عکس فروشگاه

ساعات کاری : 9 الی 13 17 الی 21

آدرس: اصفهان- میدان امام علی- پلاک 52

از
تا
قیمت آنلاین: 1,344,000 تومان

چند نگین درخشان و خوش‌تراش که هر کدام مانند یک گل زیبا در کنار هم در یک خط کار شده‌اند؛ این نگین‌ها با ظرافت روی یک پایه قرار گرفته و در نهایت همه‌ی آنها بر روی یک حلقه‌ی طلای سفید کار شده‌اند و به مانند یک ردیف گل در کنار هم چیده شده اند.به سبب جزییات و نیز درخشش سنگ های اتمی‌، این انگشتر برای استفاده به عنوان حلقه‌ی نامزدی، گزینه‌ی مناسبی است؛ اما این تنها کاربرد این انگشتر جذاب و فریبنده نیست، شما با یک ست مناسب می‌توانید آن را در مهمانی‌های دیگر، دورهمی‌های روزانه به دست کنید تا شیک‌پوشی و آراستگی خود را نمایان کنید.

قیمت آنلاین: 2,773,000 تومان

این انگشتر با الهام از انگشترهای کلاسیک و قدیمی طراحی شده اما به نوعی تنوع و خلاقیت در آن بکار رفته که آنرا به روز کرده و حتی برای دخترخانمهای جوان نیز گزینه جذاب و چشمگیری خواهد بود. این انگشتر که از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است و از 2 رنگ سنگ بنفش و قرمز در آن استفاده شده است. رنگ سنگ ها به گونه ای است که شما میتوانید آن را با گردنبندی که دارای نگین بنفش یا قرمز است، ست کنید و جذابیت بیشتری به این انگشتر زیبا دهید.

قیمت حدودی: 1,900,000 تومان

این انگشتر زیبا از طلای سفید 18 عیار ساخته شده است. در مرکز انگشتر سنگ زمرد با طرح اشک کار شده و بر اطراف آن و همچنین بر روی رکاب انگشتر, چندین نگین با تراش برلیان بصورت یک ردیف ظریف کار شده است به گونه ای که این نگین ها اشک را محاصره کرده اند و 3 تک نگین کنار رکاب هم باعث و بر ظرافت و درخشش این کالای جواهر نشان افزوده است. شما میتوانید این انگشتر را با یک مدال مدل اشک با نگین زمرد ست کنید و در میهمانی ها از زیبایی منحصر بفرد این انگشتر لذت ببرید.

قیمت آنلاین: 3,057,000 تومان

انگشترهای سولیتر, به عنوان نمادی از تعهد پیش از ازدواج مرسوم شده است که از فرهنگهای دیگر بر فرهنگ ما ایرانیان وارد شده و بر دستان عروس خانمها جلوه گری میکند. از انجا که الماس کار شده بر انگشترهای سولیتر بسیار گران است, هنرمندان ما با ترفندهای طراحی, جلوه الماسهای چند قیراطی را به کمک الماسهای برلیان تراش ریز ایجاد کرده اند. این انگشتر نیز بر روی آن و همچنین بر رکاب, تعدادی نگین ریز بسیار زیبا در کنار هم قرار گرفته اند و طرح 3 گل را بر روی این انگشتر ایجاد کرده اند.

1 2 3 4