عکس فروشگاه

از
تا
17,460,000 تومان

(این محصول در ویترین اقتصادی قرار دارد)

14,694,000 تومان

‌‌سایز های ۱،۲،۳،۴‌‌‌‌‌‌‌ موجود می باشد.

14,694,000 تومان

‌‌سایز های ۱،۲،۳،۴‌‌‌‌‌‌‌ موجود می باشد.

4,780,000 تومان

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

3,467,000 تومان

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

4,345,000 تومان

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

3,476,000 تومان

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

3,467,000 تومان

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

9,380,000 تومان

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

59,744,000 تومان

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

النگویی که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سطح صاف و صیقلی آن, باعث شده که این النگو مانند آینه بدرخشد. این النگو در سایزهای مختلف موجود است و میتوانید سایز مناسب خود را یافته و آنرا سفارش دهید.شما میتوانید این النگو را بصورت ترکیبی با النگوهای طرح دار نیز ست کنید.(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

60,313,000 تومان

تک دستی زیبا، پر زرق و برق و شیک؛ یکی از ویژگی‌هایی که این دستبند زنانه را جذاب و دوست‌داشتنی کرده، پهنای آن است، فضایی که به طراحان اجازه داده تا جزییات بسیاری را بر روی آن کار کنند. طرح‌های کار شده بر روی این تک دست که از طلای زرد است، از تناسبی هندسی پیروی می‌کند، تناسبی که در آن یک هارمونی جذاب و فریبنده را می‌سازد، حتی استفاده از تراش های زیبا در کناره ها و قسمتهای وسطی این تک دست باعث شده که به مانند سنگ اتمی بدرخشد؛ این تک دست آنقدر جزییات دارد که در یک مهمانی رسمی به دست کردن آن به تنهایی نیز کافی و جذاب خواهد بود.

النگویی که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سطح صاف و صیقلی آن, باعث شده که این النگو مانند آینه بدرخشد. این النگو در سایزهای مختلف موجود است و میتوانید سایز مناسب خود را یافته و آن را سفارش دهید.شما میتوانید این النگو را بصورت ترکیبی با النگوهای طرح دار نیز ست کنید. (وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

3,590,000 تومان

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

4,786,000 تومان

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

3,133,000 تومان

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

18,536,000 تومان

تک دستی زیبا، پر زرق و برق و شیک؛ یکی از ویژگی‌هایی که این دستبند زنانه را جذاب و دوست‌داشتنی کرده، پهنای آن است، فضایی که به طراحان اجازه داده تا جزییات بسیاری را بر روی آن کار کنند. طرح‌های کار شده بر روی این تک دست که از طلای زرد است، از تناسبی هندسی پیروی می‌کند، تناسبی که با ترکیب کردن طلای سفید در آن یک هارمونی جذاب و فریبنده را می‌سازد؛ این تک دست آنقدر جزییات دارد که در یک مهمانی رسمی به دست کردن آن به تنهایی نیز کافی و جذاب خواهد بود.

1,523,000 تومان

النگوهای طلا از محبوب‌ترین زیورآلات زنانه است. اگر شما هم از طرفداران این زیورآلات هستید اما نمونه‌هایی مدرن‌تر از آن، این النگوها پیشنهاد ما به شما است؛ آنچه بیش از همه به نظر می‌آید، ظرافت این النگوها است، حلقه‌هایی باریک با پیچی نرم و زیبا؛ جنس و بافت النگوها به گونه‌ای است که وقتی آن را به دست می‌کنید تلالویی خاص ایجاد می‌کند، انگار روی آن را مجموعه‌ای از سنگ‌های قیمتی پوشانده باشد؛ این النگوها هم با طلای سفید ساخته شده‌است و هم با طلای زرد و شما می‌توانید آنها را با ترکیبی که دوست دارید به دست، کنید، تنها یک رنگ یا ترکیبی از هر دو رنگ(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

13,070,000 تومان

خطوط و نقوش ایرانی، همیشه جلوه‌ای از قدمت و اصالت را به نمایش می‌گذارند، پس چه جذاب‌تر خواهد شد اگر زیورآلاتی را بیاویزیم که در آن بخشی از این نقوش دیده شود. این تک پوش‌های طلای زنانه الهام از طرح‌های ایرانی طراحی و خلق شده‌اند. جزییات و ظرافت در پرداخت آن می‌تواند چشم هر بیننده‌ای را به آن و البته به شما که چنین ترکیبی را انتخاب کرده‌اید، خیره کند. ترکیب طلای زرد و طلای سفید، و تضاد رنگی میان آنها، فریبندگی این تک پوش کلاسیک زنانه را بیشتر نیز کرده است.همچنین وزن این تک دست حدود 15 گرم می باشد.

