عکس فروشگاه

از
تا
22,711,000 تومان

‌‌سایز های ۱،۲،۳،۴‌‌‌‌‌‌‌ موجود می باشد.

22,711,000 تومان

‌‌سایز های ۱،۲،۳،۴‌‌‌‌‌‌‌ موجود می باشد.

5,344,000 تومان

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

6,680,000 تومان

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

5,344,000 تومان

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

5,344,000 تومان

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

النگویی که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سطح صاف و صیقلی آن, باعث شده که این النگو مانند آینه بدرخشد. این النگو در سایزهای مختلف موجود است و میتوانید سایز مناسب خود را یافته و آنرا سفارش دهید.شما میتوانید این النگو را بصورت ترکیبی با النگوهای طرح دار نیز ست کنید.(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

النگویی که در تصویر میبینید از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و سطح صاف و صیقلی آن, باعث شده که این النگو مانند آینه بدرخشد. این النگو در سایزهای مختلف موجود است و میتوانید سایز مناسب خود را یافته و آن را سفارش دهید.شما میتوانید این النگو را بصورت ترکیبی با النگوهای طرح دار نیز ست کنید. (وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

5,504,000 تومان

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

7,348,000 تومان

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

4,809,000 تومان

(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

النگوهای طلا از محبوب‌ترین زیورآلات زنانه است. اگر شما هم از طرفداران این زیورآلات هستید اما نمونه‌هایی مدرن‌تر از آن، این النگوها پیشنهاد ما به شما است؛ آنچه بیش از همه به نظر می‌آید، ظرافت این النگوها است، حلقه‌هایی باریک با پیچی نرم و زیبا؛ جنس و بافت النگوها به گونه‌ای است که وقتی آن را به دست می‌کنید تلالویی خاص ایجاد می‌کند، انگار روی آن را مجموعه‌ای از سنگ‌های قیمتی پوشانده باشد؛ این النگوها هم با طلای سفید ساخته شده‌است و هم با طلای زرد و شما می‌توانید آنها را با ترکیبی که دوست دارید به دست، کنید، تنها یک رنگ یا ترکیبی از هر دو رنگ(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

10,687,000 تومان

طلای سفید، طلای زرد، برلیان‌های درخشان، طراحی منحصر به فرد، این دستبند همه‌ی این زیبایی‌ها را در بهترین و زیباترین ترکیب به شما پیشکش می‌کند. این النگو به نسبت پهن است و به این ترتیب هم می‌توانید تنها یکی از آنها را به دست کنید و هم اگر به دنبال شکوه و جلوه‌ی بیشتری هستید، بیش از یک النگو را به دست بیاندازید. آنچه در طراحی این النگو بیش از همه چشم را به خود خیره می‌کند، استفاده از طرح‌های دایره‌ای و توازن و هماهنگی میان آنها است. در واقع خطوط و طرح‌های دایره‌ای همیشه حسی از نرمی، توزان و تعادل در ذهن تداعی می‌کند.(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

7,348,000 تومان

النگوهای زنانه‌ای با طرحی کلاسیک و هندسی؛ این زیور زیبا انگار از تکه‌هایی جداگانه و اتصال آنها به هم شکل گرفته‌است؛ با شکست‌ها و خطوط کار شده‌ بر روی این دستبند زنانه‌ی طلا، درخششی خاص را می‌توانید به ظاهر خود بخشید؛ این النگوی زنانه‌ی سنگین هم با طلای زرد ساخته شده و هم با طلای سفید و این یعنی اینکه می‌توانید آنها را در تعداد و رنگ‌های مختلف هماهنگ کنید؛ حتی در یکی از این النگوهای زنانه از ترکیب هر دو طلای زرد و سفید استفاده شده‌است. اگر طرفدار طرح‌های کلاسیک و زیورآلات فاخر و باشکوه هستید، پیشنهاد ما به شما این النگو است.(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

8,683,000 تومان

به النگوهای طلای زنانه علاقه دارید؟ این از جمله النگوهایی هست که ظرافتی خاص دارد، هم در اندازه و پهنا و هم در طرح و خطوطی که در خلق این النگو مورد استفاده قرار گرفته‌است. بر روی این النگو، گل‌هایی کار شده‌ که با خطوط و فواصل هندسی از هم جدا شده‌اند. النگوها هم از طلای زرد است و هم از طلای سفید؛ شما می‌توانید یکی از آنها را به دست کنید یا تعدادی بیشتر را انتخاب کنید؛ همچنین ترکیب طلای زرد و سفید سبک و سیاقی خاص را ایجاد کرده و می‌توان آن را با دیگر زیورآلاتی هماهنگ کرد.(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

6,012,000 تومان

این کالا از طلای 18 عیار ساخته شده و همنشینی بافتهای مختلف در کنار هم بر روی این النگو, جذابیت و درخشندگی این کالا را تا حد زیادی افزوده است. لازم به ذکر است این النگو از طلای زرد ساخته شده و در رنگ دیگر و با آبکاری سفید نیز در سایت دیجی زرگر موجود است و میتوانید سفارش داده و یا بطور ترکیبی با این کالا دست کنید. (وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

8,016,000 تومان

این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و همنشینی بافتهای مختلف در کنار هم بر روی این النگو, جذابیت و درخشندگی این کالا را تا حد زیادی افزوده است. لازم به ذکر است این النگو با آبکاری سفید نیز در سایت دیجی زرگر موجود است و میتوانید سفارش داده و یا بطور ترکیبی با این کالا دست کنید.(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

9,351,000 تومان

همنشینی بافتهای مختلف در کنار هم بر روی این النگو, جذابیت و درخشندگی این کالا را تا حد زیادی افزوده است. این کالا از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و در رنگ دیگر و آبکاری سفید موجود است که میتوانید در سایت دیجی زرگر مشاهده نمایید.(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

9,351,000 تومان

همنشینی بافتهای مختلف در کنار هم بر روی این النگو, جذابیت و درخشندگی این کالا را تا حد زیادی افزوده است. این کالا از طلای 18 عیار ساخته شده و رنگ خاصی داشته که آنرا از دیگر کالاهای مشابه متمایز میکند.(وزن ذکر شده مربوط به یک لنگه النگو می باشد)

1 

درخواست شما با موفقیت ثبت شد ،به زودی کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

نظر سنجی