعه از طلای سفید و زرد ساخته شده و همراه با آنها برلیان‌ها و سنگ‌های درخشان و ارزشمندی کار شده‌ که درخششی دو چندان را به این مجموعه بخشیده، با انتخاب یک زنجیر مناسب که با توجه به تنوع و جزییات آویزها و گوشواره‌ای سنگین زنانه، کار چندان سختی نیست، یک ست شخصی برای خود پدید آورید.

قیمت آنلاین: 4,465,000 تومان

برای هماهنگ کردن آکسوارها و زیورآلات نیازی نیست تا همیشه یک ست کامل خریداری کنید، گاهی می‌توانید تنها چند از زیور را با یکدیگر ست کنید، حتی شاید این روش جذابیت بیشتری را نیز ایجاد کند. در این مجموعه، گوشواره‌ها و آویزی را می‌بینید که با هم هماهنگ هستند، این دو مجموعه از طلای سفید و زرد ساخته شده و همراه با آنها برلیان‌ها و سنگ‌های درخشان و ارزشمندی کار شده‌ که درخششی دو چندان را به این مجموعه بخشیده، با انتخاب یک زنجیر مناسب که با توجه به تنوع و جزییات آویزها و گوشواره‌ای سنگین زنانه، کار چندان سختی نیست، یک ست شخصی برای خود پدید آورید.

قیمت آنلاین: 3,799,000 تومان

گل رزی که همیشه برای شما می‌ماند و از ارزشش هرگز کاسته نمی‌شود؛ این ست طلای دخترانه و مدرن زینت‌بخش همیشگی شما باشد. طرح آویز این مجموعه یک گل رز از طلاست که ترکیب رنگ و طراحی آن کاملا تداعیگر یک گل رز واقعی است. دو گوشواره با طرح کامل گل‌ها و یک انگشتر این ست دخترانه را کامل می‌کند؛ این مجموعه اگرچه به دلیل رنگش مدرن به نظر می‌رسد و با سبک و سیاقی مدرن مناسب است اما در عین حال با لباس‌هایی رسمی‌تر نیز تناسب داشته و می‌توانید آنها را در مهمانی‌های بزرگ نیز بیاویزید.

قیمت آنلاین: 2,370,000 تومان

همانطور که در تصویر میبینید این نیم ست طرح ظریف و جذابی دارد. سنگهای اتمی رنگین با تنالیته رنگی آبی و سرمه ای بر روی طلای سفید, جلوه زیبایی بدان بخشیده و میتوانید با لباسهایتان در مجالس و میهمانیها ست کنید. این نیم ست هم برای بانوان عزیز و هم برای دختر خانمهای جوان گزینه زیبا و مناسبی خواهد بود.

قیمت آنلاین: 2,246,000 تومان

همانطور که در تصویر میبینید این نیم ست طرح ظریف و جذابی دارد. سنگهای اتمی رنگین با تنالیته رنگی آبی و سرمه ای بر روی طلای سفید, جلوه زیبایی بدان بخشیده و میتوانید با لباسهایتان در مجالس و میهمانیها ست کنید. این نیم ست هم برای بانوان عزیز و هم برای دختر خانمهای جوان گزینه زیبا و مناسبی خواهد بود.

قیمت آنلاین: 2,585,000 تومان

این نیم ست تلفیقی از طلای زرد و سفید با عیار 18 میباشد. ترکیب فرم برگ مانند و پروانه در این نیم ست, حس شادابی بدان بخشیده و برای گروه سنی مختلف, چه خانمها و چه دخترخانمهای جوان, گزینه زیبا و مناسبی خواهد بود. لازم به ذکر است وزن و قیمت ثبت شده در سایت بدون در نظر گرفتن زنجیر آن میباشد.

قیمت آنلاین: 439,000 تومان

این نیم ست در عین ظرافت و قیمت مناسبی که دارد, زیبایی و جلوه خوبی بر روی اندام خواهد داشت. طرح این ست ساده و با فرم اشک میباشد و فضای منفی آن علاوه بر زیبایی بیشتر بر روی پوست بدن, از وزن طلا نیز کاسته شده است. این نیم ست برای گروه سنی مختلف بخصوص دختر خانمهای جوان گزینه مناسبی میباشد. این ست از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و بدون زنجیر میباشد.

قیمت آنلاین: 416,000 تومان

این نیم ست در عین ظرافت و قیمت مناسبی که دارد, زیبایی و جلوه خوبی بر روی اندام خواهد داشت. طرح این ست هندسی و ساده بوده و فضای منفی آن علاوه بر زیبایی بیشتر بر روی پوست بدن, از وزن طلا نیز کاسته شده است. این نیم ست برای گروه سنی مختلف بخصوص دختر خانمهای جوان گزینه مناسبی میباشد. این ست از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و بدون زنجیر میباشد.

قیمت آنلاین: 414,000 تومان

این نیم ست در عین ظرافت و قیمت مناسبی که دارد, زیبایی و جلوه خوبی بر روی اندام خواهد داشت. طرح این ست از گل رز الهام گرفته که با تکنیک مشبک اجرا شده که علاوه بر زیبایی بیشتر بر روی پوست بدن, از وزن طلا نیز کاسته شده است. این نیم ست برای گروه سنی مختلف بخصوص کودکان و دختر خانمهای جوان گزینه مناسبی میباشد. این ست از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و بدون زنجیر میباشد.