36,214,000 تومان

زردی طلا، جلوه‌بخش زیبایی شما است. اگر زیورآلاتی پر زرق و برق دوست دارید، این تک‌پوش می‌تواند رضایت شما را حاصل کند؛ کناره‌های این دستبند حالت دالبر مانندی دارد تا به نرمی بر روی دستان شما بنشیند. آنچه این تک‌پوش زنانه را بسیار چشم‌نواز کرده، ظرافت در خطوط به کار رفته در این دستبند است. بر روی تکه‌هایی که با خطوطی از هم جدا می‌شوند، از کنار هم قرار گرفتن همین خطوط طرحی از گل درآمده است؛ در یک نگاه این زیور درخشان، دستبندی با طرحی ساده به نظر می‌رسد، اما وقتی دقیق‌تر می‌شوید، متوجه اوج ظرافتی از نقوش ایجاد شده با خطوط طلا می‌شوید.

19,195,000 تومان

مثل پرتو نوری که در زمینه‌ای سفید می‌درخشد؛ این تک‌پوش طلای زنانه نمایانگر شکوه و زیبایی است، بهترین همراه برای لباسی فاخر؛ این دستبند زنانه پهنای بسیاری دارد و تنها آویختن آن نیز کفایت می‌کند. سطح بیرونی تک‌پوش را طلای سفید پوشانده و بر روی این بستر سفید، خطوط موربی از طلای زرد کار شده‌ که چشم را به دنبال خود می‌کشد. درخشش این خطوط مورب بر روی این بستر طلای سفید، تضاد چشم‌نوازی را ساخته‌است. این تک‌پوش در عین سادگی در جزییات به کار رفته، آنقدر درخشش و شکوه دارد که می‌توان آن را در دسته‌ی جواهرات سنگین قرار داد

26,131,000 تومان

شکوه و جلوه‌ی زیورآلاتی که می‌آویزید برایتان مهم است؟ اگر پاسختان به این سوال مثبت است پس شاید بد نباشد که به سراغ یک تک‌پوش کلاسیک و زنانه بروید؛ تک‌پوش‌ها از النگوها و دستبندها پهن‌تر هستند و طرح و نقوش آنها در کنار زرق و برقشان بسیار جلوه‌گری می‌کنند. این تک‌پوش زنانه نیز در همین دسته قرار می‌گیرد؛ یک تک‌دست پهن و پر جزییات که بر روی آن نقوشی از برگ‌هایی ظریف کار شده‌است. انحنا و پیچ و تاب‌های کنار النگو نیز آن را چون مخملی از طلا کرده و با به دست کردن آن همراه با یک لباس شب، شکوه را به کمال می‌رسانید.

6,980,000 تومان

طلای سفید، طلای زرد، برلیان‌های درخشان، طراحی منحصر به فرد، این دستبند همه‌ی این زیبایی‌ها را در بهترین و زیباترین ترکیب به شما پیشکش می‌کند. این النگو به نسبت پهن است و به این ترتیب هم می‌توانید تنها یکی از آنها را به دست کنید و هم اگر به دنبال شکوه و جلوه‌ی بیشتری هستید، بیش از یک النگو را به دست بیاندازید. آنچه در طراحی این النگو بیش از همه چشم را به خود خیره می‌کند، استفاده از طرح‌های دایره‌ای و توازن و هماهنگی میان آنها است. در واقع خطوط و طرح‌های دایره‌ای همیشه حسی از نرمی، توزان و تعادل در ذهن تداعی می‌کند.(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

4,799,000 تومان

النگوهای زنانه‌ای با طرحی کلاسیک و هندسی؛ این زیور زیبا انگار از تکه‌هایی جداگانه و اتصال آنها به هم شکل گرفته‌است؛ با شکست‌ها و خطوط کار شده‌ بر روی این دستبند زنانه‌ی طلا، درخششی خاص را می‌توانید به ظاهر خود بخشید؛ این النگوی زنانه‌ی سنگین هم با طلای زرد ساخته شده و هم با طلای سفید و این یعنی اینکه می‌توانید آنها را در تعداد و رنگ‌های مختلف هماهنگ کنید؛ حتی در یکی از این النگوهای زنانه از ترکیب هر دو طلای زرد و سفید استفاده شده‌است. اگر طرفدار طرح‌های کلاسیک و زیورآلات فاخر و باشکوه هستید، پیشنهاد ما به شما این النگو است.(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

1 2 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک