عکس فروشگاه

از
تا
قیمت حدودی: 762,000 تومان

این دستبند قابل سفارش در وزن و طرح دلخواه شما می باشد قیمت چرم از 50.000 تومان تا 150.000 تومان قابل سفارش است قیمت قفل هم از 20.000 تومان تا 130.000 تومان موجود می باشد.

قیمت حدودی: 762,000 تومان

این دستبند قابل سفارش در وزن و طرح دلخواه شما می باشد قیمت چرم از 50.000 تومان تا 150.000 تومان قابل سفارش است قیمت قفل هم از 20.000 تومان تا 130.000 تومان موجود می باشد.

قیمت حدودی: 5,635,000 تومان

طرحی ترکیبی و زیبا. استفاده از حلقه های به نسبت درشت و در هم پیچیده ا یکی ازطرحهای محبوب و مرسوم برای ساخت دستبندهای زنانه است، طرحی که هیچگاه از مد نمیافتد و همیشه و جا میتوان آن را به دست کرد. این دستبند زنانی طلا علاوه از استفاده از چنین طرحی، از طرح البرنادو نیز استفاده کرده و با توجه به دقت هنرمندانه در ساختش، حاصل زیوری زیبا و تماشایی شده است. این دستبند طلا هم مناسب دختران جوان است و هم میتواند دستبند زنانه ای سنگین به شمار آید. این دستبند زیبا و جذاب، آنقدر کاربردی و دوستداشتنی است که خرید یکی از آنها را به هر خانم شیکپوشی پیشنهاد میدهیم.

قیمت حدودی: 2,007,000 تومان

دستبندهایی ظریف و زیبا که جزییات و هنرمندی در ساخت آنها بسیار چشمنواز است. این دستبند زنانه مثل رشتهای از طلا است که که مهرههایی را به هم پیوند داده و به نرمی بر روی مچ دست شما قرار گرفته و جلوهای دو چندان به آن می‎دهد. درست درمیان این رشتهی طلا، مهرهای همچون نشان یک انگشتری قرار دارد که چون جواهری گرانبها، جلوهاش را دو چندان میکند. این دستبندهای شیک زنانه با دو رنگ مختلف طراحی شدهاست، یکی از آنها ترکیبی است از طلا با مهرهای از طلای زرد و دیگری همان رشته و ترکیب طلا را با مهرهای از طلای سفید به کار بردهاست. همچنین این کالا شامل تخفیف 1.5% می باشد.

قیمت حدودی: 4,359,000 تومان

این دستبند ترکیبی است از گویهایی با تراش خورشیدی, که این تراشها از دور نما و درخششی همچون سنگ و نگین دارد. این دستبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و مقاومت خوبی برای استفاده روزمره خواهد داشت.

قیمت حدودی: 982,000 تومان

دستبند هندسی, تلفیقی از زنجیرهای ظریف و پلاکهای مستطیل شکل از طلای زرد 18 عیار میباشد. این دستبند برای استفاده روزمره گزینه مناسبی است و آنرا میتوانید بصورت تک و یا در کنار ساعت و دیگر زیورآلات خود دست کنید.

قیمت حدودی: 1,147,000 تومان

این دستبند با ظرافت زیاد, گزینه مناسبی برای استفاده تک و یا در کنار دیگر زیورالات شما میباشد از جمله این دستبند در کنار ساعت زیبایی بیشتری خواهد داشت و حرکت آن در دستان شما جلب توجه خواهد کرد. این دستبند از طلای زرد 18 عیار بوده و برای گروه سنی مختلف بخصوص دخترخانمهای عزیز گزینه مناسبی میباشد.

قیمت حدودی: 1,295,000 تومان

دستبند آنمونه, از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و طرحی ساده و دخترانه دارد. این دستبند را میتوان بصورت تک و یا همراه با زیورآلات دیگرتان, از جمله در کنار ساعت بر دست کنید و جلوه و جذابیت بیشتری به زیورآلات و دستان خود بدهید. وزن ۲/۳۸۰ رزگلد

قیمت حدودی: 8,162,000 تومان

دستبند صبا, با طرحی سه بعدی و برجسته از گلهای ظریف طراحی شه است. آبکاری رنگی اجرا شده بر دستبند و تراشهای ایجاد شده بر روی آن, بر درخشش و جذابیت این کالا افزوده است. این دستبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و دارای قفل لولایی در کنار دست است که به راحتی میتوانید انرا بر دست خود کنید.

قیمت حدودی: 3,986,000 تومان

دستبندی که در تصویر میبینید از انواع دستبندهای اسپرت و زنجیری است که بسیار بورس بازار بوده و مورد پسند بانوان و دخترخانمهای جوان قرار گرفته است. این دستبند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده و برخی از حلقه ها با حلقه هایی از طلای سفید به هم متصل شده که بر جذابیت رنگی این کار نیز افزوده است. این کالا اجرت ساخت بسیار مناسبی دارد و میتواند گزینه مناسبی برای خرید شما عزیزان باشد.

قیمت حدودی: 7,019,000 تومان

دستبند طلا میداس, طراحی و ساخته شده از طلای زرد 18 عیار میباشد. چنانچه در تصویر میبینید رنگ طلایی این کالا خاص و مات بوده و در کنار آبکاری قهوه ای و شکلاتی رنگ جلوه زیبایی دارد. بر روی این دستبند علاوه بر تنوع رنگی , بواسطه مشبک بوده ان و تراشهای اجرا شده بر دستبند, جذابیت خاصی پیدا کرده است. این دستبند دارای قفل و زنجیر با قابلیت سایز شدن بوده و شما میتوانید متناسب با دستتان به راحتی به سایز مورد نظر خود کوچک یا بزرگ کنید.

1 2 
سروش
گوگل پلاس
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
فیس بوک