قیمت آنلاین: 2,026,000 تومان

این نیم ست, از فرمهایی نعلی شکل طراحی شده که بر روی آن سنگهایی اتمی به شک ظریف و زیبایی بر آن اجرا شده است و بر جذابیت و درخشندگی این کالا افزوده است. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و بواسطه فرم ساده آن در عین درخشندگی, هم برای میهمانیها و هم برای استفاده روزمره مناسب میباشد و محدودیت سنی خاصی نداشته و حتی دخترخانمهای عزیز نیز میتوانند از زیبایی آن بهره ببرند. لازم به ذکر است اطلاعات وزن و قیمت این کالا بدون در نظر گرفتن زنجیر آن لحاظ شده است.

قیمت آنلاین: 4,052,000 تومان

مدتی است گویهای تراش خور معروف به البرنادو, در طراحی طلا و جواهر با تنوع بالایی استفاده میگردد.برق و درخشش این گویها جلوه زیبایی به محصول بخشیده و از دور نمایی از سنگ تراش خور دارد. قاب این نیم ست از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و گویهای البرنادو از طلای سفید در آن بکار رفته است. این نیم ست محدود به رنج سنی خاصی نیست و برای استفاده روزمره و استفاده در میهمانیها گزینه مناسبی میباشد.

قیمت آنلاین: 3,862,000 تومان

نیم ست سیاه قلم از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و تراشهای براق اجرا شده بر ان, جلوه و درخشش خوبی داشته و اجرای سیاه قلم در کنار تراشها, جذابیت بیشتری به این ست داده است. همچنین سنگهای سبز رنگ کار شده بر ان جلوه زیبایی بدان بخشیده و از انجا که سنگها غیراصل است ارزش مادی نداشته و وزن ان نیز از وزن طلای کالا کسر شده است. لازم به ذکر است این نیم ست بدون زنجیر است و وزن زنجیر در وزن طلا و قیمت نهایی آن اعمال نشده است. نیم ست سیاه قلم بدون زنجیر ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌⚖️‌‌‌و‌‌زن بدون نگین : ‌20.4 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌

قیمت آنلاین: 4,717,000 تومان

چنانچه در تصویر میبینید این سرویس با الهام از فرم صدفهای کفه ای طراحی شده و با طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. استفاده از عناصر طبیعی و همچنین موجودات دریایی حس شادابی و انرژی خوبی منتقل میکند که این کالا نیز مستثنی نیست. طرح صدف که بصورت سه بعدی و برجسته طراحی شده با اجرای آبکاری سیاه بر آن, جلوه و برجستگی بیشتری پیدا کرده است. این نیم ست بدون زنجیرمی باشد.

قیمت آنلاین: 4,189,000 تومان

کالایی که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. این کالا با فرم و کادر مستطیلی و صیقلی طراحی شده و در مرکز کادر, گویهای طلای رنگی با نام البرنادو در دو رنگ رزگلد و سفید کار شده است. گویهای البرنادو مدتی است وارد صنعت طلا و جواهر شده و طرفداران بسیاری دارد و درخشش ناشی از تراش گویها, بر درخشش زیورآلات می افزاید. دوام و جلوه این نیم ست برای استفاده روزمره و در میهمانیها بسیار مناسب است. لازم به ذکر است, قیمت این نیم ست بدون احتساب زنجیر لحاظ گردیده است.

قیمت آنلاین: 1,212,000 تومان

از ویژگیهای زیورآلات تلفیقی طلا و مروارید اینست که محدود به مکان و زمان, و یا گروه سنی خاصی نمیباشد. این سرویس نیز از این قضیه مستثنی نیست و شما عزیزان میتوانید در میهمانیها و یا مجالس از زیبایی آن بهره ببرید. رنگ و فرم مروارید بکار رفته در این سرویس با گویهای تراش خور رنگی بسیار ست شده و ترکیب زیبایی را ایجاد کرده است. لازم به ذکر است این کالا از طلای 18 عیار زرد رنگ ساخته شده که تزییناتی با همین عیار و با رنگ سفید و رزگلد در آن کار شده که جذابیت ویژه ای بدان بخشیده است. همچنین گفتنی است وزن مروارید از وزن طلا کسر شده و مرواریدها ارزشی حدود100000 تومان داشته که در قیمت نهایی کالا لحاظ شده است.

تماس بگیرید

نیم ست طلایی که در تصویر میبینید از طلای سفید 18 عیار میباشد. طراحی هندسی این نیم ست آنرا مناسب گروه سنی مختلف کرده, و بافت صیقلی بخشهایی از آن در کنار بافت مشبک, جذابیت این کالا را بالا برده است.در این نیم ست سنگی بکار نرفته و وزنی که برای این کالا ثبت شده, وزن طلای خالص میباشد. لازم به ذکر است قیمت حدودی کالا 3.770.000 تومان بوده و جهت اطلاعات دقیق تر میتوانید با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

قیمت آنلاین: 2,881,000 تومان

نیم ست طلا رامونا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سنگهای کار شده بر این ست اتمی میباشد. لازم به ذکر است وزن و قیمت زنجیر این نیم ست در وزن طلا و قیمت نهایی لحاظ نشده است. قیمت حدودی این نیم ست 2470000 تومان میباشد. جهت اطلاعات دقیق تر با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

1 2